Jump to content


Photo

Championship Manager 2001/02 - Legendarne Partije


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
157 replies to this topic

#31 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 06 August 2002 - 01:05

Heh, jedino je bedak sto nisu uvek isti naslednici nego svako u svojoj partiji ima nekog drugog.

Ja sam sad krenuo partiju sa Evertonom (inace navijam za njih) i pokupio sam sa free transfera pola Fiorentine (zbog ove novonastale situacije) i ne ide mi lose...

#32 Ipsvic

Ipsvic
  • Members
  • 619 posts

Posted 06 August 2002 - 22:10

Stvarno. Veza mi je jad i beda ovih dana ne mogu nista da skinem... Nista. Ali imam neki mnogo dobar dodatak Campionskip skaut.... Prikaze sve super talente i potencijal i ono za povrede.... Pazi svaka cast zar Everton nije u dugovima na pocetku igrice?
Ja sad nameravam sa Laziom 10 sezona pa da se povucem ko car...
Skinucu dodatak i puniti Tumbu sa 5-0.

#33 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 07 August 2002 - 01:55

Sada je Everton ok (skinuo sam patch). Imaju oko 30.000.000 DM na racunu. Sto je i realno...gledaj koga su doveli u ovom prelaznom roku...Yobo za 5.000.000 funti, pa Richard Wright koji je kostao barem toliko...mislim beda je Everton sto se finansija tice ali jebiga...:sad:

#34 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 07 August 2002 - 01:57

Evo jos jedne dobre liste igraca koju sam pronasao na nekom sajtu...Nisam je skroz gledao ali par igraca koje sam video...ocene su im boli glava. Dakle ako pocinjete partiju imajte ove momke u vidu:


RECOMMENDED PLAYERS - CHAMPIONSHIP MANAGER 01/02
Newest ones above the line.

1st Listed - JANUARY 5TH 2002
Update - 2ND APRIL 2002


GOALKEEPERS:

Arkadiusz Onyszko
Armando Almeida
Adrian Berbia
Ulrich Rame
Franko Costanzo
Dida
Paul Rachubka
___________________

Antonis Voulgaris
Ruslan Nigmatulin
Dimitris Eleftheropolous
Mikael Landreau


SWEEPERS:

Ifeani Udeze
Kamouna
Marco Vink
Diego Crosa
Leandro Cufre
John Van Der Laan
William Vialli
__________________

Phillipe Mexes
Thomas Cichon
Oscar Tellez
Antonio Soldevilla
Sebastian Kehl



DEFENDERS:

Felix Dja Ettien
Marco Vink
Sergei Shtaniuk
William Vialli
Andrius Skerla
Junaid Hartley
Gary Doherty
Kamouna
Ifeani Udeze
Denny Landzaat
Joe Dolan
Wayne Quinn
Franck Jurietti
Fabio Aurellio
Diego Crosa
Evanilson
Leandro Cufre
Manuel Rui Marques
Christos Patsatzoglou
Assane N'Diaye
John Van Der Laan
Laurentiu Rosu
_____________________

Frederik Risp
Carlos Pereira
Daniele Bonera
Brett Emerton
Carlo Granata
Andy O'Brien
Aimo Diana
Erlend Hanstvelt
Fabio Rustico
Antonio Soldevilla
Assane N'Diaye
Taribo West
Oscar Tellez
Tony Vaughan
Isaak Okoronkwo
Clark Carlisle
Grigoris Georgatos
Jean Alain Boumsong
Cristian Diaz
Craig Moore
Marvin Andrews
Stephen Pele
Javier Zanetti
Mikael Antonsson
Paul Ritchie
Carl Hoefkens
Thomas Cichon
Phillipe Mexes
Wilfried Bouma



MIDFIELDERS:

Francisco Javier Cachorro
Ramon Menezes Hubner
Ramon Ramirez
Olivier Kapo
Junaid Hartley
Parades
Denny Landzaat
Paul Bosvelt
Fabio Aurellio
Rolan Gusev
Giovanni Tedescu
Evanilson
Emmanuel Kuffour
Christos Patsatzoglou
Assane N'Diaye
Gerald Asamoah
Maximiliano Estevez
Sergio Santamaria
Massimo Donati

__________________

Cristian Diaz
Mark Kerr
Ardian Gashi
Grigoris Georgatos
Samir Fazlagic
Francesco Montervino
Sean Davis
Brett Emerton
Ryan Amoo
Carlo Granata
Rafael Van der Vaart
Bonaventure Kalou
Arjen Robben
Fabio Rochemback
Erlend Hanstvelt
Antonio Soldevilla
Javier Zanetti
Tonton Zola Mokouko
Mehdi Mahdavikia
Sebastian Kehl
Aimo Diana
Johan Elmander
Leonardo
Jean Alain Boumsong
Elvir Baljic
Alex
Radoslaw Kaluzny
Alex Pinardi
Julius Aghahowa
Wilfried Bouma
Alan O'Neil
Stefan Ishizaki
Belozoglu Emre
Alexander Farnerud
Damiano Zenoni
Marcello Gallardo
Christian Brand
Guly



FORWARDS/STRIKERS:

Ramon Menezes Hubner
Zizi Roberts
Petr Katchouro
Luke Beckett
Kiegan Parker
Milton Coimbra
Olivier Kapo
David Karanka
Gary Doherty
Alexandr Shirko
Federico Magallanes
Emmanuel Kuffour
Dario Husain
Gerald Asamoah
Jean-Michel Guegan
Maximiliano Estevez
Sergio Santamaria
Laurentiu Rosu

_____________________

Djibril Cisse
Clayton Zane
Mohammod Kallon
Matthew Engele
Landon Donavon
Alex Pinardi
Mateja Kezman
Joe Loncaric
Julius Aghahowa
Wilfried Bouma
Ottavio Galli
Jermaine Defoe
Leon Knight
Alexander Farnerud
Tonton Zola Mokouko
Mehdi Mahdavikia
Fernando Correa
Johan Elmander
Leonardo
Alex
Bonaventure Kalou
Arjen Robben
Frederic Kanoute
Damir Pekic
Cherno Samba
Jose Antonio Guayre
Ardian Gashi
David Di Michele
Unit Karan

#35 Ipsvic

Ipsvic
  • Members
  • 619 posts

Posted 07 August 2002 - 23:04

Kul lista. Ali zaboravio si Predraga Djordjevica koji je car a dolazi za manje od 5 miliona dm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moji omiljeni Nigerijci Agahowa i okoronkwo su tu.....

#36 Ipsvic

Ipsvic
  • Members
  • 619 posts

Posted 07 August 2002 - 23:20

Skidam EDITOR. Kakva mi je veza skidacu ga tri sata. Ali treba mi kriza matorog veznog reda je sve teza. da pitanje. Npr Zidane se penzionise 2007 ja sam u 2010 da li mogu sad da mu vidim repliku?

#37 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 08 August 2002 - 01:25

Listu nisam ja pisao vec sam je skinuo sa neta :smile:

#38 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 08 August 2002 - 03:03

KATASTROFA!

Nesto je poceo da mi zeza kuler, sporije radi i sad ne mogu da igram CM!

Poludeo sam skroz jer za ove manje zahtevne stvari (internet, mp3...) radi ok ali cim ukljucim CM kompis mi se ugasi posle 2 minuta jer je valjda veliko opterecenje.

Idem sutra da uzmem neku najludju kulercinu i da prebrinem...e koliki je addict mogao da mi bude...

#39 Ipsvic

Ipsvic
  • Members
  • 619 posts

Posted 08 August 2002 - 20:29

Ti si gori manijak od mene.
Ali nema veze. Pola onih igraca su matori. Ja ne kupujem iznad 27 godina.

#40 banence

banence
  • Members
  • 8,305 posts

Posted 08 August 2002 - 21:37

A jer ste vidli da i sami mozete da pravite igrace?

#41 Ipsvic

Ipsvic
  • Members
  • 619 posts

Posted 08 August 2002 - 22:02

Pazi ove careve. Dva moja pajtosa uzese Pjacencu i Veneciju. Namestise budzet, neke igrace, jos ih i podmladise stvorili su po jednog super igraca,carski nema sta.Da li si znao za ovo? Posto nisu ni Pjacenca ni Venecija nisu u evro kupovima promenili su im imena u Crvena zvezda i Ramstajn.... A ja sam jednom moj omiljeni Turkie klub Galatasaraj uzo doveo Rivalda,Nedveda,Nestu,Petkovica... I posto u turskom klubu smes da imas samo 5 ljudi koji nisu Turci. Pa sam im dao pasos. Izvesni paladin je vodio 6!!! timova u calciu u isto vreme a on je navijac intera i pogodi ko je bio sampion....

#42 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 09 August 2002 - 02:54

Joj Ipsvic, hahaha...podsetis me na mene i moje ortake. Ja sam se na manager navukao jos '91. Imao sam na Amigi 500 neki The Manager (posle sam ga imao i na PC) i po meni je to fantastican manager obzirom da je velicine 500 kb. Haha, mozda neko i zna...na pocetku imas 4 face i dole upises ime i krenes. Koji god klub da uzmes pocinjes iz D3, recimo uzmes Liverpool i prava su imena igraca samo sto su im ocene nikakve. I onda picis...ahahaha, zao mi je sto nisam sacuvao, imao sam tu partiju gde sam stigao do 2100. godine a krece se iz 1991. hahaha, naravno brze je islo nego CM ali opet...treba imati zivaca.

A CM furam od CM2 pa sve do 01/02. Imali smo i mi nekad te tripove da uzmemo po vise klubova, hah, pogotovu dok nismo imali editore. hhhaahah, kao krenemo sa vise klubova pa onda isprodajemo sve super igrace u onaj glavni klub koji vodimo a u ostalim damo otkaz kad ih ojadimo. hahaha...dobra stara vremena. Ja sam u pocetku polomio 2 misa u roku od mesec dana (gadjanje u zid :smile: ) i onda sam kupio neki Genius color za nekih 40 DM i bilo mi zao da ga lupam. hahaha...

Ali u poslednje vreme (citaj par godina) ne ucitavam partije, ne prebacujem super igrace u svoj tim...igram posteno. I uvek mi je bila zelja da uzmem neki bezveze klub, recmio Brighton, Kidderminster, Rushden i da od D3 stignem u Premier. Moguce je, samo sto je vraski dosadno igrati 10 sezona sa nekim nepoznatim igracima ali jednog dana cu probati.

#43 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 09 August 2002 - 02:56

Inace danas, u podne, idem da namestim cooler. Razmisljao sam da ubacim 2 komada pa da overklokujem AMD-a. hahaha...optimisticki nema sta.

#44 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 09 August 2002 - 03:00

I jos nesto...

Ipsvic, i ja isto imam pravilo da ne kupujem igrace starije od 28-29 godina ali pazi tu pravimo veliku gresku. Bas sam citao u onom .txt fajlu koji ide uz CM01/02 da recimo odbrambeni igraci dostizu svoj zenit (imaju najbolje ocene) izmedju 31-33 godine, golmani posle 33 a napadaci valjda izmedju 28-30.

Inace jer znas onu foru da od starta igrice krenes kao selektor reprezentacije? To isto nije losa fora...

#45 banence

banence
  • Members
  • 8,305 posts

Posted 09 August 2002 - 09:35

Hawk:
Joj Ipsvic, hahaha...podsetis me na mene i moje ortake. Ja sam se na manager navukao jos '91. Imao sam na Amigi 500 neki The Manager (posle sam ga imao i na PC) i po meni je to fantastican manager obzirom da je velicine 500 kb. Haha, mozda neko i zna...na pocetku imas 4 face i dole upises ime i krenes. Koji god klub da uzmes pocinjes iz D3, recimo uzmes Liverpool i prava su imena igraca samo sto su im ocene nikakve. I onda picis...ahahaha, zao mi je sto nisam sacuvao, imao sam tu partiju gde sam stigao do 2100. godine a krece se iz 1991. hahaha, naravno brze je islo nego CM ali opet...treba imati zivaca. 

A CM furam od CM2 pa sve do 01/02. Imali smo i mi nekad te tripove da uzmemo po vise klubova, hah, pogotovu dok nismo imali editore. hhhaahah, kao krenemo sa vise klubova pa onda isprodajemo sve super igrace u onaj glavni klub koji vodimo a u ostalim damo otkaz kad ih ojadimo. hahaha...dobra stara vremena. Ja sam u pocetku polomio 2 misa u roku od mesec dana (gadjanje u zid :smile: ) i onda sam kupio neki Genius color za nekih 40 DM i bilo mi zao da ga lupam. hahaha...

Ali u poslednje vreme (citaj par godina) ne ucitavam partije, ne prebacujem super igrace u svoj tim...igram posteno. I uvek mi je bila zelja da uzmem neki bezveze klub, recmio Brighton, Kidderminster, Rushden i da od D3 stignem u Premier. Moguce je, samo sto je vraski dosadno igrati 10 sezona sa nekim nepoznatim igracima ali jednog dana cu probati.



A jer igrao neko Senslible Manager 95,tek je to zakon :smile: