Jump to content


Photo

prokleti telekom


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5 replies to this topic

#1 DickOverfrick

DickOverfrick
  • Members
  • 249 posts

Posted 31 May 2007 - 08:55

vidim ja poceo da mi zuji fiksni i vise se ne vidi indetifikacija dolazecih poziva iako placam tu uslugu svakog meseca. primecujem ja poceo telefon da mi zuji. a borili se ja i cale godinu dana da me skinu sa pcm uredjaja. i skinuli me bili. i sad zovem 977 i teta mi lepo kaze kako ja nemam ukljucenu tu uslugu i kako imam PCM. vratili su me. prokletnici!!!

#2 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 31 May 2007 - 20:09

QUOTE(DickOverfrick @ 31 May 2007, 09:55) <{POST_SNAPBACK}>
vidim ja poceo da mi zuji fiksni i vise se ne vidi indetifikacija dolazecih poziva iako placam tu uslugu svakog meseca. primecujem ja poceo telefon da mi zuji. a borili se ja i cale godinu dana da me skinu sa pcm uredjaja. i skinuli me bili. i sad zovem 977 i teta mi lepo kaze kako ja nemam ukljucenu tu uslugu i kako imam PCM. vratili su me. prokletnici!!!

Pravac licno vlasnik telefona u korisnicki servis, recimo preko puta ETF-a, da licno kazu sve sto imaju uz pretnju tuzbom. Moze cale naprasno da ti postane advokat pa moze da maze i laze jadnog operatera. Trazi da pricas sa nekim sefom... ali ljubazno bez incidenata, dok te ne vrate na direktno. Ako znas nekog novinara digni prasinu, zovi STB, B92...
to je bas bezobrazluk

#3 pichwaise011

pichwaise011
  • Members
  • 32 posts

Posted 31 May 2007 - 20:18

QUOTE(Milosh76 @ 31 May 2007, 21:09) <{POST_SNAPBACK}>
Pravac licno vlasnik telefona u korisnicki servis, recimo preko puta ETF-a, da licno kazu sve sto imaju uz pretnju tuzbom. Moze cale naprasno da ti postane advokat pa moze da maze i laze jadnog operatera. Trazi da pricas sa nekim sefom... ali ljubazno bez incidenata, dok te ne vrate na direktno. Ako znas nekog novinara digni prasinu, zovi STB, B92...
to je bas bezobrazluk



Nova izreka umesto "mora samo da se umre" ide "mora da se ima PCM" laugh.gif to ti je realnost, dzabe se cimas-


jedino da vidimo da se organizujemo pa da pocnemo da saljemo svi Timofejevu mail.ove da to istrazi..

Ko je za!?

#4 nemanja_s

nemanja_s
  • Members
  • 4 posts

Posted 31 May 2007 - 22:10

QUOTE(DickOverfrick @ 31 May 2007, 09:55) <{POST_SNAPBACK}>
vidim ja poceo da mi zuji fiksni i vise se ne vidi indetifikacija dolazecih poziva iako placam tu uslugu svakog meseca. primecujem ja poceo telefon da mi zuji. a borili se ja i cale godinu dana da me skinu sa pcm uredjaja. i skinuli me bili. i sad zovem 977 i teta mi lepo kaze kako ja nemam ukljucenu tu uslugu i kako imam PCM. vratili su me. prokletnici!!!


Kada su mene skidali sa PCM-a , zarad uvodjenja ISDN-a , majstor je dosao sav srecan da kaze kako je komsiju prebacio na isti . To je mafija , i zbog takvih stvari ja ne izlazim na 'izbore' . Vlade se menjaju , politicari dolaze i odlaze, ali mafija koja vlada,koja ima novac, je , cini mi se , jedina konstanta ... ph34r.gif

#5 Verbatim

Verbatim
  • Members
  • 906 posts

Posted 01 June 2007 - 21:13

Jao, evo ga vepar Draško na RTS 2.

Ovo izgleda neka Telekom proslava u Sava Centru? blink.gif

edit: da, proslava 10 godina postojanja Telekoma.

Mega bljuc puke.gif

Edited by invisible, 01 June 2007 - 21:15.


#6 mfmilan

mfmilan
  • Members
  • 6,795 posts

Posted 02 June 2007 - 16:05

QUOTE(invisible @ 1 Jun 2007, 22:13) <{POST_SNAPBACK}>
Jao, evo ga vepar Draško na RTS 2.

Ovo izgleda neka Telekom proslava u Sava Centru? blink.gif

edit: da, proslava 10 godina postojanja Telekoma.

Mega bljuc puke.gif

Da. Prosipanje nasih para.
Od ulaza u SC pa do mesta proslave - spalir sacinjen od manekenki. huh.gif Pitam se koliko su samo one kostale, da ne pominjemo ostalo..
Al sta mi tu mozemo? Nista.