Jump to content


Photo

Javni servis


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
152 replies to this topic

#136 greeneyes

greeneyes
  • Members
  • 1,109 posts

Posted 26 July 2007 - 19:44

QUOTE(filipenko @ 26 Jul 2007, 20:36) <{POST_SNAPBACK}>
Pravićemo Tijanića od blata. Nakon najnovije preraspodele funkcionerskih pozicija između DS i DSS odlučeno je da novi direktor javnog servisa bude:

IGOR MIKLJA yucky.gif yucky.gif yucky.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif

Vepra cu da pravim od blata, samo ako budem na haloperidolu. U tom slucaju to ce biti potpuno nevazno. dry.gif

#137 Grunf

Grunf
  • Members
  • 1,066 posts

Posted 26 July 2007 - 19:55

QUOTE(filipenko @ 26 Jul 2007, 20:36) <{POST_SNAPBACK}>
Pravićemo Tijanića od blata. Nakon najnovije preraspodele funkcionerskih pozicija između DS i DSS odlučeno je da novi direktor javnog servisa bude:

IGOR MIKLJA yucky.gif yucky.gif yucky.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif

ja to pricao pre par meseci, i svi rekli da sam budala. sto ne volim kad sam u pravu. dry.gif ako je ikako postojao gori izbor od svinjoglavog, nasli su ga.

Edited by Grunf, 26 July 2007 - 19:55.


#138 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 26 July 2007 - 20:01

QUOTE(filipenko @ 26 Jul 2007, 20:36) <{POST_SNAPBACK}>
Pravićemo Tijanića od blata. Nakon najnovije preraspodele funkcionerskih pozicija između DS i DSS odlučeno je da novi direktor javnog servisa bude:

IGOR MIKLJA yucky.gif yucky.gif yucky.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif


ahahahahaha
vrh
tijanica su se radnici barem plasili.
spremite kokice.

#139 Grunf

Grunf
  • Members
  • 1,066 posts

Posted 26 July 2007 - 20:08

e, ali stvarno ljudi... ovaj je gori izbor od svinjoglavog. a strasno mi je tesko sto to moram reci. jbt, taj covek je definicija 'petooktobarske tekovine'. postao je urednik treceg kanala isto kao sto sam ja, da sam se dovoljno guzio, mogao da postanem direktor firme gde sam tada radio. od preporuka ima cinjenicu da su ugasili televiziju koju je uredjivao dry.gif

#140 Brainiac

Brainiac
  • Members
  • 191 posts

Posted 26 July 2007 - 22:47

Pitajte sad Filipenka odakle je saznao tu vest?

Spoiler! --Click here to view--

Edited by Brainiac, 26 July 2007 - 22:47.


#141 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 26 July 2007 - 23:03

Ostaje jos nada da nece biti Rusa i manastira 24/ 7. wink.gif

Edited by melankolic, 26 July 2007 - 23:04.


#142 hemicar

hemicar
  • Banned
  • 186 posts

Posted 27 July 2007 - 00:19

U pa ja cu to da pljujem RTS uskoro...
Jedva cekam...
Misim Miklja mada on je nesposoban i da sedne u fotelju a kamoli da je zajasi...

#143 Brainiac

Brainiac
  • Members
  • 191 posts

Posted 27 July 2007 - 13:30

ALEKSANDAR TIJANIĆ UZVRAĆA UDARAC

BEOGRAD - Generalni direktor RTS-a Aleksandar Tijanić juče je otvorenim pismom odgovorio na najave da će uskoro biti smenjen sa funkcije. Tijanić u pismu „Kuriru", koji je objavio tekst o njegovoj izvesnoj smeni, kaže da ostaje na čelu Javnog servisa bar još hiljadu dana. Press prenosi Tijanićevo pismo u integralnoj verziji

Kuriri,
Konačno ste objavili jednu tačnu vest. Tijanić broji poslednje dane na RTS-u. Televizija je najgledanija. Radio je najslušaniji. Narod plaća pretplatu. I meni samom zvuči normalno da odem. Međutim, pošto je ovo deseti vaš tekst za četiri godine kojim mene smenjujete, a vaše reči - „poslednji dani" - zvuče šekspirovski, nudim vašem vlasniku i glavnom uredniku malu nagradnu igru.
Igra se zove „Pogodi koliko traju poslednji dani". Ako budem smenjen za deset dana, vi ste u pravu. Niste obmanuli svoje čitaoce. Da bi igra bila zanimljivija, dajem vam da za stotinu dana budete u pravu. Znajući da ste kilavi,moja finalna ponuda jeste: Probajte da za hiljadu dana budete u pravu. Tada mi, naime, ističe mandat.
Ako vam to što radite, kojim slučajem, ne pođe za rukom, tražiću putem srpskog pravosuđa satisfakciju za vaše čitaoce, a ne za sebe. Naime, zahtevaću da „Kurir" na naslovnu stranu stavi sliku svog vlasnika i glavnog i odgovornog urednika sa velikim naslovom - „Mi patološki lažemo svoje čitaoce".
ALEKSANDAR TIJANIC, GENERALNI DIREKTOR RTS-A

#144 pele10

pele10
  • Members
  • 137 posts

Posted 02 August 2007 - 12:59

QUOTE(Brainiac @ 27 Jul 2007, 14:30) <{POST_SNAPBACK}>
ALEKSANDAR TIJANIĆ UZVRAĆA UDARAC

BEOGRAD - Generalni direktor RTS-a Aleksandar Tijanić juče je otvorenim pismom odgovorio na najave da će uskoro biti smenjen sa funkcije. Tijanić u pismu „Kuriru", koji je objavio tekst o njegovoj izvesnoj smeni, kaže da ostaje na čelu Javnog servisa bar još hiljadu dana. Press prenosi Tijanićevo pismo u integralnoj verziji

Kuriri,
Konačno ste objavili jednu tačnu vest. Tijanić broji poslednje dane na RTS-u. Televizija je najgledanija. Radio je najslušaniji. Narod plaća pretplatu. I meni samom zvuči normalno da odem. Međutim, pošto je ovo deseti vaš tekst za četiri godine kojim mene smenjujete, a vaše reči - „poslednji dani" - zvuče šekspirovski, nudim vašem vlasniku i glavnom uredniku malu nagradnu igru.
Igra se zove „Pogodi koliko traju poslednji dani". Ako budem smenjen za deset dana, vi ste u pravu. Niste obmanuli svoje čitaoce. Da bi igra bila zanimljivija, dajem vam da za stotinu dana budete u pravu. Znajući da ste kilavi,moja finalna ponuda jeste: Probajte da za hiljadu dana budete u pravu. Tada mi, naime, ističe mandat.
Ako vam to što radite, kojim slučajem, ne pođe za rukom, tražiću putem srpskog pravosuđa satisfakciju za vaše čitaoce, a ne za sebe. Naime, zahtevaću da „Kurir" na naslovnu stranu stavi sliku svog vlasnika i glavnog i odgovornog urednika sa velikim naslovom - „Mi patološki lažemo svoje čitaoce".
ALEKSANDAR TIJANIC, GENERALNI DIREKTOR RTS-A



laugh.gif Jos 995 dana do bruke Kurira!

#145 DRUGA strana...

DRUGA strana...
  • Members
  • 137 posts

Posted 02 August 2007 - 15:06

Taj Tijanić ma koliko da je prost, bezobrazan ( i još mnogo ne baš lepih epiteta mu se može nalepiti )... ipak pokušava nešto da uradi - koliko je to uspešno/neuspešno, mnogi su već dali svoje ocene !

Lako je pljuvati, ali ja očekujem da kada neko tvrdi da nešto ne valja - odmah obrazloži šta to ne valja, kako bi to trebalo da bude i koje konkretne mere preduzeti da se do toga dođe !?

I sada postavljam pitanje : Ako je vest tačna ( dogovor DS'a i DSS'a - izbor I. Miklje ) - kakva je 'bre to "politička elita" koja nam nudi takvo alternativno rešenje ?
Ako nije tačna, onda postavljam pitanje svima : Ko je to ( ali konkretno - imenom ) koji RTS može izvući iz žabokrečine u kojoj se nalazi ??? I zašto se vlada ne dogovori o postavljenju tog/takvog čoveka ?

Za kraj se vraćam na početak : Taj Tijanić, kakav god da je ( i kakvi god da su rezultati toga ) - našto POKUŠAVA da uradi. Možda totalno naopako i neuspešno, ALI DA LI JE TO SAMO NJEGOVA KRIVICA ???

#146 BlackDog

BlackDog
  • Members
  • 2,951 posts

Posted 03 August 2007 - 00:04

QUOTE(DRUGA strana... @ 2 Aug 2007, 16:06) <{POST_SNAPBACK}>
Lako je pljuvati, ali ja očekujem da kada neko tvrdi da nešto ne valja - odmah obrazloži šta to ne valja, kako bi to trebalo da bude i koje konkretne mere preduzeti da se do toga dođe !?

Pa na primer, ne valja da se direktor RTS pojavljuje nepozvan i pijan u emisiji koja ide uzivo, napadajuci ostale ucesnike i loveci muve... Trebalo bi da bude: Ukidanje RTS-a. Konkretna mera je: smeniti budalu. A "Javni servis" prodati RTL-u ili nekoj drugoj medijskoj kuci...

QUOTE
I sada postavljam pitanje : Ako je vest tačna ( dogovor DS'a i DSS'a - izbor I. Miklje ) - kakva je 'bre to "politička elita" koja nam nudi takvo alternativno rešenje ?

Politicku elitu ne cine: ratni profiteri, masovne ubice, salonski i "obicni" fasisti, demokrate - samo po nazivu stranke.
QUOTE
Ako nije tačna, onda postavljam pitanje svima : Ko je to ( ali konkretno - imenom ) koji RTS može izvući iz žabokrečine u kojoj se nalazi ??? I zašto se vlada ne dogovori o postavljenju tog/takvog čoveka ?

Niko to govno ne moze spasiti. Jedino resenje je privatizacija i na taj nacin ukidanje drzavne televizije aka "javnog servisa".

QUOTE
Za kraj se vraćam na početak : Taj Tijanić, kakav god da je ( i kakvi god da su rezultati toga ) - našto POKUŠAVA da uradi. Možda totalno naopako i neuspešno, ALI DA LI JE TO SAMO NJEGOVA KRIVICA ???

NIJE, vec je i nasa zato sto 5.10.2000 nismo spalili to govno do temelja.

#147 dunno

dunno
  • Members
  • 342 posts

Posted 03 August 2007 - 09:21

E, ljudi nemate pojma sta se propustate...
Daklem, ovaj...ovi umNobolnici sa rtsa pustaju dokumentarac o srpskim pravoslavnim crkvama u Japanu..
odes u Japan da bi proucavao pravoslavlje i kako se ono tamo zapatilo..sve, sve..sinhronijsko-dijahrona perspektiva...

'bem ti zivot...kakve su to budaletine.. yucky.gif

Ne znam cija je produkcija u pitanju, ali nije u tome stvar..jasno je koja je politika ovog jadnog(&veryBednog) servisa...

Edited by dunno, 03 August 2007 - 09:25.


#148 Roki Balboa

Roki Balboa
  • Members
  • 753 posts

Posted 03 August 2007 - 10:24

QUOTE(BlackDog @ 3 Aug 2007, 01:04) <{POST_SNAPBACK}>
Trebalo bi da bude: Ukidanje RTS-a. Konkretna mera je: smeniti budalu. A "Javni servis" prodati RTL-u ili nekoj drugoj medijskoj kuci...

Nisam bas siguran da bi se RTS popravio dolaskom RTL, jednostavno trenutni sistem ne valja i treba ga menjati, ali nikako prodaja

#149 hemicar

hemicar
  • Banned
  • 186 posts

Posted 06 August 2007 - 00:24

Koji je tijanic car
iskidah se na saopstenje laugh.gif

#150 FranziskaKafka

FranziskaKafka
  • Banned
  • 1,099 posts

Posted 06 August 2007 - 00:44

Pa propustate i Sandokana lol_2.gif (eh, ako je tacno da ce se i to pustati... pa izem ti sve puke.gif ).