Jump to content


Photo

Lastiš


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
432 replies to this topic

#106 morgana

morgana
  • Members
  • 1,815 posts

Posted 08 August 2007 - 17:27

QUOTE(Maya Order @ 8 Aug 2007, 18:22) <{POST_SNAPBACK}>
e a kako se zove ona igra s nožićem i igra se na zemlji/travi kad protivniku bacaš okolo nogu a on mora da ih širi dokle se nož zabo?



jebate, majo, el ovo nije bilo s one strane zakona? biggrin.gif

#107 Isis

Isis
  • Members
  • 513 posts

Posted 08 August 2007 - 17:27

QUOTE(Maya Order @ 8 Aug 2007, 12:22) <{POST_SNAPBACK}>
e a kako se zove ona igra s nožićem i igra se na zemlji/travi kad protivniku bacaš okolo nogu a on mora da ih širi dokle se nož zabo?


mayo bre ovo zvuci surovo.

#108 Hartmann

Hartmann
  • Members
  • 223 posts

Posted 08 August 2007 - 17:28

QUOTE(Maya Order @ 8 Aug 2007, 18:22) <{POST_SNAPBACK}>
e a kako se zove ona igra s nožićem i igra se na zemlji/travi kad protivniku bacaš okolo nogu a on mora da ih širi dokle se nož zabo?

Sandokan unsure.gif

#109 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 08 August 2007 - 17:30

kake su bre to igre ccc biggrin.gif

inače mi smo se jednom igrali ko može više trešanja da odjednom pojede a da ne proguta nijednu košticu

#110 paculla

paculla
  • Members
  • 4,099 posts

Posted 08 August 2007 - 17:33

da otvaramo novi topik ili cemo ovde i o klikerima wink.gif staklenac, N-operac, porcUlanac, dzambo... dodjes kuci a crno ti ispod noktiju, nema sanse da se opere smile.gif

#111 Hartmann

Hartmann
  • Members
  • 223 posts

Posted 08 August 2007 - 17:36

QUOTE(paculla @ 8 Aug 2007, 18:33) <{POST_SNAPBACK}>
da otvaramo novi topik ili cemo ovde i o klikerima wink.gif staklenac, N-operac, porcUlanac, dzambo... dodjes kuci a crno ti ispod noktiju, nema sanse da se opere smile.gif

Preko s usputnom i bez usputne, čupanje, đidanje, kolence, trljanje, štipanje, kres...

#112 Dina

Dina
  • Members
  • 359 posts

Posted 08 August 2007 - 17:39

QUOTE(Lenny @ 8 Aug 2007, 17:56) <{POST_SNAPBACK}>
kod mene u kraju babice su bile devojčice koje pridržavaju lastiš, i kad im zafali, ne znam, ova mora ranije gajbi, a onu baba zove sa terase da jede, onda ostale dovuku nekog od nas koji tu hengiramo, i nema neću, nego te ovako poduhvate i sprovedu do lastiša i utrape ti da držiš dok one proskaču - "ali ja..." - "ama ćuti i drži!" - "dobro Ana, evo držim..." unsure.gif taj podređeni i poniženi dečak-zamena je dedica. posle te ostali drugari prozivaju, kao igraš lastiš šmokljo, ali ja mislim da je vredno te prozivke smile.gif evo i sad kad zažmurim vidim hulahopke u bojama kako se protežu, a ja klečim na jednom kolenu tu pored, deluju mi nadmoćno. pa onda lastiš koji im se zateže oko nogu (izvinjavam se ako sam sad ispo jeziv) kažem, imam posledice tongue.gif

nema veze sa hrabrošću. biće da je 'edip' tu ključni pojam wink.gif


laugh.gif laugh.gif laugh.gif
joj kako sam se ismejala (: kamo srece da se i sada toliko plasite devojcica, vi decaci (:

QUOTE(Isis @ 8 Aug 2007, 18:18) <{POST_SNAPBACK}>
spomenuo neko arackinje barackinje?


thumbsup.gif

sinoc, inspirisana temom koja je pocela na PTPM, pokusala sam da se setim tih brojeva i mislim da sam se setila nekih (: ali ne pamtim kad sam poslednji put videla da to neko igra od ovih devojcica iz kraja ):

#113 Lenny

Lenny
  • Members
  • 326 posts

Posted 08 August 2007 - 17:39

QUOTE(ono @ 8 Aug 2007, 18:04) <{POST_SNAPBACK}>
plasio se devojcica happy.gif

ne znam dal me baš bio zent, ali jeste neka inferiornost kao pred silom prirode, poplavom, ili ženskom histerijom smile.gif postavljen si na mesto i miran-dečko (a i keva mi je bila nastavnica u školi, ne meni, nego u istoj školi). i taj obrazac bi se ponovo ispoljio kad god bih naleteo na Ket Klou u Stripoteci, ili Modesti Blejz u Zabavniku, a tek Vanda u Sport Biliju... (huhhhhuuhhhh)

da bi me dotukla Super Sneki. kako li je tek ta igrala lastiš, sigurno je bila prvakinja grada NS.

QUOTE(ono)
al si se sad hrabro i dobrovoljno prikljucio smile.gif

da zahvalim nickie za ovaj za mene katarzični topik koji me je pomogao da razumem neke moje slabosti innocent.gif

odjavljujem se. izlečen cool.gif

#114 Maya Order

Maya Order
  • Members
  • 518 posts

Posted 08 August 2007 - 17:51

QUOTE(Hartmann @ 8 Aug 2007, 18:28) <{POST_SNAPBACK}>
Sandokan unsure.gif


seetilaa see
Oćeš se igramo skakavca? laugh.gif
Šta!? Niko nije igr'o!? Mi se ubijali svojevremeno tongue.gif

#115 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 08 August 2007 - 17:51

nemam protiv klikera i zabadanja noževa oko nogu ( unsure.gif ), ali lastika je prajmari na ovom topiku

ko će da sumira pravila, pa da pređemo na pripremu svetskog prvenstva (kad se nickie vrati, ofkors)

lenny može da bude sudija

#116 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 08 August 2007 - 17:54

QUOTE(Mioba @ 8 Aug 2007, 18:51) <{POST_SNAPBACK}>
ko će da sumira pravila


e aj stvarno

da, kako bre beše ide ta matematika?

ja se nešto prisećam nečega kad jedno stopalo treba da bude ispod lastiša a drugo iznad, pa se onda skoči (eh al ga objasnih rolleyes.gif ) al to je otprilike sve čega se u ovom trenutku sećam

#117 paculla

paculla
  • Members
  • 4,099 posts

Posted 08 August 2007 - 17:54

morali bismo i opremu pripremiti. necemo ovako matore da igramo na onim socijalnim, tzv gacarama, nego da kupimo one sarene sa krugom u poprecnom preseku.

#118 Maya Order

Maya Order
  • Members
  • 518 posts

Posted 08 August 2007 - 17:56

QUOTE(Isis @ 8 Aug 2007, 13:58) <{POST_SNAPBACK}>
secam se i vezbanja u kuci kad sam razvlacila lastis oko stolica rolleyes.gif


da, da, ha ha... ja ga razvukla na dve stolice pa udri, puknem se o ivicu kreveta i naravno počnem da plačem a sve se mislim 'mnogo mi tople ove suze bre' pa se pogledam u ogledalo a ono krv lije ko iz kabla. i dan danas imam ožiljak na čelenci

#119 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 08 August 2007 - 17:57

a ja već počela da param rolleyes.gif

QUOTE(Amélie @ 8 Aug 2007, 18:54) <{POST_SNAPBACK}>
ja se nešto prisećam nečega kad jedno stopalo treba da bude ispod lastiša a drugo iznad, pa se onda skoči (eh al ga objasnih rolleyes.gif ) al to je otprilike sve čega se u ovom trenutku sećam

da, da, bilo je nešto sa oba stopala odozgo, pa jedno ispod, pa se nešto... (ovde mi se sećanje naglo prekida...) phew

Edited by Mioba, 08 August 2007 - 18:00.


#120 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 08 August 2007 - 18:04

QUOTE(Mioba @ 8 Aug 2007, 18:57) <{POST_SNAPBACK}>
da, da, bilo je nešto sa oba stopala odozgo, pa jedno ispod, pa se nešto... (ovde mi se sećanje naglo prekida...) phew


e to to to
al i meni se nešto prekida...


joj


moraću da kupim lastiš rolleyes.gif