Jump to content


Photo

Zasto dolazite na forum?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
139 replies to this topic

#1 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 19 May 2007 - 07:20

Da klikcete, da vas klikcu, da nabijate rating, umjesto chata, ili nesto peto?

#2 morgana

morgana
  • Members
  • 1,815 posts

Posted 19 May 2007 - 09:04

ja valjam neku robu, pa zato

Edited by morgana, 19 May 2007 - 09:05.


#3 Carlos

Carlos
  • Members
  • 335 posts

Posted 19 May 2007 - 09:07

Da vidim š' ima.

#4 morgana

morgana
  • Members
  • 1,815 posts

Posted 19 May 2007 - 09:09

...

Edited by morgana, 19 May 2007 - 10:17.


#5 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 19 May 2007 - 09:19

Da čantram na svom jeziku o euroviziji. o Darku Maletiću, ili o tome kako nas vide u inostranstvu.
Tu gdje živim niko pojma nema šta je eurovizija, niti ko je D. M., o jeziku da i ne govorim.
Isto me zanima da pročitam šta vole mladi na Balkanu, šta skupljaju, šta im je in a šta out, s kim vole da se dopisuju i ko su im najbolji drugovi.

#6 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 19 May 2007 - 09:33

Da igram kviz sa perfektnim društvom, najboljim na Forumu.

#7 BlackDog

BlackDog
  • Members
  • 2,951 posts

Posted 19 May 2007 - 15:33

Ovaj forum je jedino mesto gde se mi srpski ultra nacionalisti i prave patriote mozemo na miru ispricati.......bez onih prokletih liberala i stranih placenika, cia poslusnika sa srpskinacionalisti.com ili onih ateistickih izroda sa vidovdan.org.
dry.gif

#8 yossarian

yossarian
  • Members
  • 3,774 posts

Posted 19 May 2007 - 16:47

QUOTE(Ziza @ 19 May 2007, 08:20) <{POST_SNAPBACK}>
Da klikcete, da vas klikcu, da nabijate rating, umjesto chata, ili nesto peto?


Zbog obilja raznovrsnih diskusija, na kojima ima i vrlo kvalitetnih učesnika. To mi pomaže da proverim svoje mišljenje o raznim temama, ponekad i da ga formiram, čitajući aargumente za i protiv.

Da vidim šta ima novo u Srbiji i okolini

Da vidim kakva su iskustva apatrida u raznim zemljama

Da pokupim naslove zanimljivih knjiga, imena bendova koje vredi potražiti, imena zanimljivih umetnika
(moje društvo sa kojim sam odrastao i razglabao o tim temama je rasuto po svetu. Sticajem okolnosti, i moje kasnije stečeno društvo iz Holandije se isto tako rasulo po Evropi i svetu --- ne od nevolje, nego iz radoznalosti, zbog ambicije ili avanturizma). Upoznao sma već nove face ali se sa njima ne mogu višati često, a forum je uvek pri ruci


Da ne zaboravim maternji jezik koji dugo jedva da sam koristio

Zato što je jedan od retkih foruma na kojima se forsira pristojna diskusija i na kome postovi ne liče na chat (duži su od jedne rečenice --- na nekim forumima po pola stranice ide samo razmena smajlija)

Eto --- valjda ima još, al' ne mogu sad na brzaka da se setim.

#9 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 19 May 2007 - 18:33

QUOTE(king louie @ 19 May 2007, 10:19) <{POST_SNAPBACK}>
Da čantram na svom jeziku o euroviziji. o Darku Maletiću, ili o tome kako nas vide u inostranstvu.
Tu gdje živim niko pojma nema šta je eurovizija, niti ko je D. M., o jeziku da i ne govorim.
Isto me zanima da pročitam šta vole mladi na Balkanu, šta skupljaju, šta im je in a šta out, s kim vole da se dopisuju i ko su im najbolji drugovi.


Eto ,ja dolazim na forum u potrazi za King Louie-jem ( bem ti patka,francuski i deklinacije) smile.gif

I ja sve volim sta mladi vole ..

Lep pozdrav
Teja

PS. Nemam pojma ko je Darko Maletic al nema veze..

Edited by Teja, 19 May 2007 - 18:35.


#10 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 19 May 2007 - 18:50

troll on (želje i pozdravi)
De si Teja, kućo stara?
Kako život, kako priključenija? Obitelj dobro? Otelo?

D. M. ti je jedan mlad perspektivan trudbenik loptanja u širem smislu. Na forumu se eto ponešto i nauči. Inače slabo diskusija. Standard pokvario ljude.

Lep pozdrav Teja

#11 djordje geprat

djordje geprat
  • Members
  • 1,455 posts

Posted 19 May 2007 - 19:08

Forum na kome sam debitovao bio je hrvatski VIP (Mile, nemoj da škrgućeš zubima) za koji nije bila potrebna registracija. Laprdalo se do mile volje o svačemu. Trudio sam se da braći Hrvatima predstavim Srbiju u drukčijem svetlu. Mislim da sam uspeo kod nekih. Bilo je zabavno a korist, velika, je što sam tako upoznao Slovenca sa kojem je prijateljstvo razvijeno do nivoa porodičnog. Otišao sam s VIPa kada sam se registrovao ovde. Nema se vremena.

Ovde sam jer mi prija ova virtuelna komunikacija sa toliko različitih karaktera da je teško da se upare dva. Pri tome je komunikacija na pristojnom, kulturnom nivou, uglavnom bez težih reči. Neke osobe sa kojim sam razmenio PM deluju sasvim OK i mislim da bi i ne-virtuelno druženjima sa njima bilo prijatno. Mislim, što više ljudi znaš, više vrediš. Baš kao što se isto odnosi na veštine, jezike i slično. Nisam ni na nekom drugom Forumu jer ovde ima dovoljno ljudi sa kojima se mišljenje može razmeniti bez teških reči. Ne znam da li bi to bilo moguće negde drugo. Ne bih ni da probam. Sve najbolje.

#12 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 19 May 2007 - 22:38

QUOTE(morgana @ 19 May 2007, 10:04) <{POST_SNAPBACK}>
ja valjam neku robu, pa zato

Vidim da su u pitanju biseri

Edited by zagor, 19 May 2007 - 22:42.


#13 Nicol

Nicol
  • Members
  • 751 posts

Posted 19 May 2007 - 23:42

alojz, bit miran!!
[attachment=36905:sbvillainslg.jpg]

#14 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 19 May 2007 - 23:53

QUOTE(zagor @ 19 May 2007, 23:38) <{POST_SNAPBACK}>
Vidim da su u pitanju biseri

pa i ne, al ajde. a sta tebe tera da prezentujes minijature i bisere, kad ti bas i ne ide?

#15 Glas RazumaN

Glas RazumaN
  • Members
  • 2,538 posts

Posted 20 May 2007 - 01:00

Jedan Od Razloga