Jump to content


Photo
- - - - -

FC Arsenal


  • Please log in to reply
10216 replies to this topic

#8491 holden c.

holden c.
  • Members
  • 2,782 posts

Posted 27 April 2017 - 19:49

Nekako se potrefilo da nisam uspeo nijedan meč ljudski da ispratim praktično od onog užasa protiv Bajerna. Kako smo igrali, verovatno je i bolje što je tako. Sinoć sam malo uhvatio drugo poluvreme. Ono, šta znam, nemam neko definisano mišljenje oko toga gde smo u ovom trenutku. 

 

S jedne strane, drago mi je što Venger nije prošao kao don Klaudio u Lesteru ili Žoze u Čelziju prošle sezone. To bio baš tužan kraj jedne takve priče i ostavilo bi neki bljutav ukus u ustima. S druge strane, kad sam maločas pročitao njegovu izjavu da radi na transferima za narednu sezonu, pomislio sam "o ne, jebote, pa dokle više". Mislim, na stranu Vengerov "rad" ( :D ) na transferima, ali to očito znači da on definitivno ima i narednu sezonu kod nas "u tefteru". A stvarno ne vidim kako bi još jedna ovakva godina mogla da bude dobra za bilo koga. Ako ništa drugo, očekujem baš finu tekmu sa Pevcima za vikend, premda će nas verovatno ugaziti. 

 

edit: inače, kvalitetan razgovor na pres-konferenciji oko njegove budućnosti:

 

 

Q: I’ll get it out of the way early, any news?

A: No.

Q: Nothing at all?

A: No … was it about the French elections that you want news?!

[laughter]

Q: About your future, anything to tell us?

A: No.

Q: Any idea when you’ll tell us?

A: No.

Q: And does it depend on what happens for the rest of the season.

A: No.


Edited by holden c., 27 April 2017 - 19:53.

  • 0

#8492 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 30 April 2017 - 16:30

Opet smo u situaciji da se umesamo u borbu za LS. HAhhaha, ma koliki da smo raspad, nista nisu bolji ni ostali koji se bore za poziciju 3-4. Ocekujem ipak poraz, jer ocito je koliko slabo igramo ovakve utakmice, a ne verujem ni da nam je svlacionica u bog zna kakvom  stanju. Generalno, ne mogu da verujem da neko uopste razmislja o Vengeru naredne sezone, ma sta da uradi u PL-u, a sva je prilika da idemo van 4.

 

Sedoh da odgledam derbi, jest da je mazohizam, ali jbg :kece:


  • 0

#8493 therion

therion
  • Members
  • 1,865 posts

Posted 30 April 2017 - 19:20

odlicno...jos poraz u finalu FA kupa pa da se rastajemo sa mnogima...al kad bi se zezali :D


  • 0

#8494 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 30 April 2017 - 19:21

Dočekaše smradovi najveći uspeh u istoriji kluba-da budu ispred Arsenala na kraju sezone.

 

Ali razbili su nas, pošteno. Čeh zaslužan što nije bilo dosta ubedljivije. 


  • 0

#8495 holden c.

holden c.
  • Members
  • 2,782 posts

Posted 01 May 2017 - 10:37

Opet nisam mogao da gledam, ali sudeći po hajlajtsima poštenu šansu nismo stvorili :huh: Isuse, kako je moguće da jedan skup pristojnih i ponekog baš, baš dobrog igrača bude ovoliki jebeni krš od ekipe.

 

Inače, obratiti pažnju na kretanje Remzija kod prvog gola Sparsa. Njegovo igranje na poziciji cm-a je luksuz koji jednostavno ne možemo sebi da priuštimo, lik je Mesut 2.0 što se defanzivne igre tiče. Jedino što kod njega to odsustvo želje za vraćanjem nazad nije toliko izraženo kao kod one flegme, ali posledice su iste, vrlo često i gore s obzirom na veću odgovornost koju njegova pozicija donosi.

 

Sve u svemu, ako se uzmu u obzir papirnati kvalitet ovih igrača, ostvareni rezultati i naročito prikazane igre, mislim da se može reći da nam je ovo najgora sezona u poslednjih 10-15 godina, a verovatno i jače.


  • 0

#8496 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 01 May 2017 - 12:48

Pa ne sećam se da smo stvorili neku stopostotnu šansu. Ne računam šut Remzija iz prvog poluvremena.

 

A definitivno najgora sezona u poslednjih 15 godina.


  • 0

#8497 harmonajzer

harmonajzer
  • Members
  • 473 posts

Posted 01 May 2017 - 12:55

U novoj formaciji (koju u principu podržavam), Mesut je potpuno beskoristan. A kako igra u poslednje vreme, nema te formacije...

Treba nam sveža krv, kako na terenu, tako i na klupi.


  • 0

#8498 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 04 May 2017 - 18:21

Venger je bog. Da toliko neko zeli da se svi sprdaju sa njim...

 

Arsene Wenger says he went to Kylian Mbappé's house last year to try to get him to sign for Arsenal: "The decision was very, very tight"

 


  • 0

#8499 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 05 May 2017 - 11:07

Evo, maltene je na vratima Mbappe. Samo što nije stigo :D


Edited by T Mac, 05 May 2017 - 11:07.

  • 0

#8500 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 07 May 2017 - 18:03

Uvek je lep osećaj dobiti Jedinstvo, kakva god da je situacija na tabeli :)


  • 0

#8501 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,571 posts

Posted 07 May 2017 - 18:08

Profesor Arsen.


  • 0

#8502 harmonajzer

harmonajzer
  • Members
  • 473 posts

Posted 07 May 2017 - 18:13

Ako dobijemo Southampton u sredu, dobićemo sve do kraja. I samo još Slaven da nam pomogne sledeći vikend (W.Ham vs Liverpool).  ;)


  • 0

#8503 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 07 May 2017 - 18:18

ćestitam.


we got the wrong one

Spoiler


  • 2

#8504 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 10 May 2017 - 21:49

Bitna pobeda u gostima protiv Sautemptona (0:2). I više nego solidna igra u drugom poluvremenu, majstorija Sančeza kod prvog gola i lepa akcija Remzi-Žiru kod drugog. 

 

Remzi jeste asistirao, ali stvarno je postao prava štetočina na terenu. Katastrofalno igra.


  • 0

#8505 harmonajzer

harmonajzer
  • Members
  • 473 posts

Posted 11 May 2017 - 19:40

Polako sa Ramzijem, prošlu utakmicu je bio jedan od najboljih igrača na terenu. U ovoj novoj formaciji, AR od pre dve sezone i sve bolji Džaka, mogli bi da čine sjajan tandem.

Takođe, sviđa mi se kako Ox šparta po toj desnoj strani. Pitanje je da li može tako i po levoj, pa da se oslobodi mesto i za Beljerina, koji je kao stvoren za tu poziciju.

Mustafi pokazao da bi mogao da bude oslanac pozadi, a nisam baš nešto impresioniran Holdingom. Radije bih tu gledao Čembersa, ako već ne možemo da dovedemo ekstra klasu.

Sve u svemu, posle dužeg vremena nije bilo mučno gledati jednu utakmicu Arsenala. Što se tiče LŠ, vikend će verovatno doneti rasplet. Potreban nam je kiks Liverpula protiv WHU, a i mi imamo nezgodno gostovanje kod Stouka.


  • 0