Jump to content


Photo
- - - - -

CRTANI FILMOVI


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
8 replies to this topic

#1 bsbsbsbs

bsbsbsbs
  • Members
  • 108 posts

Posted 19 November 2007 - 15:23

Kao sto svi mozemo da vidimo, dobrih crtaca za decu, koje rado gledaju i odrasli, vise nema na domacim TV stanicama (cast izuzecima). Cak i kada se emituje neki stari dobri crtac, nova sinhronizacija je vise nego odvratna.

Molim sve ljubitelje starih dobrih crtaca sa glasovima Nikole Simica, Mice Tatica, DJuze Stojiljkovica, LJubise Bacica, Nade Blam i dr. da ovde razmenimo informacije gde takvi crtani filmovi mogu da se kupe, downloduju i sl.

Evo jednog linka za pocetak. Uzivajte!

http://www.youtube.c...6Zja23rJdWJL9FV

#2 klinjomir

klinjomir
  • Members
  • 4 posts

Posted 17 December 2007 - 14:22

Kao sto svi mozemo da vidimo, dobrih crtaca za decu, koje rado gledaju i odrasli, vise nema na domacim TV stanicama (cast izuzecima). Cak i kada se emituje neki stari dobri crtac, nova sinhronizacija je vise nego odvratna.

Molim sve ljubitelje starih dobrih crtaca sa glasovima Nikole Simica, Mice Tatica, DJuze Stojiljkovica, LJubise Bacica, Nade Blam i dr. da ovde razmenimo informacije gde takvi crtani filmovi mogu da se kupe, downloduju i sl.

Evo jednog linka za pocetak. Uzivajte!

http://www.youtube.c...6Zja23rJdWJL9FV



imam ja gomilu crtaca (disney, road runner, pink panter, tom & jerry )... a imam i 65 epizoda nidza kornjaca, bas sa Nadom, Djuzom i Nikolom (3 DVD-a)... Duska Dugouska , sa Simicem, nazalost, nemam... a jako bih zeleo...
pozz

#3 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 17 December 2007 - 17:20

Saber Rider and the Star Sheriffs
Youtube Video ->Original Video

Alf Tales
Youtube Video ->Original Video

muppet babies
Youtube Video ->Original Video

:huh: :) ;)

...za sad sto mi pada na pamet. :D


edit: crap, tek sada vidim da sam ti prosirio temu sa sve crtacima koji nisu sinhronizovani, Sry. :rolleyes:

Edited by st.maurice, 17 December 2007 - 17:25.


#4 tica2610

tica2610
  • Members
  • 832 posts

Posted 17 December 2007 - 18:59

imam ja gomilu crtaca (disney, road runner, pink panter, tom & jerry )... a imam i 65 epizoda nidza kornjaca, bas sa Nadom, Djuzom i Nikolom (3 DVD-a)... Duska Dugouska , sa Simicem, nazalost, nemam... a jako bih zeleo...
pozz



Kako da dobijem/kupim ta 3 dvd-a Nindza kornjaca? :rolleyes: :huh:



Moje slatke uspomene:

Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

I naravno, kompletan opus brace Vorner.....

Ovo mi je sada palo na um.... Ima toga jos.....

#5 klinjomir

klinjomir
  • Members
  • 4 posts

Posted 17 December 2007 - 21:28

aj javi se na email... klinjomir@yahoo.com ...pa cemo se dogovoriti :rolleyes:

#6 mrda

mrda
  • Members
  • 224 posts

Posted 05 January 2008 - 00:06

Ljudi, hitno mi treba vasa pomoc!

Da li iko moze da se seti imena crtaca koji je redovno isao na prvom i drugom programu rts-a, u kom se radi o malom zutom piletu, moze se reci glavatom!:rolleyes: valjda i klavir svira!:huh:

Svaka pomoc je dobrodosla!

Hvala unapred!

#7 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 05 January 2008 - 18:40

Le Piaf

#8 mrda

mrda
  • Members
  • 224 posts

Posted 06 January 2008 - 11:12

DANIEL, Neizmerno sam ti zahvalan!:rolleyes:

Znao sam da je nesto na p!

#9 nejkova

nejkova
  • Members
  • 23 posts

Posted 10 January 2008 - 14:44

Kao sto svi mozemo da vidimo, dobrih crtaca za decu, koje rado gledaju i odrasli, vise nema na domacim TV stanicama (cast izuzecima). Cak i kada se emituje neki stari dobri crtac, nova sinhronizacija je vise nego odvratna.

Molim sve ljubitelje starih dobrih crtaca sa glasovima Nikole Simica, Mice Tatica, DJuze Stojiljkovica, LJubise Bacica, Nade Blam i dr. da ovde razmenimo informacije gde takvi crtani filmovi mogu da se kupe, downloduju i sl.

Evo jednog linka za pocetak. Uzivajte!

http://www.youtube.c...6Zja23rJdWJL9FV



Ovo je nesto sto bih volela da sutra gledaju moja deca. Stari crtaci su daleko manje agresivni a daleko vise interesantni nego ovi danasnji. Sinhronizacija koja se obavlja kod nas je tragicna. Biraju se glumci po imenu i prezimenu a ne po boji glasa. Skoro sam slusala kako se u Americi prijavljuju ljudi na konkurs za sinhronizovanje crtanih filmova ili animiranih filmova. Ljudi slusaju glas pa tek onda pitaju za ime kandidata. Ovde je to toliko "nemoguca misija". Za vreme ovih praznika su na prvom pustali neke crtaci koji su bili negledljivi bas zbog nase sinhronizacije. A sa druge strane ne razmisljaju da uvedu titl ili prevod za gluve!