Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Liverpool FC , YNWA


  • Please log in to reply
15812 replies to this topic

#14791 Janne240

Janne240
  • Members
  • 6,077 posts

Posted 25 February 2018 - 12:43

Najlakse je kriviti golmana, a sta ako je on stvarno kriv i toliko ocigledno indisponiran da nema reci kako objasniti coveku da dve jedva prosecne odbrane i jedan vise nego branjiv gol nisu ucinak vredan bilo kakvog razmisljanja o duzem boravku medju stativama Karijusa. Golman skoro dva metra visok ne moze da skrati ugao? a na tri metra od gola biva umalo lobovan? Mlitav je ko nepechena kifla. Navijam i ja da on brani dobro, ali dobio je sansu u Liverpulu a ne u Bormutu, a da je u Bormutu drao bi kozu na siljak, da ne govorim da je u Championshipu. Nezahvalan i nedopeceni rezervista.

 

No sreca bi bila da je to jedini problem u odbrani, nazalost u prvom je bilo dosta slabe igre Matipa ...i Arnolda, a Robertson ima energije za tri pozicije u timu, iako vrljavo centrira. Nismo se dobro snalazili kad su oni imali kontrolu lopte i pas igru iz prve, ali u drugom jaka presing igra i zestoko jurenje lopte na centru odbranili su sjajan rezultat.

 

Sta drugo, nego da Klop nastavi ovako zaista se nalazi na dobrom putu da napravi sjajan tim, put je trnovit ali uspesi ga ucvrscuju. GO YNWA!


Edited by Janne240, 25 February 2018 - 12:45.

  • 1

#14792 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 25 February 2018 - 12:45

Liverpul konacno posle skoro tri decenije i generacije Dzona Barnsa igra gledljiv fudbal, nadam se da njegovi navijaci konacno malo uzivaju u fudbalu. Bas lepo igraju ove godine, jedna su od najuzbudljivijih ekipa na svetu za gledanje.


  • 0

#14793 Janne240

Janne240
  • Members
  • 6,077 posts

Posted 25 February 2018 - 12:46

Liverpul konacno posle skoro tri decenije i generacije Dzona Barnsa igra gledljiv fudbal, nadam se da njegovi navijaci konacno malo uzivaju u fudbalu. Bas lepo igraju ove godine, jedna su od najuzbudljivijih ekipa na svetu za gledanje.

Mada dramu prave sami. Tako je...mislim pet igraca navale, tri u Liverpulu i dva u Barseloni.


  • 0

#14794 Miskooo

Miskooo
  • Members
  • 4,089 posts

Posted 25 February 2018 - 12:51

Covek odbranio sut i to mu se zamera. :/ Pa setite se samo kako je Sevcenko dao gol Bufonu. Karijus je najbolji golman koga imamo i treba da brani.

 

 

Liverpul konacno posle skoro tri decenije i generacije Dzona Barnsa igra gledljiv fudbal, nadam se da njegovi navijaci konacno malo uzivaju u fudbalu. Bas lepo igraju ove godine, jedna su od najuzbudljivijih ekipa na svetu za gledanje.

 

Igrao je Liverpul i u toku te 3 decenije vise nego gledljiv fudbal. Nije to trajalo vise vezanih sezona, ali bilo je sezona kad su, kao i sada, plesali po terenu.


  • 0

#14795 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 25 February 2018 - 12:54

Mada dramu prave sami. Tako je...mislim pet igraca navale, tri u Liverpulu i dva u Barseloni.

 

Ma, mene rezultati timova koji nisu FK Crvena Zvezda ne zanimaju uopste, samo kazem da Liverpul igra mnogo lep i zanimljiv  fudbal u poslednje vreme i da bas volim da ih gledam. Lepo je to Klop poslozio napred, manevar i napadaci igraju direktno, duhovito, pokretljivo, sa mnogo prometa. Salah je pogotovo uzivancija za gledanje. Po meni igraju daleko najlepsi fudbal u premijer ligi, Junajted skoro i da nema nikakvu igru a Gvardioline timove ionako nikad nisam previse voleo da gledam. Efikasno i dobro promisljeno je to sto Pep radi ali meni je jednostavno dosadno. Klopov Liverpul je, s druge strane, sasvim lepa zabava, da zivim tamo gledao bih ih stalno.


  • 1

#14796 Janne240

Janne240
  • Members
  • 6,077 posts

Posted 25 February 2018 - 13:30

Ma ja samo hocu da kazem da bi bio najruzniji san taj koji zivimo s Liv...da imamo nedajboze ove sezone i odbranu kompletnu i najbolju navalu, da imamo top tim i da smo tek drugi, po treci put...to bi bilo strasno, ovako mogu i da razumem sve slabosti odbrane i da im otpisemo jer Siti ima ovu sezonu, a valjda cemo i mi imati taj status ako konacno ikad osvojimo PL.


  • 0

#14797 Janne240

Janne240
  • Members
  • 6,077 posts

Posted 25 February 2018 - 13:32

Ma, mene rezultati timova koji nisu FK Crvena Zvezda ne zanimaju uopste, samo kazem da Liverpul igra mnogo lep i zanimljiv  fudbal u poslednje vreme i da bas volim da ih gledam. Lepo je to Klop poslozio napred, manevar i napadaci igraju direktno, duhovito, pokretljivo, sa mnogo prometa. Salah je pogotovo uzivancija za gledanje. Po meni igraju daleko najlepsi fudbal u premijer ligi, Junajted skoro i da nema nikakvu igru a Gvardioline timove ionako nikad nisam previse voleo da gledam. Efikasno i dobro promisljeno je to sto Pep radi ali meni je jednostavno dosadno. Klopov Liverpul je, s druge strane, sasvim lepa zabava, da zivim tamo gledao bih ih stalno.

Salah je tako bezazleno komican igrac, koji prakticno igra svoju caplinovsku igru sa svakom odbranom, u odnosu na Suareza ne raspolaze snaznim udarcima i nema zversku energiju ali ga sasvim posteno kopira u kratkim dodavanjima i duhovitim akcijama....zato glasam za Salaha, igrac zezone za Liverpul,..jer nama je ovo opet samo jos jedna zezona.


  • 0

#14798 Janne240

Janne240
  • Members
  • 6,077 posts

Posted 25 February 2018 - 13:37

Covek odbranio sut i to mu se zamera. :/ Pa setite se samo kako je Sevcenko dao gol Bufonu. Karijus je najbolji golman koga imamo i treba da brani.

 

 

 

Igrao je Liverpul i u toku te 3 decenije vise nego gledljiv fudbal. Nije to trajalo vise vezanih sezona, ali bilo je sezona kad su, kao i sada, plesali po terenu.

Uvek je Liverpul igrao ozbiljan i pravi fudbal, ne tri decenije nego pet decenija. Samo se nacin igre i tezina takmicenja menjali, s obzirom na trenere i rivale.

Meni se licno vise dopadala cvrsta igra u odbrani sa jakim razornim suterima poput Risea, Dzerarda, Alonsa, Agera itd...ali ovakav Liverpul prava je bomba za sve one koji su ga dozivljavali kao neinventivan i dosadan klub sa predvidivom igrom i skupom levata na terenu...minimalisticki i potcenjivacki.

 

Dakle, da li sa jednim ili tri prava napadaca(Klop je skupio najbolje napadace i odlicne polutke) Liverpul pokazuje da uvek jeste, bio i bice, razorna mashina koja i direktne rivale lepo ume da natanka *(i golovima i igracima).


Edited by Janne240, 25 February 2018 - 13:38.

  • 0

#14799 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 03 March 2018 - 21:03

Ox razbija, mnogi strucnjaci su sumnjali kad je Nele rekao da je odlican fit za Klopov sistem -_-


  • 0

#14800 Janne240

Janne240
  • Members
  • 6,077 posts

Posted 03 March 2018 - 21:44

Jos fali da i Karijus sastavi dve odbrane od 1 suta na gol. :lol+: Ovo danas je bilo protiv malera.


  • 0

#14801 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 04 March 2018 - 12:09

Pobjeda, clean sheet, očekivano.


  • 0

#14802 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 06 March 2018 - 23:44

Sad kad bi izvukli neki Real ili Barsu cisto da podsetimo svet koji je klub najveci na svetu ^_^


  • 1

#14803 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 07 March 2018 - 15:51

Sad kad bi izvukli neki Real ili Barsu cisto da podsetimo svet koji je klub najveci na svetu ^_^

 

Ja ne bi kapitalce još. Neki United bi sjeo recimo, ako se iščupaju protiv Seville.

Opet clean sheet btw. Taj Porto mora da je teži raspad od momčadi.


Edited by Bugl Khan, 07 March 2018 - 15:59.

  • 0

#14804 Janne240

Janne240
  • Members
  • 6,077 posts

Posted 07 March 2018 - 20:03

Pobjeda, clean sheet, očekivano.

Lovren The Savior...


Edited by Janne240, 07 March 2018 - 20:04.

  • 0

#14805 mr clutch

mr clutch
  • Members
  • 3,351 posts

Posted 10 March 2018 - 13:33

Eedemo.
  • 0