Jump to content


Photo

Ne otvara forum sa mog faksa


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
6 replies to this topic

#1 Aule@

Aule@
  • Sleepers
  • 688 posts

Posted 21 August 2007 - 22:42

Danas sam probao da prochitam neke postove sa rachunara sa fakulteta(etf) i osim prve stranice sa nazivima podforuma nije mi dao da idem ,,dublje" u podforume niti topike. Zaboravio sam kakvu mi je greshku prijavio.

U chemu mozhe biti problem?

edit: kako sam beskrajno idiotski nazvao ovu temu. Svaka mi chast!

Edited by Aule@, 21 August 2007 - 22:56.


#2 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 21 August 2007 - 23:02

Probaj da ulaziš postepeno. Dakle, ne odmah na poslednji post, nego prvo na podforum, pa ime topica, pa poslednji post.

Ako tako radi, onda imaš isti problem kao ja (videti susedni topic). A šta je to - nemam pojma! tongue.gif

Šala, kod mene je najverovatnije šugavi kineski modem za ADSL koji Lelekom uvaljuje naivnim klijentima. dry.gif

#3 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 21 August 2007 - 23:04

ima nas mnogo sa istim problemom. ja sam uvela metod da, kad vidim da je neko nesto napisao na temi koja me interesuje, udjem prvo u profil tog nicka (to mogu), pa odatle na njegove posts, pa tako procitam sta je napisao.

eto da znate zasto vas toliko klikam. smile.gif

hvala STRAH za ovo uputstvo, pokusacu

#4 Hartmann

Hartmann
  • Members
  • 223 posts

Posted 22 August 2007 - 18:28

QUOTE(CTPAX @ 22 Aug 2007, 00:02) <{POST_SNAPBACK}>
Probaj da ulaziš postepeno. Dakle, ne odmah na poslednji post, nego prvo na podforum, pa ime topica, pa poslednji post.

Ako tako radi, onda imaš isti problem kao ja (videti susedni topic). A šta je to - nemam pojma! tongue.gif

Šala, kod mene je najverovatnije šugavi kineski modem za ADSL koji Lelekom uvaljuje naivnim klijentima. dry.gif

Najlakše se otvaraju postovi upravo tako kako si napisao. Mada ja imam isti modem kao ti (onaj rozi) nije mi problem da uđem odmah i na last page mada ume i da zakuca.
Aule@ probaj da promeniš faks, možda bude bolje otvaralo cool.gif

#5 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 22 August 2007 - 18:37

QUOTE(Aule@ @ 21 Aug 2007, 23:42) <{POST_SNAPBACK}>
Danas sam probao da prochitam neke postove sa rachunara sa fakulteta(etf) i osim prve stranice sa nazivima podforuma nije mi dao da idem ,,dublje" u podforume niti topike. Zaboravio sam kakvu mi je greshku prijavio.

U chemu mozhe biti problem?

edit: kako sam beskrajno idiotski nazvao ovu temu. Svaka mi chast!

etf * je univerzitetska mreza zvana rcub. ako imash:
ie6 - onda te (uglavnom) pushta da gledash po topikima & postovima, al neda da postujesh (pomocu ooogromnog liht plavog nechega preko polja za kucanje texta), osim sto ponekad pusti sve, al se ne zna sa chim to ima veze ili ako imash
ie7 - onda ti ne da nishta, pochev od view new posts, ili ako imash
firefox - isto kao ie7

opera daje sve, ali dal oni daju operu, to ne znam. tj. skoro sigurno ne mozesh da utichesh na to.

elem, taj problem josh nikako nije reshen. neki su ga reshili intervencijama oko proxy-ja, meni nije uspelo nishta od toga, osim opere.



* al si izabraoooo ujeeee unsure.gif

#6 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 22 August 2007 - 21:38

QUOTE(CTPAX @ 22 Aug 2007, 00:02) <{POST_SNAPBACK}>
Probaj da ulaziš postepeno. Dakle, ne odmah na poslednji post, nego prvo na podforum, pa ime topica, pa poslednji post.

Ako tako radi, onda imaš isti problem kao ja (videti susedni topic). A šta je to - nemam pojma! tongue.gif



blago vama, meni nece ni tako.

#7 Aule@

Aule@
  • Sleepers
  • 688 posts

Posted 23 August 2007 - 09:34

QUOTE(thermal bug @ 22 Aug 2007, 19:37) <{POST_SNAPBACK}>
etf * je univerzitetska mreza zvana rcub. ako imash:
ie6 - onda te (uglavnom) pushta da gledash po topikima & postovima, al neda da postujesh (pomocu ooogromnog liht plavog nechega preko polja za kucanje texta), osim sto ponekad pusti sve, al se ne zna sa chim to ima veze ili ako imash
ie7 - onda ti ne da nishta, pochev od view new posts, ili ako imash
firefox - isto kao ie7

opera daje sve, ali dal oni daju operu, to ne znam. tj. skoro sigurno ne mozesh da utichesh na to.

elem, taj problem josh nikako nije reshen. neki su ga reshili intervencijama oko proxy-ja, meni nije uspelo nishta od toga, osim opere.
* al si izabraoooo ujeeee unsure.gif


znam da je prikachen na rcub ali mi nije jasno zashto SADA ne radi. Ranije sam bez problema chitao forum. Ovo je neki za*** novijeg datuma(rc nije radio jedno mesec dana pa su mozhda neshto fakapovali)

Mislim da je instalirana sedmica iksplorera(to je ona verzija u kojoj je mogutje otvarati tabove, zar ne).

Otkud si ti tako uputjen u rad rcuba? Radish tamo ili si jedan od studenata pa ti krivo kao i meni:)? Mozhda tjesh ti znati zashto ne radi!

Ako budem nashao portabilnu operu to tje se motji izvesti(tj. motjitju gledati forum sa faksa). Problem je u mojoj pirotjanshtini. Imam kablovski na VREME preko ptta pa mi se ono ne troshi na forum.

Etf sam izabrao josh pre dve godine. Ponekad je bilo kajanja ali mislim da tje sve letji za dve, tri godine. Josh da upishem i zavrshim svetsku knjizhevnost i da me Bog vidi!!

Hvala na objashnjenju