Jump to content


Photo
- - - - -

Rukomet


  • Please log in to reply
7959 replies to this topic

#7456 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 10 January 2018 - 01:30

Crna Gora bez Borozana na EP. Steta bas, momak je u top3 lijeva beka na svijetu. Crna Gora bi sa njim mogla da bude jedno od prijatnijih iznenadjenja, ovako ocekujem da barem muski odigramo sa svima.
Inace meni su uvijek Evropska prvenstva u rukometu mnogo bolja od svjetskih. Na svjetskim uvijek ima 5-6 reprezentacija koje nemaju sanse protiv jacih. Na EP 16 ekipa, svi imaju kvalitet, naravno znaju se najjači tradicionalno: Danska,Francuska,Njemacka,Hrvatska,Spanija, ali sustina je da uvijek neko iskoci i da je neizvjesno.
  • 0

#7457 Pero_Cameron

Pero_Cameron
  • Members
  • 4,531 posts

Posted 10 January 2018 - 17:40

Sta je sa Ilicem i Vujinom?
  • 0

#7458 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 10 January 2018 - 21:50

Crna Gora bez Borozana na EP. Steta bas, momak je u top3 lijeva beka na svijetu. Crna Gora bi sa njim mogla da bude jedno od prijatnijih iznenadjenja, ovako ocekujem da barem muski odigramo sa svima.
Inace meni su uvijek Evropska prvenstva u rukometu mnogo bolja od svjetskih. Na svjetskim uvijek ima 5-6 reprezentacija koje nemaju sanse protiv jacih. Na EP 16 ekipa, svi imaju kvalitet, naravno znaju se najjači tradicionalno: Danska,Francuska,Njemacka,Hrvatska,Spanija, ali sustina je da uvijek neko iskoci i da je neizvjesno.

 

Da. Imao je odličnu sezonu u Vardaru. Nemam pojma kakva je Crna Gora, al pretpostavljam da bi to bilo nešto kao Lazarov u Makedoniji.

Uglavnom, što se nas tiče, bio bi zadovoljan bilo kakvom medaljom. Još smo domaćini. Ako u rukometu kao domaćin ne dođeš barem do polufinala, znači ili da si se kvalitetno raspao ili da si reprezentacija tipa Austrije. Još kad vidim ovog klauna Červara, muka mi bude.


Edited by Bugl Khan, 10 January 2018 - 21:50.

  • 0

#7459 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 11 January 2018 - 01:30

Da. Imao je odličnu sezonu u Vardaru. Nemam pojma kakva je Crna Gora, al pretpostavljam da bi to bilo nešto kao Lazarov u Makedoniji.
Uglavnom, što se nas tiče, bio bi zadovoljan bilo kakvom medaljom. Još smo domaćini. Ako u rukometu kao domaćin ne dođeš barem do polufinala, znači ili da si se kvalitetno raspao ili da si reprezentacija tipa Austrije. Još kad vidim ovog klauna Červara, muka mi bude.

Crna Gora ima par kvalitetnih igraca koji su u odlicnim godinama i mogu da napreduju. Borozan,Božović,Cavor,Lipovina svi imaju 23-24 godine i oni su jedna dobra osnova za buducnost. Cilj su Olimpijske igre 2020.godine. Mislim da ce neigranje Borozana biti preveliki hendikep i da bi plasman u drugi krug bio veliki podvig.

Za Hrvatsku mislim da je jedan od favorita za osvajanje. Domaca publika, igraci koji su navikli na uspjehe i mislim da je polufinale minimum. Sad dosta zavisi od trenutne forme i atmosfere u ekipi...
Stvarno je nevjerovatan fenomem domaci teren u rukometu, ne znam zasto, ali domacini uvijek doguraju barem do polufinala. Najbolji primjer je Srbija, koja je kao domacin dosla do finala Ep, ne zelim da podcijenjim nikako taj uspjeh, ali cinjenica je da nikad vise nisu bili ni blizu takvog rezultata.

Edited by Shunsuke Nakamura, 11 January 2018 - 01:36.

  • 0

#7460 Mairosu_KKCZ

Mairosu_KKCZ
  • Members
  • 689 posts

Posted 11 January 2018 - 12:35

https://www.vice.com...ivce-uz-rukomet

Moj doprinos nailazećem turniru.


  • 1

#7461 Pero_Cameron

Pero_Cameron
  • Members
  • 4,531 posts

Posted 11 January 2018 - 13:04

Bas mi je krivo sto se Rnic povredio, mnogo dobar igrac
  • 0

#7462 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 11 January 2018 - 15:30

https://www.vice.com...ivce-uz-rukomet

Moj doprinos nailazećem turniru.

 

 

Odlican clanak i retrospektiva domaceg rukometa od raspada SFRJ. Nesto ne pratim rukomet preterano, ali uvek volim da pogledam utakmice na velikim takmicenjima.


  • 0

#7463 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 11 January 2018 - 22:31

Za Hrvatsku mislim da je jedan od favorita za osvajanje. Domaca publika, igraci koji su navikli na uspjehe i mislim da je polufinale minimum. Sad dosta zavisi od trenutne forme i atmosfere u ekipi...
Stvarno je nevjerovatan fenomem domaci teren u rukometu, ne znam zasto, ali domacini uvijek doguraju barem do polufinala. Najbolji primjer je Srbija, koja je kao domacin dosla do finala Ep, ne zelim da podcijenjim nikako taj uspjeh, ali cinjenica je da nikad vise nisu bili ni blizu takvog rezultata.

 

Suđenje je izrazito domaćinsko. Ovako iz glave se sjećam da se to moglo vidjeti na prvenstvima u Sloveniji, Danskoj i Njemačkoj. Naravno, ne mogu bit objektivan za prva 2, ali 2005. (ili je bila 2006.) su Nijemci baš gurani na tom prvenstvu.


Edited by Bugl Khan, 11 January 2018 - 22:31.

  • 0

#7464 PG13

PG13
  • Members
  • 681 posts

Posted 12 January 2018 - 09:59

Suđenje je izrazito domaćinsko. Ovako iz glave se sjećam da se to moglo vidjeti na prvenstvima u Sloveniji, Danskoj i Njemačkoj. Naravno, ne mogu bit objektivan za prva 2, ali 2005. (ili je bila 2006.) su Nijemci baš gurani na tom prvenstvu.

Bila je 2007. :lol+:

 

To je točno... domaćinsko suđenje u pravilu domaćin ima do finala, a onda praksa pokazuje da u finalima toga nema... evo gdje su sve domaćini gubili finala u zadnjih 15 godina... Slovenija 2004., Hrvatska 2009., Srbija 2012., Danska 2014., dok su osvajali samo Njemačka 2007., Španjolska 2013. i Francuska 2017 s tim da je samo Njemačka imala vjetar u đale, Španci i Francuzi su dominantno osvojili...


  • 0

#7465 Jurgen

Jurgen
  • Members
  • 6,514 posts

Posted 12 January 2018 - 10:06

I Katar je izgubio u finalu 2015


  • 0

#7466 PG13

PG13
  • Members
  • 681 posts

Posted 12 January 2018 - 10:08

I Katar je izgubio u finalu 2015

Točno :+1:


  • 0

#7467 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 12 January 2018 - 10:30

Bila je 2007. :lol+:

 

To je točno... domaćinsko suđenje u pravilu domaćin ima do finala, a onda praksa pokazuje da u finalima toga nema... evo gdje su sve domaćini gubili finala u zadnjih 15 godina... Slovenija 2004., Hrvatska 2009., Srbija 2012., Danska 2014., dok su osvajali samo Njemačka 2007., Španjolska 2013. i Francuska 2017 s tim da je samo Njemačka imala vjetar u đale, Španci i Francuzi su dominantno osvojili...

 

Ma da. Ali ako oni na svakom drugom natjecanju do finala guraju krš ekipu koje onda nema na postolju sljedećih 10 godina, nisam siguran kolko je to dobro za rukomet. A žale se kako je premalo popularan.


  • 0

#7468 Pero_Cameron

Pero_Cameron
  • Members
  • 4,531 posts

Posted 12 January 2018 - 10:45

Ipak bez Stojkovica..
 

Golmani: Vladimir Cupara, Tibor Ivanišević.
Leva krila. Dobrivoje Marković, Nemanja Ilić.
Desna krila: Darko Djukić, Bogdan Radivojević.
Levi bekovi: Petar Djorđić, Milan Jovanović, Nemanja Obradović.
Srednji bekovi: Žarko Šešum, Petar Nenadić, Stefan Vujić.
Desni bekovi: Nemanja Zelenović, Marko Vujin.
Pivotmeni: Mijajlo Marsenić, Bojan Beljanski.


Mi trenutno na raspolaganju bolje nemamo, momcima zelim svu srecu na prvenstvu, da se muski posibaju pa sta bude-bude.

  • 0

#7469 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 12 January 2018 - 12:19

večeras ćemo iznenaditi dobrom igrom a posle će biti rasulo do kraja u naredne dve utakmice


  • 0

#7470 PG13

PG13
  • Members
  • 681 posts

Posted 12 January 2018 - 13:12

Klaun Lino ide na sigurno, stavio je iskusne veterane, jer ipak se igra doma i sve ispod polufinala će biti debakl, dobro je što se križamo sa Francuzima pa ih onda u mogućem polufinalu ne možemo dobiti...

 

Golmani: Alilović, Stevanović
Lijeva krila. Štrlek, Mihić
Desna krila: Čupić, Horvat
Lijevi bekovi: Mamić, Mandalinić, Gojun
Srednji bekovi: Duvnjak, Cindrić, Karačić
Desni bekovi: Kopljar, Stepančić
Pivotmeni: Vori, Musa

  • 0