Jump to content


Photo

Komplet lepinja


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
63 replies to this topic

#16 zlizla

zlizla
  • Members
  • 136 posts

Posted 01 August 2007 - 10:07

Uh, hvala na pravovremenoj informaciji. Sutra sam u Beogradu, a moja potreba za koncentrovanim holesterolom sigurno mi nece dopustiti jos cetiri sata klackanja do Uzica, odnosno do Shuljage. Smem li jos da pitam gde kod trga, mislim, koji pravac da sledim, ili da se samo prepustim culu mirisa (koje je na kvalitetnu kompletaru jako osetljivo)....

#17 Dina

Dina
  • Members
  • 359 posts

Posted 01 August 2007 - 19:03

QUOTE(zlizla @ 1 Aug 2007, 11:07) <{POST_SNAPBACK}>
Uh, hvala na pravovremenoj informaciji. Sutra sam u Beogradu, a moja potreba za koncentrovanim holesterolom sigurno mi nece dopustiti jos cetiri sata klackanja do Uzica, odnosno do Shuljage. Smem li jos da pitam gde kod trga, mislim, koji pravac da sledim, ili da se samo prepustim culu mirisa (koje je na kvalitetnu kompletaru jako osetljivo)....

Rekla bih /mozda se varam?/ da gospodin misli na Trg u Uzicu.. U BG idi u Cobanov odmor, imas na Novom Beogradu preko puta YUBCa, u prizemlju jedne zgrade, i na Crvenom krstu, preko puta restorana Zaplet, relativno blizu Beogradskog dramskog (: Prijatno (:

#18 zlizla

zlizla
  • Members
  • 136 posts

Posted 01 August 2007 - 19:21

Ne varas se, sad mi se javilo, ima u Uzicu SUR Frenki, i to bas kod trga, i to nije toliko novo s obzirom da sam prosle godine negde u ovo vreme jeo bas tu jednu kompletaru. Nije bila losa, ali daleko je od toga da bude proglasavana najboljom. Ipak bih dao prednost onoj iz Blue Moon-a, ali ko voli 'unplugged' varijantu (znaci, pec na drva) treba da ostane pri Suljagi, mada mislim da on i dalje hvata na straru slavu. Iz nekog razloga mu nisu lepinje kao ono nekad kada se od te lepinje pravio kult, ali ne znam, stvari se menjaju. Hvala na tip-ovima za Beograd...

#19 Dina

Dina
  • Members
  • 359 posts

Posted 01 August 2007 - 20:29

osecjam se kao takav amater.. jela kompletu samo jednom na Tari i par puta ovde kod Cobana ): te izvorne nisam ni probala ): buaaaaaa.. a da, na Tari mi se vise svidela (:

#20 Vasilij Zajcev

Vasilij Zajcev
  • Members
  • 1,365 posts

Posted 02 August 2007 - 10:08

zlizla, proveri onu kod Balkana, pisao sam gore negde...ucinila mi se kao osvezenje u gradu...mada se to sve ovde sroza za mesec dana.

Inace, cuo sam za odlicnu navijacku ide skoro u onoj "Od Vardara pa do Triglava" melodiji:

ZBOG TEBE SE PERA ZDERA ODREKAO HAMBURGERA,
KOMPLET LEPINJO, KOMPLET LEPINJOOOOOO!!! laugh.gif

(moj ortak prepevao iz one o Popaju - "Dal je moguce", u slucaju da na forumu ima upucenijih u navijacke pesme Slobode)

#21 angelfish

angelfish
  • Members
  • 186 posts

Posted 02 August 2007 - 10:22

ZBOG TEBE SE PERA ZDERA ODREKAO HAMBURGERA,
KOMPLET LEPINJO, KOMPLET LEPINJOOOOOO!!! laugh.gif

Ha !
Ovo kradem i ide mi na messenger smile.gif

#22 brax

brax
  • Members
  • 543 posts

Posted 02 August 2007 - 23:44

Najbolja lepinja sa sve! Ikada!

Zlizla, samo da napomenem da decko koji je pravio lepinje u Blue Moon-u, sada zapravo drzi SUR Frenki. U Uzicu, normalno.

Edited by brax, 02 August 2007 - 23:49.


#23 Alexia

Alexia
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 03 August 2007 - 01:48

QUOTE(Vasili Zajcev @ 26 Jul 2007, 18:06) <{POST_SNAPBACK}>
1. Srbija
2. Suljaga
3. Sopalovic

Srbija - gde?

Al jos nesto - kad se narucuje, mora da se naglasi da li se hoce zivlja ili pecenija, inace moze doci do blagog razocarenja.

#24 Vasilij Zajcev

Vasilij Zajcev
  • Members
  • 1,365 posts

Posted 04 August 2007 - 11:34

QUOTE(ono @ 3 Aug 2007, 02:48) <{POST_SNAPBACK}>
Srbija - gde?

Al jos nesto - kad se narucuje, mora da se naglasi da li se hoce zivlja ili pecenija, inace moze doci do blagog razocarenja.

Nema vise Srbije sad.gif
Bila preko puta robne kuce, na ulici od Opstine ka buskoj. Srusili je sredinom 90tih.

Eeee, a kakva je to pekara bila (sam sebi zvucim kao neki matorac), preko puta Srbijanka pa onda '93 krenes sa cirkom ispred Srbijanke, odes u Art (tada bio u bioskopu) i zavrsis u Srbiji, kompletirajuci krug. Da, neki su se opet vracali u Srbijanku rolleyes.gif

#25 gazza

gazza
  • Members
  • 1,084 posts

Posted 06 August 2007 - 17:08

da sam ja u vodjstvu eldepea, mnogo bi se zabrinuo da vidim da clanstvo voli da jede ovako masno, mocu kajmak jaja i ostalo.

to bogme nece povesti srbiju napred, nikako ph34r.gif

#26 BGhost

BGhost
  • Banned
  • 1,978 posts

Posted 06 August 2007 - 19:22

Boli nas, srpske liberale, za preporuke Svecke zdravstvene. Nek o holesterolu misle oni koji bi da se boze&mnoze ;-)

Najbolja kompletara u Beogradu mi je bila u podnozju 1 zgrade u bloku 70(a?). Ne znam da li braca jos uvek rade, bas cu da svratim kad me put nanese u pasivne krajeve.

#27 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 06 August 2007 - 19:38

QUOTE(gazza @ 6 Aug 2007, 18:08) <{POST_SNAPBACK}>
da sam ja u vodjstvu eldepea, mnogo bi se zabrinuo da vidim da clanstvo voli da jede ovako masno, mocu kajmak jaja i ostalo.

to bogme nece povesti srbiju napred, nikako ph34r.gif


jos kad zaliju mrsnom i slatkom mokom u costa caffeu... ph34r.gif

#28 Idioteque

Idioteque
  • Members
  • 1,602 posts

Posted 06 August 2007 - 20:29

QUOTE(Larko @ 6 Aug 2007, 20:38) <{POST_SNAPBACK}>
jos kad zaliju mrsnom i slatkom mokom u costa caffeu... ph34r.gif

Uh bre, ti ili pri svakom logovanju prvo searchujes "ldp" ili imas specijalan softver za to? huh.gif
Gde ih/nas na lepinji nadje Borisa ti? lol_2.gif

@topic: Pored pomenutih pekara dodao bi jos i "Kod Luke" (bog ce ga znati kako se zaista zove), na Rakijskom pijacu*, doobre lepinje nekad pravili. Uzice naravno.

Sto se Beograda tice sve sto znam je nabrojano. Ono kod bioskopa Balkan ne radi vise. Odnosno radi ali kao obicna sendvicara, nema kompletusa.

*-uzicki oblik, nikada nikoga nisam cuo da kaze "Rakijska pijaca". Rakijski pijac i tacka. Sto tako - bem li ga.

#29 johnnie_nbgd

johnnie_nbgd
  • Members
  • 29 posts

Posted 06 August 2007 - 20:32

QUOTE(Dina @ 26 Jul 2007, 19:36) <{POST_SNAPBACK}>
juce sam izvalila mesto na NBG keju /blokovi/, drveni restoran, mislim da se zove Srpska kuca ili tako nesto, u svakom slucaju, imaju i kompletusu (: nismo probali, ali eto, ima (:


Bio, takodje juce, sa drugarima mesto se zove Brvnara-Srpska kuca. Imaju lepinju ali je bas losa, plus smo je cekali duze od 45min, nikako je ne preporucujem. U Cobanovom odmoru na NBg-u je relativno ok, mada je najbolja koju sam jeo u zadnje vreme na uglu Jurija Gagarina i Omladinskih brigada u Bloku 70. Jedino malo smara sto se uzima za poneti posto je lokal bas mali pa cesto nema dovoljno mesta.

#30 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 06 August 2007 - 23:06

QUOTE(Idioteque @ 6 Aug 2007, 21:29) <{POST_SNAPBACK}>
Uh bre, ti ili pri svakom logovanju prvo searchujes "ldp" ili imas specijalan softver za to? huh.gif
Gde ih/nas na lepinji nadje Borisa ti? lol_2.gif


gde su gazza i bg restorani, tu je i hejt za ldp. dosao sam privucen mirisom spaljenog mesa.