Jump to content


Photo

Beograd zaglibio u fasizam?!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
310 replies to this topic

#301 pulsar

pulsar
  • Members
  • 1,721 posts

Posted 16 August 2002 - 17:23

condore, ja sam samo iskreno napisao kako sam tvoj "pozdrav" razumio.

I dalje je evidentno da su patriot i Backdoor Man (sa kojima dijelim mozda 5% zajednickih politickih stavova) odmah primijetili "cudan" ton Judgeovog obracanja jednom od ucensika (sa kojima cak nemaju iste pozicije u diskusiji), a ti ga u isto vrijeme najsrdacnije pozdravljas.

Vidis, u tom slucaju mi je sasvim nebitno to sto ti i ja imamo vjerovatno 90% identicnih politickih stavova.

Ja ne osporavam pulsaro-centizam, kao sto ne bih ospravao ni condoro-centirzam, ili Svevlado-centrizam niti patrioto-centirizam, ili sister-centirzam, vladan-centirzam... ali osporavam pravo bilo kome da me ponizava ovdje ili bilo gjde. I ne samo mene, ni tebe niti bilo koga!

_________________
Cuvaj dobro svoju zenu sve dok imas samo je'nu

[ Izmena poruke: pulsar na dan 2002-08-16 18:26 ]

#302 condor

condor
  • Banned
  • 4,809 posts

Posted 16 August 2002 - 17:27

pilsar: "...ali osporavam pravo bilo kome da me ponizava ovdje ili bilo gjde."

O tome se i radi. Ja sam pozdravio coveka - a ti si u tome video (sopstveno) ponizenje!?

[ Izmena poruke: condor na dan 2002-08-16 18:36 ]

#303 pulsar

pulsar
  • Members
  • 1,721 posts

Posted 16 August 2002 - 17:59

condor:
pilsar: "...ali osporavam pravo bilo kome da me ponizava ovdje ili bilo gjde."

O tome se i radi. Ja sam pozdravio coveka - a ti si u tome video (sopstveno) ponizenje!?

<!--message edited --><font size=-1>[ Izmena poruke: condor na dan 2002-08-16 18:36 ]</font>


E sta sad... treba li jos da se izvinim i tebi i Judge-u?! Vjerovatno prvo njemu da bih ga ohrabrio da nastavi sa uvredama, a onda ce se (kao na jednom drugom topicu) javiti jos Badguy da ga pozdravi, jer se ni on vec dugo nije cuo sa starim drugarom. Ipak cu sud i ocjenu prepustiti drugima -> radi pulsaro-decentralizacije :smile: a ....ti?

Vjerujem ti da nisi imao zlu najeru. Nije bitno! :sad:

#304 condor

condor
  • Banned
  • 4,809 posts

Posted 16 August 2002 - 18:06

Well, kako se uzme... Tebi se, hebi ga, prividjaju stvari (t.j. sopstvena "ponizenja", to make it worse) - pa ti vidi koliko ti je bitno.

#305 pulsar

pulsar
  • Members
  • 1,721 posts

Posted 16 August 2002 - 18:53

Condore, dozvolicu sebi i ovoga puta da budem veoma patetican. Govorimo ovdje o fasizmu, pa zato zelim ispricati jednu veoma kratku i istinitu pricu. Moguce je da sam je vec jednom ispricao.

Kada su 1942. godine fasisti klali i palili sva srpska sela u istocnoj Bosni, moj djed Marko Stevanovic se sklonio kod komsije Murata u susjednom bosnjackom selu. Obukli su mu dimije, a glavu mu prekrili feredzom. Kada su ustase pitali "ko je ovo", Murat je odgovorio: "A, nena, gluha k'o top!"

I mada su Murata sve srpke komsije zvali Balija i Turcin, moj djed je povjerio svoj zivot tom covjeku. A ja se pitam, kada bi "Judge-i" krenuli da trijebe neistomisljenike ne samo verbalnim toljagama, kome bih prije povjerio svoj zivot. Osobama poput Patriota i Backdoor Mana, ili tebi?

Izvini, ti si na zalost pokazao da si jedna od onih osoba koje po potrebi "previde" tako sporedne stvari kao ponizavanje drugih osoba i jos moj pokusaj odbranie nazivas pulsarocentirzam , a s druge strane ti ne promaknu detalji poput "patriotovog registoravanja necijih izvinjenja", sto je takodje trebalo biti duhovita dosjetka. :sad:

#306 condor

condor
  • Banned
  • 4,809 posts

Posted 16 August 2002 - 19:39

"kada bi "Judge-i" krenuli da trijebe neistomisljenike ne samo verbalnim toljagama, kome bih prije povjerio svoj zivot. Osobama poput Patriota i Backdoor Mana, ili tebi?"

Pa, obzirom da bi BM i patriota verovatno bili na udaru pre tebe - odgovor se namece... :grin:

A sada ozbiljno: Crni Marinko, pa ti zbilja mislis da tebe neko (toljagama) juri, da tebe ponizavaju, da ti se podsmevaju!? Hello, for the very last time: pozdravio sam coveka koga gotivim i koga uzasno dugo nije bilo na forumu! I to sa tobom nema nikakve veze! (stavise, u momentu u kome sam otipkao "welcome back, Judge" nisam bio ni svestan bilo kakve svadje medju vama - jer tvoje postove najcesce ni ne citam!)

A vidi ti njega sta je napravio: Te "drustvo iz (jos malo pa minhenske!) kafane" (i taj post sam otkrio tek sa velikim zakasnjenjem!), te "klanje djeda po Muratu" - what's next?

Molim te da se priberes i da zaustavis ovu bruku.

#307 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 16 August 2002 - 21:40

2 pulsar:

Da li tebi patriot i BM liče jedan na drugog kad ih pominješ zajedno?

#308 Backdoor Man

Backdoor Man
  • Members
  • 158 posts

Posted 16 August 2002 - 22:55

Pa dobro, hajde da rolamo.

[ Izmena poruke: Backdoor Man na dan 2002-08-17 13:22 ]

#309 Backdoor Man

Backdoor Man
  • Members
  • 158 posts

Posted 17 August 2002 - 13:03

To Patriot:

Piši poen za izvinjenje

#310 5ko

5ko
  • Members
  • 1,479 posts

Posted 18 August 2002 - 16:31

"U Beogradu postoji nekoliko mesta
gde vam mogu proreci sudbinu.
I jos nekoliko gde vam je mogu zapecatiti."
(Bojan Ljubenovic)

#311 patriot

patriot
  • Members
  • 158 posts

Posted 18 August 2002 - 22:47

Budući da je ne većinski, ali dominirajući tim forumaša iskazao svoje demokratske afinitete; da su neki pravo na drugačije mišljenje protumačili kao stranačku agitaciju (čitaj prodss agitaciju), a da u isto vreme po istom aršinu njihova aktivnost nikako nije provladina, ili prods aktivnost; da su umnogome povređena i neka osnovna pravila uljudnog ponašanja i napokon, da je sve to prevazilazilo granicu ne samo dobrog ukusa već i mnogo više od toga - ja vas sve skupa pozdravljam i želim lepe prepiske. pošaljite i moderatoru lep pozdrav.
zbogom demokrate.