Jump to content


Photo

Kako Prezziveste Bez Foruma


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
83 replies to this topic

#46 Bad Music For Bad People

Bad Music For Bad People
  • Members
  • 7,230 posts

Posted 10 May 2007 - 22:55

QUOTE(Atreid @ 10 May 2007, 22:09) <{POST_SNAPBACK}>
Nego jesi gledao one Austrijance? Jesi ku***. Znam.
Na Akademiji bilo 30tak ljudi. U NSu slicno, ali odlicna svirka bila.
Gornji Milanovac su rasturili, bilo 300-400 ljudi.

nije to moja solja caja, cim nisam cuo za njih. nego, gledao u zagrebu 30. marta neke druge austrijance - the hepsters, klince od jedva 17-18 godina (bio garage fest poslednji vikend marta!!) i pao na guzicu!! kao black lips na pocetku, a nikada nisu culi za njih, cak ni za cramps. sledece jutro im nas domacin servirao hejza edkinsa uz prvu kafu i dorucak i balavurdija odlepila. ako se ne rasture u narednih par meseci videcu da ih dovedem ovde na alkohol, rostilj i r'n'r.

#47 Vasilij Zajcev

Vasilij Zajcev
  • Members
  • 1,365 posts

Posted 10 May 2007 - 23:18

Popeo se za 1000m nadmorske, zaklo jedno "jagnje" (od 47kg!) i jedno prase normalne kilaze, ispuc'o 100tinjak metaka 7.9mm i jos toliko 9mm i 357magnum, iz raznih polozaja na daljinama od 10 do 400m, na 3 vrste meta. Nadis'o se svezek zraka i vratio u grad da mirno posmatram kraj procesa formiranja vlade.

#48 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 11 May 2007 - 00:03

Uopće nisam krizirala! Bilo mi lepo,a sad ne mogu da se okanem 4uma! dry.gif

#49 headhunter

headhunter
  • Members
  • 6,691 posts

Posted 11 May 2007 - 00:14

QUOTE(Vasili Zajcev @ 11 May 2007, 00:18) <{POST_SNAPBACK}>
Popeo se za 1000m nadmorske, zaklo jedno "jagnje" (od 47kg!) i jedno prase normalne kilaze, ispuc'o 100tinjak metaka 7.9mm i jos toliko 9mm i 357magnum, iz raznih polozaja na daljinama od 10 do 400m, na 3 vrste meta. Nadis'o se svezek zraka i vratio u grad da mirno posmatram kraj procesa formiranja vlade.

malo cOOlirao malo OObijao...not bad at all

thumbsup.gif savet za leonidasa važi i za tebe sportisto dry.gif

#50 Downforce

Downforce
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 11 May 2007 - 00:38

Eh...toliko sam se smorio da sam poceo da radim nesto korisno... rolleyes.gif...zavrsavanje projekta vozila...
Attached File  untitled.JPG   65.98KB   96 downloads

#51 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 11 May 2007 - 00:40

QUOTE(Downforce @ 11 May 2007, 01:38) <{POST_SNAPBACK}>
Eh...toliko sam se smorio da sam poceo da radim nesto korisno... rolleyes.gif...zavrsavanje projekta vozila...
Attached File  untitled.JPG   65.98KB   96 downloads

Kad će to moći da se proba? Kad opet udari kriza? rolleyes.gif

#52 Downforce

Downforce
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 11 May 2007 - 02:14

Stavi baterije i teraj...idu 4 od po 1.5V... ss.gif

#53 hoosafeth

hoosafeth
  • Members
  • 314 posts

Posted 11 May 2007 - 08:47

QUOTE
Kako Prezziveste Bez Foruma


Kako? Sve mi crne misli nadolazile, nigde informacije zasto ne radi, upao sam i u neki gadan trip da me nisu banovali na neki ultra efikasan nacin biggrin.gif .
Vreme provodio mahom van kuce, spavao po 2-3 sata dnevno, nisam prao zavese, citao naucne radove moje kume iz oblasti socijane politike.

Mlogo gadno bilo.

Edited by Tinman, 11 May 2007 - 08:48.


#54 007

007
  • Members
  • 547 posts

Posted 11 May 2007 - 10:00

Uspeh nekako i bez njega.. kriza srednjih razmera je vladala, ali se prezivelo. Jedino sto sam imala neke hejtcine da nabacim u tom periodu pa me iz mozga vadilo sto ne radi, a sad.. nije ni vazno.. Vazno da radi..

#55 autsajder

autsajder
  • Members
  • 3,607 posts

Posted 11 May 2007 - 10:27

Ja sam za prvomajski raspust uzeo da farbam ogradu. Sjajno je išlo, počinjao sam ranom zorom i strpljivo bojadisao sve do polaska u firmu, a tu sam omamljeno afteruživao u aromi zdravih isparenja koja su mi se nataložila u disajnim organima i na rukama (iako sam ih svakodnevno prao bezolovnim benzinom sleep.gif ). Komunikacija s kolegama i šefovima s kojima se obično slažem o vrlo malo čemu sada je tekla kao po loju, a radne zadatke odrađivah nekom ukutnom smjernošću ka nenerviranju. Dobro djeluje ta slovenačka farba, skupa je kao da je neko iz svoje vene toči, ali vrijedi; potiče na bezbrižni optimizam, a i ograda izgleda mnogo bolje.

Da sam znao da toliko krizirate, zvao bih na mobu. Žene bi dobile hoklice, da ne umaraju koljena i kukove, a od babe bih im nabavio marame prigodnih dezena, ako znaju da se ubrade, da im sunce ne pregrije pametne glave. Muški bi strugali sa perdika mahovinu i onaj zeleni lišaj, jer je to najdosadniji i najteži dio posla. Ali sve sam postizao sam, dok nije nastupio nerješivi problem druge prirode; forum se vratio, ostala još cijela dva kanata od po četiri metra, a meni se više ne radi. yawn2.gif

U međuvremenu, ništa blogovi, orci-palci, uopšte, nesvraćao sam na The Site B92. Adikciju sam pokazao jedino strepnjom u vezi s time da li su sve takmičarke u Ligi ŽFK stigle da upišu tipove prije eklipse i da li će se Cvija previše potresti zbog činjenice da mu miljenica Paris H. ide u Kinšasu, onu pravu.

I Lusi se u prijajućoj dokolici ponovo zagrijala za muzički kompajling, baš je bila vrijedna..

#56 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 11 May 2007 - 10:29

QUOTE(autsajder @ 11 May 2007, 11:27) <{POST_SNAPBACK}>
Ja sam za prvomajski raspust uzeo da farbam ogradu.


procitah 'da farbam kosu' blink.gif

sta ucini zfk rolleyes.gif

#57 purple rain

purple rain
  • Members
  • 742 posts

Posted 11 May 2007 - 10:32

Malo mi je falio nekiu tip za download.
Sto se ostalog tice, na srecu, vec par godina srecno odviknut.

#58 Cvija

Cvija
  • Members
  • 2,488 posts

Posted 11 May 2007 - 10:43

QUOTE(autsajder @ 11 May 2007, 11:27) <{POST_SNAPBACK}>
da li će se Cvija previše potresti zbog činjenice da mu miljenica Paris H. ide u Kinšasu, onu pravu.


toliko me je dirnulo da sam je odmah sklonio iz profila.

rastuzim se cim joj ugledam okice i onu prugastu majcicu koja me odmah podseti na sluzbeni put.

muka moja.

sad.gif

#59 Vasilij Zajcev

Vasilij Zajcev
  • Members
  • 1,365 posts

Posted 11 May 2007 - 11:54

QUOTE(headhunter @ 11 May 2007, 01:14) <{POST_SNAPBACK}>
malo cOOlirao malo OObijao...not bad at all

thumbsup.gif savet za leonidasa važi i za tebe sportisto dry.gif

koji savet?

#60 Despot_Stefan

Despot_Stefan
  • Members
  • 564 posts

Posted 11 May 2007 - 13:14

Ucio za kolokvijume, tako da nisam ni primetio... blush.gif