Jump to content


Photo

Losi potezi uprave Sijetla


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
570 replies to this topic

#1 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 04 August 2002 - 18:41

Jel ste videli sta rade ovi iz Sijetla?
Prvo su dali Bejkera i Semonda Wilijmsa,
u zamenu za Kenija Andersona,Potapenka
i Fortea.Sad je Rashar Luis pres'o u Dalas,
A mozda ce Pejton u Portland?????!
Za njega nude Dereka Andersona,
Zecha Randolpha i 21.pika ovogodishjeg drafta,nekog Vudsa.
I za sta ce sad da se bore?

#2 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 04 August 2002 - 19:13

Jel po tebi mozda loshe shto su pustili Bejkera?

#3 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 04 August 2002 - 20:23

Onako

#4 Alvaro

Alvaro
  • Members
  • 6,840 posts

Posted 04 August 2002 - 20:28

1) Trejd je u principu bio glup za oba tima. Bostonu ce zaista lepo leci Baker koji je dushu dao da se gura sa grdosijama u odbrani, ali od plejmejkera imaju sada samo Delka koji je ipak bolji na 2ojci, barem po meni. Za Sonicse se 1ino radujem shto ce Radmanovic i Drobnjak da omaste brk, dok im Anderson ne treba ni za kriv qrac (verovatno ce menjati Barryja na 2ojci jedno 10-15min).

2) Ovo za Lewisa 1. put chujem?! To se josh nije dogodilo, ali ne iskljuchujem da ce se dogoditi ako je neko chuo za to... Bila bi velika greshka ne ponuditi mu maximalan ugovor!!!

3) Pomenuti trejd bi bio mozda i dobar za gradjenje tima za buducnost, ali nikako i za sadashnjost. Inache, Quintel Woods je moj favorit iz senke za 1nog od rukija godine :grin:

#5 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 04 August 2002 - 20:31

Pa,o Lewisu svaki dan pisu novine.

#6 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 04 August 2002 - 21:38

Ni ja nisam video za Luisa...
Alvaro tvoji favoriti iz senke su nam poznati (Brus Boven:smile:)

#7 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 05 August 2002 - 06:55

Kako,bre niste videli za Lewisa?
Pa,Sport svaki dan objavljuje kako
je odbio da potpise novi ugovor jer
mu nisu dali onoliko koliko trazi
(102 Milona dolara)

#8 Alvaro

Alvaro
  • Members
  • 6,840 posts

Posted 05 August 2002 - 15:19

1) Video sam danas za Lewisa u Blicu, prichao je neshto Sheqlarac da ce Dallas da uzme Lewisa pa da je zato on neizvestan... U svakom luchaju on JOSH UVEK nije otishao u Dallas, videcemo shta ce biti...

2) U istoj rechenici sa Bowenom provereno nisam koristio izraz FAVORIT IZ SENKE!!! Tvrdio sam (a i dalje tvrdim) da je Bowen najbolji defanzivac na svetu u duelima 1 na 1. Ako ti kojim sluchajem imponuje shto on nije odneo nagradu za najboljeg defanzivca, reci cu ti da nagradu nije ni zasluzio. Sramota bi bilo da je nije odneo Big Ben posle onakve statistike, pogotovu ako se uzme obzir da se poslednjih godina do te titule i dolazilo na osnovu statistike.

#9 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 05 August 2002 - 16:03

Alvaro:
1) Video sam danas za Lewisa u Blicu, prichao je neshto Sheqlarac da ce Dallas da uzme Lewisa pa da je zato on neizvestan... U svakom luchaju on JOSH UVEK nije otishao u Dallas, videcemo shta ce biti...

2) U istoj rechenici sa Bowenom provereno nisam koristio izraz FAVORIT IZ SENKE!!! 
Tvrdio sam (a i dalje tvrdim) da je Bowen najbolji defanzivac na svetu u duelima 1 na 1. Ako ti kojim sluchajem imponuje shto on nije odneo nagradu za najboljeg defanzivca, reci cu ti da nagradu nije ni zasluzio. Sramota bi bilo da je nije odneo Big Ben posle onakve statistike, pogotovu ako se uzme  obzir da se poslednjih godina do te titule i dolazilo na osnovu statistike.

Sve1no,Lewis je blizi Dalasu.

#10 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 05 August 2002 - 19:47

Alvaro:
1) Video sam danas za Lewisa u Blicu, prichao je neshto Sheqlarac da ce Dallas da uzme Lewisa pa da je zato on neizvestan... U svakom luchaju on JOSH UVEK nije otishao u Dallas, videcemo shta ce biti...

2) U istoj rechenici sa Bowenom provereno nisam koristio izraz FAVORIT IZ SENKE!!! Tvrdio sam (a i dalje tvrdim) da je Bowen najbolji defanzivac na svetu u duelima 1 na 1. Ako ti kojim sluchajem imponuje shto on nije odneo nagradu za najboljeg defanzivca, reci cu ti da nagradu nije ni zasluzio. Sramota bi bilo da je nije odneo Big Ben posle onakve statistike, pogotovu ako se uzme  obzir da se poslednjih godina do te titule i dolazilo na osnovu statistike.

Pa ne toliko si hvalio Bowena, nije bio ni u prvih 5 ako se ne varam....:smile:

#11 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 05 August 2002 - 20:41

Alvaro:
1) Trejd je u principu bio glup za oba tima. Bostonu ce zaista lepo leci Baker koji je dushu dao da se gura sa grdosijama u odbrani, ali od plejmejkera imaju sada samo Delka koji je ipak bolji na 2ojci, barem po meni. Za Sonicse se 1ino radujem shto ce Radmanovic i Drobnjak da omaste brk, dok im Anderson ne treba ni za kriv qrac (verovatno ce menjati Barryja na 2ojci jedno 10-15min).

2) Ovo za Lewisa 1. put chujem?! To se josh nije dogodilo, ali ne iskljuchujem da ce se dogoditi ako je neko chuo za to... Bila bi velika greshka ne ponuditi mu maximalan ugovor!!!

3) Pomenuti trejd bi bio mozda i dobar za gradjenje tima za buducnost, ali nikako i za sadashnjost. Inache, Quintel Woods je moj favorit iz senke za 1nog od rukija godine :grin:

Kako Anderson moze da igra na 2ojci kad je
klasican plej?

#12 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 05 August 2002 - 20:49

Ne vredi protiviti se Alavru....:smile:
Jel tako banence?:wink:

#13 Alvaro

Alvaro
  • Members
  • 6,840 posts

Posted 05 August 2002 - 21:25

1) Pa nije u prvih 5, samo u drugih 5. Nishta ja nisam prognozirao, dao sam svoje mishljenje samo... Ti meshash izraz FAVORIT u koncept sa Bowenom.

2) Takodje je moje MISHLJENJE da ce Anderson uglavnom igrati 2ojq. I Van Exel je postao praktichno 2ojka preko noci. Niko nije lud da skida minutazu Paytonu da bi pravio prostor Andersonu...

#14 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 06 August 2002 - 06:57

Pa, Alvaro Pejton je vec mator,ko da on
moze da izdrzi svih 48.min.

#15 banence

banence
  • Members
  • 8,305 posts

Posted 06 August 2002 - 10:52

Ivan[Sonics]:
Ne vredi protiviti se Alavru....:smile:
Jel tako banence?:wink:


Ma dobar je Alvaro,i dobro igra basket :smile: