Jump to content


Photo
- - - - -

Da li ste vozili pijani


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
35 replies to this topic

#1 a-romeo

a-romeo
  • Members
  • 15 posts

Posted 18 October 2007 - 22:58

dali vam je oduzimana dozvola? :rolleyes:

#2 martinj

martinj
  • Members
  • 1,540 posts

Posted 18 October 2007 - 23:47

Ne, a tebi?

#3 Freddy

Freddy
  • Members
  • 1,200 posts

Posted 19 October 2007 - 14:30

Za 10 godina, 2 kazne po 3 meseca i po 100-tinak evra. Kad sam tek položio(pre desetak god.) bio sam dosta neodgovoran i prema sebi i prema drugima i često sam vozio "pod gasom". Na sreću, sve je prošlo bez posledica po nečije zdravlje ili život.
Te dve kazne sam zaradio kasnije, kada sam kao vodio računa koliko ću da popijem.
U zadnjih par godina, ako znam da ću da pijem alkohol idem isključivo taksijem ili prevozom.

#4 loshmmee

loshmmee
  • Members
  • 1,037 posts

Posted 20 October 2007 - 02:44

Za 10 godina, 2 kazne po 3 meseca i po 100-tinak evra...


Kontam da je jednom bilo ono kad si onaj školski bus vozao po pustari, završio na rubu provalije i maltretirao srednjoškolce. Nadam se da si drugi put jednostavno spucao neku babu na pešačkom. Nema ništa gore nego kad čovek popije, natakne neke nožiće na prste i sedne za volan... :rolleyes:

#5 Freddy

Freddy
  • Members
  • 1,200 posts

Posted 20 October 2007 - 04:30

Kontam da je jednom bilo ono kad si onaj školski bus vozao po pustari, završio na rubu provalije i maltretirao srednjoškolce. Nadam se da si drugi put jednostavno spucao neku babu na pešačkom. Nema ništa gore nego kad čovek popije, natakne neke nožiće na prste i sedne za volan... :rolleyes:

Između ostalog mogu da se pohvalim da za oko 200.000 pređenih kilometara nisam ni goluba zgazio. :huh:

#6 Mike Hunt

Mike Hunt
  • Members
  • 77 posts

Posted 22 October 2007 - 17:15

A sta je definicija voznje u pijanom stanju? Sposobnost da se vozi normalno ili odredjen procenta alkohola u krvi?

Iako nisam nikad vozio pijan, nekoliko puta sam vozio kada nije trebalo. Ni kapi alkohola, samo umor i neispavanost. To moze da bude i opasnije, i vise ljude gine od toga jer za voznju u takvom stanju ne postoji takva stigma kao za voznju pod uticajem alkohola.

#7 a-romeo

a-romeo
  • Members
  • 15 posts

Posted 23 October 2007 - 13:10

Desilo mi se par puta ,ali se nadam da vise nece.Bez vecih incidenata

#8 Martin Mystere

Martin Mystere
  • Members
  • 10,335 posts

Posted 23 October 2007 - 13:53

Imam princip da nikada, ali bas nikada ne pijem dok vozim bez obzira na to sto sam siguran da mi jedna casica nista ne bi skodila, sto se na kraju nakon onog zakucavanja u moj auto (nicim izazvanim) pokazalo kao dobar princip.

#9 wrecktangle

wrecktangle
  • Members
  • 998 posts

Posted 23 October 2007 - 16:13

Jedno....jako pijan bio...kratka relacija i bez ikakvih problema. Mada se sutradan nisam uopste sjecao kako sam dosao....od tada nikada ako sam popio vise od 1 piva u zadnjih cetiri-pet sati. Ili vozi zena :rolleyes: ili taksi....ja nikako!
Ne zelim da se igram s tim!

#10 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 24 October 2007 - 23:05

ako nekog put nanese u HR, neka se pripazi registracija "KR" (krapina) - ludi zagorci piju vino na lonce i onda sjedaju za volan

#11 Montana_

Montana_
  • Members
  • 32 posts

Posted 26 October 2007 - 17:01

jok nisam...milion puta :rolleyes:

#12 cvele

cvele
  • Members
  • 65 posts

Posted 29 October 2007 - 19:38

Jesam, jednom kada me je baš vrtelo i više puta kada sam bio "malo pod gasom". Ovo potonje je daleko opasnije - znam i iz svog i iz iskustva drugih - čovek zaista gubi predstavu o tome šta može a šta ne. U onom prvom slučaju sam bio potpuno svestan u šta se upuštam i vozio 10-ak km na sat.

"Mladost-ludost", nikad više ni jedno ni drugo.

#13 bsbsbsbs

bsbsbsbs
  • Members
  • 108 posts

Posted 30 October 2007 - 11:00

Jesam dva puta. Nijednom me nije uhvatila policija. Sto je bitnije ni jednom nisam nikoga ubio ili povredio. Bas sam bio debil, priznajem i stidim se. :rolleyes:

#14 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 30 October 2007 - 11:45

Nikad, jer inace ne pijem :rolleyes:

#15 Ma.Za.

Ma.Za.
  • Members
  • 21 posts

Posted 02 November 2007 - 19:06

Na zalost da, i jos uvek to praktikujem redovno...malo se cak i stidim... Nikada mi se nije desio incident u takvom stanju, ali gledam da to onda bude kratka relacija i da ne bude ogromna kolicina pica... :rolleyes: