Jump to content


Photo
- - - - -

Povlačenje i povratak tenisera


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
569 replies to this topic

#526 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 11 March 2015 - 15:03

Ja ne volim priče bez dokaza, ali tome forumi i služe...

Fish is still on anti-anxiety medication. He remains in therapy. He usually wears a heart-rate monitor when he practices. He has traveled outside the country only twice since competing at Wimbledon in 2012 — to Canada and the Bahamas.

But he is light-years from where he was. He can sleep alone. He has pushed himself in practice matches without incident. Last month, he flew cross-country by himself.

Ja sam mislila da mu je bolje :o i u takvom stanju hoće da igra profesionalno. Pa bilo koji sport da je u pitanju, zašto bi neko sebi to radio? Očigledno ima dovoljno stresa i ovako :(



#527 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 07 April 2015 - 10:00

Da se prijavi da je Skocko zvanicno izjavila da nece da se vrati, kaze da nije ozbiljno ni mislila ali je postavila javno pitanje fanovima zbog toga sto je oni toliko forsiraju i nagovaraju da se vrati ;)  ali eto otprilike odgovor sire publike je ono sto je ona ustvari ocekivala i zelela da cuje i sada mirno moze da trosi svoju penziju



#528 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 07 April 2015 - 11:11

Skocko je valjda bila strucni konsultant ;) za Tennis Channel tokom mislim Majamija. Oni koji su pratili te prenose kazu da nije zatvarala usta tokom meceva i da je uglavnom pricala o sebi i onom sto se njoj trenutno desava, a da je maksimalno ignorisala desavanja na terenu. Tako da nije ostaila bog zna kako dobar utisak u toj ulozi.



#529 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 07 April 2015 - 14:23

Čini mi se da je prošle (ili pretprošle?) godine bila na USO za francusku televiziju, čini mi se da tada komentari nisu bili loši. Ali ciao će bolje znati :)



#530 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 08 April 2015 - 12:58

francuzi imaju puno kvaliteta ali za sprotski tv program su :-1:  ustvari konkretnije za tenis. Sportski kanali se placaju dodatno uvek i prilicno skupo a na njima se gleda do u beskonacno ragbi i fuca, a nemaju ove klasicne sport club i sl, stite svoje pakete u kojima na zalost nema mnogo (citaj uopste) tenisa. Jedino sto se gleda i to besplatno je Roland Garros. Znaci nemam pojma kakva je Skocko, nije prenosila RG nikada, mislim da je do sada uvek bila Ameli glavna komentatorka i bila je sasvim ok. Ja gledam skoro sve na streamovima, jedino kad odem u beograd nagledam se tenisa na velikom ekranu


Edited by ciao, 08 April 2015 - 12:59.


#531 nssa

nssa
  • Members
  • 850 posts

Posted 08 April 2015 - 19:00

Skocko je valjda bila strucni konsultant ;) za Tennis Channel tokom mislim Majamija. Oni koji su pratili te prenose kazu da nije zatvarala usta tokom meceva i da je uglavnom pricala o sebi i onom sto se njoj trenutno desava, a da je maksimalno ignorisala desavanja na terenu. Tako da nije ostaila bog zna kako dobar utisak u toj ulozi.

 

Ja sam je slusao....nije bila losa. Nije briljirala ali je davala neke opservacije i iskustva kao bivsa igracica. Nisam stekao utisak da je pricala o sebi (a da nije bila pitana, posto je komntarisala u paru)



#532 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 08 April 2015 - 22:12

Meni je prosto neverovatno da zemlja koja ima RG i toliko tenisera u top 100 nema tenisa na TV kanalima :krsta:



#533 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 09 April 2015 - 11:05

Meni je prosto neverovatno da zemlja koja ima RG i toliko tenisera u top 100 nema tenisa na TV kanalima :krsta:

 

I meni ali cinjenica je da su ragbi i fudbal neuporedivo popularniji a takodje i da su francuzi konstantno frustrirani sto na svim teniskim turnirima u prvim kolima ima puno francuza a negde od treceg kola ih vise nema uopste a zna se da se oni interesuju za bilo koji turnir u bilo kom sportu samo dok ima francuza u igri. Kada francuska reprezentacija ispadne ili poslednji francuski teniser sa turnira, jedva cujes ko je pobedio, turnir samo nestane iz vesti. Pretpostavljam da kad bi im se desio jedan Djokovic u drzavi da bi gledanje tenisa postalo jako popularno pa bi ga i ubacili u sportske kanale a do tada nazalost nema pa nema. :(



#534 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 09 April 2015 - 11:19

I meni je to pricao jedan drug za Svetsko u JA kada su ispali u grupi. Rekao mi je da posle toga van interneta i van specijalizovanih sportskih novina nisi mogao maltene nista da nadjes o tome, kaze o finalu nesto malo u dnevnim novinama na nekoj 25. strani i to je to, nisam mogao bas da mu poverujem, razumem razocarenje, ali ipak je to SP u fudbalu...



#535 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 09 April 2015 - 11:31

Eh, kako bi bilo lepo kad bi tako bilo i kod nas...



#536 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 09 April 2015 - 17:00

Ja se dobro secam finale zensko RG mislim 2003 kad je bilo opste cudo i zaprescenje da su dve belgijanke u finalu, ali nisi uopste mogao da procitas ni kako se zovu te dve belgijanke a jos manje koja je pobedila, to je bilo potpuno neinteresantno kao informacija za njih

A RG u pitanju, nije cak ni da je Wimldon pa da kazu sta nas briga



#537 Markov

Markov
  • Members
  • 10,561 posts

Posted 09 April 2015 - 17:42

Meni moj komsija pre neki dan rekao da je otisao na popularni hrvatski sajt, i da je tamo tipa Djokovic se prodrao na decaka velikim, a titula malim vestima stavljena. Inace kad je uzeo IW, ja bas gledao dnevnik HRT-a, sve je bilo, fudbal, kosarka pa i zenski sportovi, o tenisu ni reci, umro sam od smeha. Kako god, kad razmislim, ako se ide na obim treba sve javljati, ali ako je fokus urednistva samo na domacem sportu i sportistima, onda lepo i koncizno se samo oni pokriju i dovidjenja, a sturo ovo ostalo. Ok hrvati nece da javljaju kad Nole osvoji nesto, kad je Cilic uzeo USO trubili su o tome nedeljama, kad smo vec na tome, ne secam se kako (ni)su nasi javljali za Kostelice, o kojoj meri su oni onda bili iole vest kod nas. Mene smara kad mi neko iskace iz frizidera nevezano o kome se radi, ali' dobro, razumem da ljudi nece da prate nesto kad njihov tim/sportista izgubi, kao sto i ne razumem euforiju u obrnutom slucaju. 


Edited by Markov, 09 April 2015 - 17:49.


#538 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 23 June 2015 - 18:07

 

Christopher Clarey@christophclarey 2 hrs2 hours ago

Jarkko Nieminen, 33, announces retirement at end of season: Stockholm last event; possible exhibition with #Federer http://www.hs.fi/urh...&ref=tw-share…

 



#539 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 23 July 2015 - 20:39

 

Mardy Fish@MardyFish Jul 22

My schedule this summer will be Atlanta, Cincinnati, and I will finish my career at the US Open. #lastride

 



#540 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 26 July 2015 - 10:19

At 36, Patty Schnyder returned to pro tennis this week at the WTA Tour's Darmstadt