Jump to content


Photo
- - - - -

Blog B92


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
124 replies to this topic

#61 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 09 July 2008 - 08:46

Ja se npr. posljednja dva dana uopce ne mogu logirati na blog, pa nisam sigurna jesam li zaboravila pass. ili je to zbog radova, anyway, imam pitanje za nekoga od nadleznih; vidim da ce jedna registracija za sve interaktivne dijelove weba biti dovoljna i vazeca, ali nisam primjetila da je u to (a sto je inace odlicna ideja) uvrsten i forum. Hoce li biti i ako nece, zasto? Svojevremeno kad sam se registrirala na blog, nisam mogla, mada sam htjela, uzeti ovaj nick jer je vec bio zauzet, sto je steta. Bilo bi mnogo jednostavnije da s jednim nickom i passwordom mogu slobodno setati okolo.

Stavi Ziza92 :ph34r:

#62 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 10 July 2008 - 22:53

edit:

Nista, promijenila sam pass i sad je ok. Sad imam isti pass kao i ovdje, samo mi krivo sto i tamo ne mogu biti Ziza. :ph34r:

Ucinite nesto.

Edited by Ziza, 11 July 2008 - 11:31.


#63 M. Fury

M. Fury
  • Members
  • 587 posts

Posted 27 August 2008 - 10:17

Imam problema s pristupom blogu poslednjih dana (a i forumu ponekad). Ili se učita do pola, ili se ni ne učita. Je l' ima još neko takovih problema, ili je do mene? :ph34r:

#64 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 16 November 2008 - 22:45

Ima li neka dobra dusa na B92 koja ce spreciti reanimaciju bloga ? Pripala mi muka kad sam danas cit'o one adikte na komentarima kako liju suze i jes' da je i Forum problematican, al' moras biti zesce jadan da se navuces na ono smece.

Hvala unapred.

#65 dobronamjeran

dobronamjeran
  • Members
  • 37 posts

Posted 14 February 2009 - 20:14

Ja takodjer duze vrijeme imam problema s pristupom na blog. Uspijem se logirati ali sto god da pokusam opet sam odlogiran. te mi napise poruku da bi pristupili morate se ulogirati. Isti je problem i sa mozzilom i sa IE i sa operom.

#66 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 30 April 2009 - 18:53

Namnozila vam se opet govna na blogu

rembo 20:17 28.04.2009 Preporuka: 3

Dragoljub Milanovic,koji je kriv,mozda,za nesto drugo,nevin cami u zatvoru(nije kriv za ono za sta mu je sudjeno) i zrtva je medijske hajke nesrecnih roditelja.
Zanka Stojanovic se uzivela u ulogu medijske zvezde.


btw. Zanka Stojanovic je, za one koji ne znaju, majka jednog od radnika RTS poginulih u bombardovanju. :ph34r:

Domazet 22:01 28.04.2009 Preporuka: 2

...jesi li ti radio u RTS u periodu pre/za vreme bombardovanja? Ako jesi, da li je tacno da ti je ratni raspored bio u RTS? Ako nisi, da li znash da li je zaposlenima u RTS ratni raspored bio tamo?

Ja sam pokushavao da te upozorim da ces zavrshiti kao ova tvoja saborkinja (je li ispravno?) a ti ako mislish da necesh ili da u stvari bash hoces tako da zavrshih - tvoja stvar. Ne zelim vishe da se po ovom pitanju preganjam sa tobom. Sve sam ti rekao sta sam imao a, josh vaznije, nije fer prema tvojoj prijateljici Zanki.

pretnje, kobajagi tapsanje po ramenu majke poginulog radnika i zabrinutost u fazonu nemoj da i nju ne dokacim svojim komentarima, suptilno i ne tako suptilno prozivanje domacih izdajnika, etc. :)

i kao epilog nadasve ni za kurac reakcija muderatora:
moderator05 09:26 29.04.2009 Preporuka: 1

Obaveštenje
Nije Jelena... moderacija je brisala komentare koji su se isključivo bavili prepucavanjima komentatora na ličnoj osnovi.


ni reci o brisanju komentara ili banovanju ovih govana:
http://blog.b92.net/user/99071/rembo/ (vip preporuka 18)
http://blog.b92.net/user/6091/Domazet/ (vip preporuka 4)

Ko su rembo i Domazet, ciji klonovi i zasto se tolerisu?

Edited by st.maurice, 30 April 2009 - 20:47.


#67 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 30 April 2009 - 18:58

Posle onog teranja Tibora u Madjarsku, mislio sam da je to najniza tacka koju je moguce dostignuti, sa strane profila korisnika koji ga posecuju, dobijaju preporuke na postove, tlerisu se, razmonozavaju, preuzimaju ga... ali kada sam video i VIP preporuke na profilima dijabola koji se izivljavaju nad porodicama poginulih radnika RTS, jure izdajnike i sprdaju se sa ljudima koji insistiraju da se taj slucaj razresi, sistematski truju takve teme, zeleo bih da preispitam tu svoju ocenu.

Blog vam nije ni da se nabije na kurac.

#68 Socket7

Socket7
  • Banned
  • 125 posts

Posted 01 May 2009 - 01:10

Blog vam nije ni da se nabije na kurac.


I ovo je najpristojnije što se o toj čudnoj pojavi može reći.
Daj, ili ukinite više taj blog ili ga vratite na staro, ovakav blam za B92 još nije viđen.

#69 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 05 May 2009 - 10:32

Ko su rembo i Domazet, ciji klonovi i zasto se tolerisu?

Domazet je ista barica sluzi koja se svojevremeno razlivala i ovuda, pa ju je pocistila nenarodna i represivna moderacija. Rembo je samo uvreda za pesnika.

#70 dobronamjeran

dobronamjeran
  • Members
  • 37 posts

Posted 09 May 2009 - 17:12

Nitko mi ne zna odgovoriti?

#71 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 28 November 2009 - 18:15

Ako je ovo tacno:

Nebojsa Krstic 15:34 28.11.2009
Preporuka: 2
Re: ...KORISNIK KRAJA...
#Link

Da li je g. Krstić prekoračio svoja savetnička ovlašćenja, sadržana u Statutu Kabineta za odnose sa javnošću, te naložio nezavisnoj medijskoj kući B92 da ukloni nepoželjne glasove?

Hej, ja nisam nikog brisao i ničiji okomentar nisam takao! Molim nadležne da puste ljude da pišu šta žele. Izvolite poštovani blogeri, ovde ste svi dobrodošli!


Zasto je onda pobrisano par stotina komentara vezanih za politiku, Krsticevu firmu, Demokratsku Stranku, Mistarstvo za Kosovo i Metohiju, Crveni Krst, kampanju "Zna Srbija" (da je Djindjic kriminalac), reklamnu kampanju za uniforme MUP-a 1998 - prakticno svi su obrisani osim komentara o muzici, Kostunici i ironicno - brisanju komentra?

Nebojsa Krstic je optuzio B92 za brisanje komentara.

Edited by st.maurice, 28 November 2009 - 18:19.


#72 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 28 November 2009 - 18:58

Ako je ovo tacno:


Hej, ja nisam nikog brisao i ničiji okomentar nisam takao! Molim nadležne da puste ljude da pišu šta žele. Izvolite poštovani blogeri, ovde ste svi dobrodošli!

Zasto je onda pobrisano par stotina komentara vezanih za politiku, Krsticevu firmu, Demokratsku Stranku, Mistarstvo za Kosovo i Metohiju, Crveni Krst, kampanju "Zna Srbija" (da je Djindjic kriminalac), reklamnu kampanju za uniforme MUP-a 1998 - prakticno svi su obrisani osim komentara o muzici, Kostunici i ironicno - brisanju komentra?

Nebojsa Krstic je optuzio B92 za brisanje komentara.


B92 ili nadležne na B92? sumnjam da ti ne praviš razliku. :ph34r:

#73 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 28 November 2009 - 19:06

Kolokvijalizam, prihvatam ispravku. :ph34r:

#74 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 28 November 2009 - 20:22

B92 ili nadležne na B92? sumnjam da ti ne praviš razliku. :)

...podlozne :ph34r:

#75 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 28 November 2009 - 20:33

Postoje dve skole misljenja: da su budale svi sem onih koji ga pitaju kako se proveo na koncertu, i ona druga. :ph34r: