Jump to content


Photo

FORUMSKI SAHOVSKI TURNIR


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
80 replies to this topic

#1 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 18 May 2007 - 20:59

posle nekoliko partija sa forumasima, odigranih online, dosao sam na ideju da organizujem turnir. svi koji bi zeleli da ucestvuju mogu da se prijave na ovom topiku, a igrace se na yahoo games (registracija je jednostavna i traje 3 minuta). pravila ce biti naknadno objavljena, sugestije su dobrodosle. pobedniku sleduje dozivotna titula forumskog sahovskog boga, kao i novcana nagrada u iznosu od 5 zvezdica na profilu smile.gif
sahisti, napred!

#2 BOOGIEMAN

BOOGIEMAN
  • Members
  • 1,365 posts

Posted 18 May 2007 - 21:29

Zvuci zanimljivo, I'm in, iako nisam igrao ozbiljno skoro deceniju ... preuzecu na sebe ulogu koju imaju San Marino i Lihtenstajn u fuzbalu
Samo, mozda je bolje da se igra OVDE - Tu moze da prisustvuje i publika, a cene ulaznica nek odredi specijalna komisija rolleyes.gif
Uzgred, predlazem BO3 format, sa najmanje 10 minuta po igracu

#3 Quizmaster

Quizmaster
  • Members
  • 1,129 posts

Posted 19 May 2007 - 00:37

Evo i mene smile.gif

#4 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 19 May 2007 - 00:38

E super da si pokrenuo topik.
Mislim da bi mogli da postavimo i neko vreme.

Ponedeljak u 22,23h?



Inace Boogie, igrao sam danas prvi freeroll za 50 zelembaca na PokerNordica i nekako sam zapao na Omaha turnir, pa sam iskocio.
Na playmoney, klasicno sranje. Usao u prvih 20 i otisao na kretenski all-in.

Ajd kvizmasteru da ti ija odma odigramo na yahoogames

Edited by Maltese, 19 May 2007 - 00:41.


#5 paculla

paculla
  • Members
  • 4,099 posts

Posted 19 May 2007 - 00:39

hocu i ja!

#6 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 19 May 2007 - 00:44

Ehe ajd cemo onda na yahooo ili na ovo bugijevo?

#7 paculla

paculla
  • Members
  • 4,099 posts

Posted 19 May 2007 - 00:45

na yahoo sam igrala a na ovom bugijevom nikad, ali je meni svejedno.....

#8 paculla

paculla
  • Members
  • 4,099 posts

Posted 19 May 2007 - 00:46

hocu i ja na yahoo games da igram sad.

#9 akilone

akilone
  • Members
  • 139 posts

Posted 19 May 2007 - 00:51

Super je ovaj zoki sajt! Naročito za jugonostalgičare.

#10 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 19 May 2007 - 09:31

jedno su zelje, a drugo mogucnosti innocent.gif
nemam nista protiv bugijevog sajta, pa ako se i ostali sloze, moze i tamo da se igra. ponedeljak je prerano, treba dati sansu i ljudima koji ne vise non stop na forumu da se prijave wink.gif . cetvrtak npr. zatim, predlazem da se igra na 15 minuta po osobi. to zbog onih "sporijih" medju nama, licno sam pre za 5-10 varijantu. takodje, mislim da bi ucesnici, koji do sad nisu igrali sah online, trebali malo da vezbaju. prvih nekoliko partija na virtuelnoj tabli su uvek konfuzne, dele se kraljice sakom i kapom.

ps. bugi, ne mozes da budes san marino i lihtenstajn- to su vec maltese i mfmilan. ti budi, sta ja znam, kosovo laugh.gif

Edited by Miralem, 19 May 2007 - 10:04.


#11 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 19 May 2007 - 10:07

deset godina nisam igrao...

#12 burekdzija

burekdzija
  • Members
  • 530 posts

Posted 19 May 2007 - 12:12

QUOTE(paculla @ 19 May 2007, 01:46) <{POST_SNAPBACK}>
hocu i ja na yahoo games da igram sad.

Nemojte se sa ovom oko saha kaciti, posle cete i u jogurt duvati.

#13 BOOGIEMAN

BOOGIEMAN
  • Members
  • 1,365 posts

Posted 19 May 2007 - 12:30

QUOTE(Maltese @ 19 May 2007, 01:38) <{POST_SNAPBACK}>
Inace Boogie, igrao sam danas prvi freeroll za 50 zelembaca na PokerNordica i nekako sam zapao na Omaha turnir, pa sam iskocio.
Na playmoney, klasicno sranje. Usao u prvih 20 i otisao na kretenski all-in.

Fino, eto ja sam za to da uz forumski turnir u sahu uporedo organizujemo i turnir u pokeru ... smile.gif
da barem malkice kompenziram poraze u <10 poteza (a i da ne bih dosao u iskusenje da zovem u pomoc druga Deep Fritz-a ... )

QUOTE(Miralem @ 19 May 2007, 10:31) <{POST_SNAPBACK}>
jedno su zelje, a drugo mogucnosti innocent.gif
nemam nista protiv bugijevog sajta, pa ako se i ostali sloze, moze i tamo da se igra. ponedeljak je prerano, treba dati sansu i ljudima koji ne vise non stop na forumu da se prijave wink.gif . cetvrtak npr. zatim, predlazem da se igra na 15 minuta po osobi. to zbog onih "sporijih" medju nama, licno sam pre za 5-10 varijantu. takodje, mislim da bi ucesnici, koji do sad nisu igrali sah online, trebali malo da vezbaju. prvih nekoliko partija na virtuelnoj tabli su uvek konfuzne, dele se kraljice sakom i kapom.

ps. bugi, ne mozes da budes san marino i lihtenstajn- to su vec maltese i mfmilan. ti budi, sta ja znam, kosovo laugh.gif

U tom slucaju predstavljacu Nezavisno Pomoravlje smile.gif

Da naglasim jos da sam ja pre za liga sistem nego za kup takmicenje, svako sa svakim i tabela
I uzgred, i ja sam za Bugijev sajt, jer iz iskustva znam da on zna sta je najbolje za nas, a i nikako ne mogu da pokrenem ovaj jbeni yahoo chess ?!? blink.gif mad.gif

#14 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 19 May 2007 - 12:43

QUOTE(Larko @ 19 May 2007, 11:07) <{POST_SNAPBACK}>
deset godina nisam igrao...

da li da ovo shvatim kao prijavu, ili si samo dosao da podalis taj zanimljiv detalj iz svog zivota sa nama?

QUOTE(burekdzija)
Nemojte se sa ovom oko saha kaciti, posle cete i u jogurt duvati.

heh, zene i sah rolleyes.gif to je nesto ko muskarci i kozmetika laugh.gif

QUOTE
Da naglasim jos da sam ja pre za liga sistem nego za kup takmicenje, svako sa svakim i tabela


to zavisi od broja ucesnika. ako ih se mnogo prijavi, bice veoma tesko nahvatati ih da igraju kad treba. razvuci ce se ko gladna godina.

#15 burekdzija

burekdzija
  • Members
  • 530 posts

Posted 19 May 2007 - 12:46

QUOTE(Miralem @ 19 May 2007, 13:43) <{POST_SNAPBACK}>
heh, zene i sah rolleyes.gif to je nesto ko muskarci i kozmetika laugh.gif

hilarious!
roflmao.gif