Jump to content


Photo

Ko se voli taj se bije


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
60 replies to this topic

#46 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 13 November 2007 - 23:23

Ovako odokativno,slici onom sampionu demokratije iz Gruzije

Jeste, Sakasvili.:rolleyes:

#47 Cvetko

Cvetko
  • Members
  • 269 posts

Posted 14 November 2007 - 00:06

Sta mu SVR uradi,barabe jedne... :rolleyes:

#48 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 14 November 2007 - 00:24

Mozda bi bilo bolje da navuces roletne kada kucas cirilicom da te ne vide komsije :rolleyes:

Боље прво да смањи звук или да избаци Величковићеву из ввинампа.

#49 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 14 November 2007 - 01:00

Боље прво да смањи звук или да избаци Величковићеву из ввинампа.


моја је плејлиста без националиста :п

на вижљастом велепамтилу (хард диску) држим само бечке дјечаке, три терора и руске класике (Уки, извин и опрост)

а цецине нуле и јединице весело поскакују с копакт диска који ми је поклонила пријатељица из србије :роллајз:

Edited by Cro-boy, 14 November 2007 - 01:04.


#50 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 14 November 2007 - 15:43

@ Croboy-Ne bi od mene bilo neke vajde, jer, kad bih imao neke funkcije u Srbiji ili obnovljenoj Jugi, prvo sto bih uradio je prekid diplomatskih, trgovinskih i svih drugih odnosa sa Rusijom, Belorusijom, Kinom, Kubom, Venecuelom, isl.
I Srbija ne bi ostala u Interparlamentarnoj skusptini pravoslavlja.
A Berezovski i Hodorkovski bi dobili status pocasnih gradjana Beograda, Putin bi taj status izgubio, bio bi, zajedno sa Lukasenkom, Kastrom, Cavezom, predsednikom Kine, itd, persona non grata u zemlji koju bih ja vodio.
Zato ti kazem, od mene nikakve vajde.

Kakav si ti fasista.. za tebe je Tudjman malo dete, a da ne govorim o tvojim ostalim idolima

#51 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 14 November 2007 - 16:28

Ako sam ja fasista, miloshe, sta su onda tvoji klerosi iz DSS-a?
Bozja nevina decica?:rolleyes:

#52 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 14 November 2007 - 18:45

Ako sam ja fasista, miloshe, sta su onda tvoji klerosi iz DSS-a?
Bozja nevina decica?:rolleyes:

DSS je jedna glomazna i prilicno nesposobna partija... a tvoji stavovi su izrazito fasisticki... A DSS nema zasto da bude nevin... niti kriv... oni su politicka partija a ne pojedinac... A sto se tice tvojih stavova, extyremniji su od najgoreg radikala, misli o tome. Pardon.. ti nisi sposoban za razmisljanje... sorry

Pitaj one tvoje narko dilere za misljenje...

#53 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 14 November 2007 - 19:35

DSS je jedna glomazna i prilicno nesposobna partija... a tvoji stavovi su izrazito fasisticki... A DSS nema zasto da bude nevin... niti kriv... oni su politicka partija a ne pojedinac... A sto se tice tvojih stavova, extyremniji su od najgoreg radikala, misli o tome. Pardon.. ti nisi sposoban za razmisljanje... sorry

Pitaj one tvoje narko dilere za misljenje...

Hvala na komplimentu.
Jebiga, nama narkomanima em fasistima nista ne promice.:rolleyes::

#54 Paladin

Paladin
  • Members
  • 809 posts

Posted 15 November 2007 - 00:34

Ovako odokativno,slici onom sampionu demokratije iz Gruzije


Džugašvili, dakle.

#55 Jir-lo

Jir-lo
  • Banned
  • 165 posts

Posted 16 November 2007 - 22:45

Hvala na komplimentu.
Jebiga, nama narkomanima em fasistima nista ne promice.:huh::

:rolleyes:

Urose, ja taman dosao da te pozdravim, kad- vidi vraga!

#56 Paladin

Paladin
  • Members
  • 809 posts

Posted 16 November 2007 - 23:31

Jeste, Sakasvili.:rolleyes:


Ne sakam Vili. Sakam čili.

Nisam mogao da odolim!

#57 ArleKino

ArleKino
  • Members
  • 2,390 posts

Posted 17 November 2007 - 23:49

Ако схватиш да ја не мислим да су Хрвати онај део српског народа који је изуо опанчиће на кљунчиће, и скинуо шајкачу са главе, схватићеш да Миле не иде далеко.
У том сличају можеш реч Србин заменити неком другом речју, Југословен рецимо, или ако ти је и она мрска, нађи неку другу, али немој да говориш о, од Срба, посебном хрватском народу са посебним својим хрватским језиком, јер то једноставно не пије воду. Чињеницње су против тога.


E ovo me zanima. Čitao sam negdje (biće Feral) da je šajkača zapravo hrvatska. Any comment?

#58 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 18 November 2007 - 01:55

E ovo me zanima. Čitao sam negdje (biće Feral) da je šajkača zapravo hrvatska. Any comment?



moguce - imaju oni rubriku "greatest shits" :rolleyes:

#59 Cvetko

Cvetko
  • Members
  • 269 posts

Posted 18 November 2007 - 11:05

The Šajkača (Serbian Cyrillic: шајкача), the Serbian national hat, originated in the 18th century. It was originally worn by the Serbian river fleet in the service of the Habsburg Empire (known as the šajkaši) around the Danube and Sava Rivers. These men conducted small-scale raids against the Turks, thus allowing Serb refugees from the Ottoman Empire to safely flee to the Habsburg Empire. The refugees copied the design of the hat and spread it widely within the Serbian community.


A zamisli fes je grcki... :rolleyes:

#60 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 18 November 2007 - 21:09

A zamisli fes je grcki... :rolleyes:



википедија није вјеродостојан извор података. Радије вјеруј мени који те, на ћирилици и са шајкачом на глави, увјеравам да је то све (ћирилица, шајкача) наше - српско.