Jump to content


Photo

top tours i kontiki


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
No replies to this topic

#1 jasmina.p

jasmina.p
  • Members
  • 104 posts

Posted 02 July 2007 - 12:54

u terminu od 17 juna letoval u bodrumu preko top toursa.Agwencija u bulevaru ,negde kod vukovog spomenika.Uracunato sve:avion ,transfer,pp(svetski sto ,dorucak i vecera.klima se ne placa ,lezaljke i suncobran se takodje ne placaju).
Sve ove pogodnosti sam i mala i na Krfu prosle godine ali sam placala.7 e za lezaljke i suncobran.A da.Mreze za ljuljanje na svakom koraku .I to one sa jastucima.Sigurna sam da bi ovo u Drnoj Gori naplatili extra.Bazan ispred hotela.Pice nije obavezno.koriscenje dzakuzija u obliznjem hotelu takodje je moguce bez obzira sto ne koristite njegove usluge.Zaista ,zaista.Zpsolutno uzivanje.Isla sam sa klincem (6 godina) koji je mogao da uziva u decjim parkovima ispred skoro svakog hotela.Mesto je Gumbet a hotel "parkim palas'
Sve ovo je kostalo 299 e.E sad.Isti taj hotel u ponudi kontikija u istom predsezonskom periodu je kostao 470 e.Dobro ste procitali i proverite jos jednom.Za ovaj termin j evec kasno ali lako mozete uprediti naredne termine .Po osobi sa m ustedela 170e.Puta dva.340e.Malo li je.
Dooooobro pogledajte sve aranzmane pre nego seodlucite za put.I izbegavajte "razmazene "agencije.Nije im prvi put da na i ovaj nacin a i na razne druge ,prevare putnike.
pozdrav svima koji putiju u Bodrum.Uzivacete sigurno a narocito vase dete ako se odlucite za ovu destinaciju.