Jump to content


Photo

Veza Čede Jovanovica sa zemuncima?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
33 replies to this topic

#31 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 10 November 2007 - 19:17

ne verujem da je u toku ofanziva, mislim da se samo pročulo da je forum B92 postao tolerantniji pa više ljudi dolazi na njega...a takvi na koje se žališ i za koje izgleda da sprovode ofanzivu su na žalost u ovoj sredini većina

#32 Šumejker-Levi 9

Šumejker-Levi 9
  • Members
  • 568 posts

Posted 10 November 2007 - 22:55

Ja i dalje tvrdim da je nekoliko radikala iz skupštine provalilo da postoji internet i kako se koristi, pa sad malo baljezgare ovde.

I dečko, kad već pokušavaš da ispadneš gistro duhovit, ne kaže se "Ograničen k'o saksija", nego "Jeste li rasli u saksiji?". Zapamtio? Dobro. 'Ajd sad ispočetka.

#33 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 10 November 2007 - 22:57

ne verujem da je u toku ofanziva, mislim da se samo pročulo da je forum B92 postao tolerantniji pa više ljudi dolazi na njega...a takvi na koje se žališ i za koje izgleda da sprovode ofanzivu su na žalost u ovoj sredini većina

Ajde sada i ja malo da izigravam LeCarre-a ali je ocigledno da se dobar deo novih clanova bavi pljuvanjem LDP-a ili prosipanjem patriJotizma uz pogrdne nazive za Albance.Isto tako mozes da vidis i "spavace" koji su mirovali 2-3 godine pa su odjednom resili da se ukljuce u rasprave.Je ne glasam na izborima i nisam pristalica LDP-a jer me podsecaju na SKOJ ali su neke stvari vise nego ocigledne.

Edited by MAGRIPA65, 11 November 2007 - 05:33.


#34 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 11 November 2007 - 16:08

@magripa65
zar nisi cuo za opstu amnestiju posle upokojavanja "starog" 4uma, sad su svi izgnanici vraceni u "domovinu", seti se kako je bilo `90ih kad seu se svi krimosi vratili