Jump to content


Photo
- - - - -

FC Arsenal


  • Please log in to reply
10216 replies to this topic

#9091 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 12 January 2018 - 03:38

Meni je potpuna misterija da gomila ljudi i dalje gleda na Vengera kao glavnog krivca za sva posrnuća tokom prethodnih godina, iako je bolno jasno da problem zapravo kreće od tvrtke poznate kao Kroenke sports enterprises. Mislim ok, sve i da dođe neki don Karlo, Arsenal bez suštinske promene poslovne politike ne može da postane ozbiljan takmac ni za šta, a da to nije FA/Liga kup ili Liga Evrope, a očekivati da će se takva promena desiti sa novim menadžerom mi deluje baš iluzorno.

 

Drugim rečima, ja sam #teamUšmanov all the way -_- Arsen je očito zreo za penziju, ali o takvom liku nikad ništa loše iz principa. 

 

Pa ozbiljan lik kao Anćeloti svakako ne bi došao, a da zna da može da potroši 50-ak miliona jura za prelazni rok. Neće takav pristati da vodi klub, a da pritom nema finu lovu za trošak.

 

Tako da, ako dođe, znaćemo da se i neke druge stvari menjaju.


  • 0

#9092 BratMinli

BratMinli
  • Members
  • 692 posts

Posted 12 January 2018 - 10:27

Meni je potpuna misterija da gomila ljudi i dalje gleda na Vengera kao glavnog krivca za sva posrnuća tokom prethodnih godina, iako je bolno jasno da problem zapravo kreće od tvrtke poznate kao Kroenke sports enterprises. Mislim ok, sve i da dođe neki don Karlo, Arsenal bez suštinske promene poslovne politike ne može da postane ozbiljan takmac ni za šta, a da to nije FA/Liga kup ili Liga Evrope, a očekivati da će se takva promena desiti sa novim menadžerom mi deluje baš iluzorno.

 

Drugim rečima, ja sam #teamUšmanov all the way -_- Arsen je očito zreo za penziju, ali o takvom liku nikad ništa loše iz principa. 

Mislim da si samo donekle u pravu. Kronke nije stavljao igrače na pogrešne pozicije, Kronke nije kupovao panično poslednjih dana prelaznog roka, Kronke nije igrao sa trojicom pozadi iako nemamo štopere za tako nešto,Kronke nije tražio opravdanja u suđenju itd...  Ako dočekamo novog većinskog vlanika možda bude bolje, ali sa AW-on na klupi, svejedno je ko nam je vlasnik. Anđeloti jeste pomalo istrošen, ali može mu se kada ima takav CV. Uvek glasam za italijana ili nemca trenera.  ;)


  • 0

#9093 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 12 January 2018 - 17:55

Vilšir je lakše povređen i biće spreman za vikend.

I Junajted se priključio Sitiju u borbi za Sančeza.Navodno nude i Mihtarijana koji ne treba Arsenalu. Marsijal bi već mogao da dođe u obzir :)
  • 0

#9094 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 12 January 2018 - 17:59

Ma to su gluposti, Aleksis hoce iskljucivo u Siti. Podizu mu cenu samo. Moraju o necemu da pisu.

 

Inace bi bilo dobro da ga prodamo vec na zimu, i njega i Ozila, kao i ove restlove poput Volkota, Velbeka i da krenemo da kupujemo neke smislene igrace.


  • 0

#9095 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 12 January 2018 - 18:06

Ma to su gluposti, Aleksis hoce iskljucivo u Siti. Podizu mu cenu samo. Moraju o necemu da pisu.

Inace bi bilo dobro da ga prodamo vec na zimu, i njega i Ozila, kao i ove restlove poput Volkota, Velbeka i da krenemo da kupujemo neke smislene igrace.

Moguće.

Inače, ako Ozil želi da ide, mislim da bi idealna zamena bio Marez.I da, trebalo bi to odmah rešiti. Ako žele da idu, uzeti kintu i dovesti odmah pojačanja.Lično,voleo bih da se dovede Draksler umesto Aleksisa.

Pominje se Malkom iz Bordoa sve više, ali, gledajući neke klipove, ne ostavlja jak utisak, kao recimo Pavon iz Boke.

edit:pominje se Everton kao naredna destinacija Volkota.
  • 0

#9096 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 12 January 2018 - 22:04

Mi smo letos Drakslera mogli da dovedemo lagano, ali profesoru ne treba jer Sancez ostaje.
  • 0

#9097 harmonajzer

harmonajzer
  • Members
  • 473 posts

Posted 13 January 2018 - 08:27

Nisam poštovaoc institucije zvane Haški tribunal, ali jesam njihovog principa "komandne odgovornosti".

Shodno tome, mislim da Vengera optužuju i za stvari za koje objektivno nije odgovoran. Teško se boriti za titulu sa premijerligaškim aždajama, koje troše na nove igrače 200 miliona svako leto. A ni zimi nisu baš nešto štedljivi.

 

Primedbe u vezi biranja igrača i njihovih pozicija, taktike itd, su na mestu. Lično, Vengeru najviše zameram što većina igrača koji dođu kod nas (iz drugih klubova ili iz mladog tima) uopšte ne napreduju. Najnoviji primeri su Beljerin i Ivobi. Posle početnog bljeska, obojica stagniraju, a sledeće sezone će verovatno početi da nazaduju. Takođe, slepo verovanje u neke igrače je neobjašnjivo. Svako ko gleda i prati fudbal, godinama unazad je znao da Volkot nikada neće postati vrhunski fudbaler. Takvih primera ima još (Gibs, Velbek), a da ne pričam o pojedincima koji su jednostavno zalutali u Arsenal (Elneni, Kokelan).

 

Arsenal još nije završio svoj slobodni pad i tek ga čeka mukotrpna borba za povratak u vrh engleskog fudbala. Verovatno sa novim menadžerom, a ja se nadam i vlasnikom/upravom.


  • 0

#9098 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 14 January 2018 - 14:18

Nema ni Sančeza ni Ozila u sastavu za današnji meč.Sančeza zbog odlaska, za Ozila ne znam.

Malkom je izgleda gotova stvar, bar se tako najavljuje. Pogledao sam malo više o njemu i dopada mi se. Voli loptu da je kod njega i da rešava akcije. Brz je na driblingu i služi se levicom. Ono što je interesantno jeste da igra po desnoj strani(Ozilovoj).

Mislim da je greška prodati Aleksisa Junajtedu jer ih na taj način baš pojačavamo.Imaće strašan tim.Ako ode u Siti, ništa posebno. Već su mnogo jaki, a to bi i značilo da im Aguero odlazi na leto, tako da...

Ali tu se pita Aleksis a ne Arsenal.
  • 0

#9099 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 14 January 2018 - 14:53

Aleksis je za ovo sto oni igraju ocajno resenje realno. Plus njegova odluka da predje u drugi propali klub bez sansi za trofeje je maestralna, ali dobro, treba ga pustiti.
  • 0

#9100 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 14 January 2018 - 15:33

Ako stvarno pređe u Jedinstvo, umesto u City, onda ga dibidus ne razumem. No dobro, neka mu je srećan put.


  • 0

#9101 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 14 January 2018 - 15:57

Fascinantno je kakve golove prima Arsenal.
  • 0

#9102 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 14 January 2018 - 16:04

Cech kraterčina. Zajebo je Kasiljasa.
Ovaj retard vadi Iwobija, koji je najbolje odigrao.
Ramsey se smeje minut nakon primljenog gola...
  • 0

#9103 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 14 January 2018 - 16:08

Cirkus...
  • 0

#9104 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 14 January 2018 - 16:23

Sramotan mec. Ne postoji klub na svetu koji posle ovoga ne bi otpustio trenera. Osim Arsenala naravno.
  • 0

#9105 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 14 January 2018 - 16:29

giphy.gif


  • 0