Jump to content


Photo

Kosarkaska Reprezentacija Srbije


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
3331 replies to this topic

#676 Joe D

Joe D
  • Members
  • 2,529 posts

Posted 15 June 2007 - 12:24

QUOTE(Ledja @ 15 Jun 2007, 12:54) <{POST_SNAPBACK}>
Ako bi se pozivu odazvali i Rakoc i Jaric i Radman i Sasa Pavlovic to u opste ne bi bio tim bez sansi za uspeh, za neko polufinale recimo..Eto prve petorke plus Milicic

Jos samo da im odobre da igraju sa jedno 3 lopte, i eto nama titule.

#677 filipenko

filipenko
  • Members
  • 5,336 posts

Posted 15 June 2007 - 12:39

QUOTE(Ledja @ 15 Jun 2007, 10:54) <{POST_SNAPBACK}>
Ako bi se pozivu odazvali i Rakoc i Jaric i Radman i Sasa Pavlovic to u opste ne bi bio tim bez sansi za uspeh, za neko polufinale recimo..Eto prve petorke plus Milicic

Dokle će ljudi praviti spisak samo gledajući individualne statistike pojedinaca, bez ikakve predstave kako to na terenu funkcioniše kada se sastavi ekipa? Jbt, kad samo pomislim koliko dugo Španci igraju zajedno smrzne mi se ono žuto u uvetu©.

#678 skomi ricma

skomi ricma
  • Members
  • 2,843 posts

Posted 15 June 2007 - 12:53

QUOTE(Ledja @ 15 Jun 2007, 12:54) <{POST_SNAPBACK}>
Ako bi se pozivu odazvali i Rakoc i Jaric i Radman i Sasa Pavlovic to u opste ne bi bio tim bez sansi za uspeh, za neko polufinale recimo..Eto prve petorke plus Milicic


Mislim da nisi svestan kakvu si glupost napisao.

#679 Djuro

Djuro
  • Members
  • 1,525 posts

Posted 15 June 2007 - 12:55

QUOTE(Ledja @ 15 Jun 2007, 12:54) <{POST_SNAPBACK}>
Ako bi se pozivu odazvali i Rakoc i Jaric i Radman i Sasa Pavlovic to u opste ne bi bio tim bez sansi za uspeh, za neko polufinale recimo..Eto prve petorke plus Milicic


Bravo laugh.gif laugh.gif laugh.gif

#680 TheBigFlegma

TheBigFlegma
  • Members
  • 3,521 posts

Posted 15 June 2007 - 12:57

QUOTE(Ledja @ 15 Jun 2007, 12:54) <{POST_SNAPBACK}>
Ako bi se pozivu odazvali i Rakoc i Jaric i Radman i Sasa Pavlovic to u opste ne bi bio tim bez sansi za uspeh, za neko polufinale recimo..Eto prve petorke plus Milicic

Nick ti je prosto savršen za ovo što si napisao.

#681 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 15 June 2007 - 13:02

QUOTE(perkos @ 15 Jun 2007, 10:48) <{POST_SNAPBACK}>
To je naša košarka nažalost,možda u jednom trenutku jedna tema dominira nad drugom ali sranje je kompletno,potrebna je metla što pre.
Ni u jednom sportu ne treba da potenciramo ranije uspehe,to su bile neke druge države,što se ne hvale ostali tim uspesima bilo je u tim ekipama Crnogoraca,Hrvata,Slovenaca nisu samo Srbi zaslužni za osvojene trofeje u vreme SFRJ,SRJ,SiCG.



Zato sto su nacijonalisti i kompleksasi kao ti. Ja se hvalim tim uspesima i jebe mi se da insistiram na crvenim dresovima. I ako jos neko pomene rec " orlici " izvrsi cu samoubistvo.

#682 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 15 June 2007 - 13:05

QUOTE(filipenko @ 15 Jun 2007, 11:39) <{POST_SNAPBACK}>
Dokle će ljudi praviti spisak samo gledajući individualne statistike pojedinaca, bez ikakve predstave kako to na terenu funkcioniše kada se sastavi ekipa? Jbt, kad samo pomislim koliko dugo Španci igraju zajedno smrzne mi se ono žuto u uvetu©.


Najtuznije je to sto u slucaju Radmana i Jarica individualna statistika ne postoji.

#683 tiki_ns

tiki_ns
  • Members
  • 26 posts

Posted 15 June 2007 - 13:29

QUOTE(Simple27 @ 12 Jun 2007, 16:19) <{POST_SNAPBACK}>
Ovo je bilo samo kao primer kako pre Teodosica ima jos ljudi koji su puno bolji u ovom trenutku. Da se razumemo, Vujke je broj 1, i niko drugi! :-)


Simple za selektora!!! smile.gif

#684 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 15 June 2007 - 13:30

QUOTE(kojot @ 15 Jun 2007, 12:02) <{POST_SNAPBACK}>
Zato sto su nacijonalisti i kompleksasi kao ti. Ja se hvalim tim uspesima i jebe mi se da insistiram na crvenim dresovima. I ako jos neko pomene rec " orlici " izvrsi cu samoubistvo.

Šta onda tražiš ne temi o reprezentaciji Srbije,idi piši o reprezentaciji Jugoslavije...

#685 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 15 June 2007 - 13:33

QUOTE(perkos @ 15 Jun 2007, 12:30) <{POST_SNAPBACK}>
Šta onda tražiš ne temi o reprezentaciji Srbije,idi piši o reprezentaciji Jugoslavije...


Ponavljam, nemoj da mesas nacionalizam i sport. Idi na navijacki forum na nekom drugom sajtu pa tamo zagadjuj. Svi ljudi na ovom forumu koji vole nasu repku ( i znaju nesto o kosarci ) vole i reprezentaciju ex yu.

#686 Ledja

Ledja
  • Members
  • 933 posts

Posted 15 June 2007 - 13:36

Ala ste me ispljuvali, svaka vam cast cool.gif

Ja nisam rekao da su dovoljne samo njihove individualne karakteristike da bi smo nesto uradili, ali kao pojedinci u ovom trenutku su medju najboljima koje mi imamo. Druga je stvar sto je njih tesko ukrotiti i sto treba napraviti hemiju da bi sve to funkcionisalo na nekom zavidnom nivou..

#687 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 15 June 2007 - 13:38

QUOTE(kojot @ 15 Jun 2007, 12:33) <{POST_SNAPBACK}>
Ponavljam, nemoj da mesas nacionalizam i sport. Idi na navijacki forum na nekom drugom sajtu pa tamo zagadjuj. Svi ljudi na ovom forumu koji vole nasu repku ( i znaju nesto o kosarci ) vole i reprezentaciju ex yu.

To znaš sigurno ili je neko sproveo anketu među učesnicima foruma?
A sport i nacionalizam su povezani međusobno poodavno tako da ja ne moram da ulažem neki trud.
o znanju košarke ne raspravljam svako nek nosi svoje...

#688 Joe D

Joe D
  • Members
  • 2,529 posts

Posted 15 June 2007 - 13:44

Apsolutno mi se jebe da li cemo igrati kao Srbija, Jugoslavija, Sirija ili kako god, i da li ce dresovi biti plavi, zuti ili narandzasti...

Poenta je da je kosarka u govnima, da se strucni savet zajebava, da su nam postavili Moku naturscik-trenera za selektora na godinu dana ne bi li mogli posle da da kazu 'eto mi smo hteli, ali Moka je ostvario neuspeh', da nema koncepta, da ima sve manje igraca, da se kaznjavaju sudije koje trpe nasilje a ne nasilnici... Kada dodje do vremen kada se za olimpijadu biraju zvanicne boj opreme za sve nase sportiste, kosarkaski savez verovatno nece ni morati da se konsultuje po tom pitanju.

#689 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 15 June 2007 - 13:46

QUOTE(Joe D @ 15 Jun 2007, 12:44) <{POST_SNAPBACK}>
Apsolutno mi se jebe da li cemo igrati kao Srbija, Jugoslavija, Sirija ili kako god, i da li ce dresovi biti plavi, zuti ili narandzasti...

Poenta je da je kosarka u govnima, da se strucni savet zajebava, da su nam postavili Moku naturscik-trenera za selektora na godinu dana ne bi li mogli posle da da kazu 'eto mi smo hteli, ali Moka je ostvario neuspeh', da nema koncepta, da ima sve manje igraca, da se kaznjavaju sudije koje trpe nasilje a ne nasilnici... Kada dodje do vremen kada se za olimpijadu biraju zvanicne boj opreme za sve nase sportiste, kosarkaski savez verovatno nece ni morati da se konsultuje po tom pitanju.

Kakva crna Olimpijada,nećemo mi barem još na naredne dve kad je košarka u pitanju...

#690 Amare

Amare
  • Members
  • 724 posts

Posted 15 June 2007 - 13:49

Moze li lagana opklada po tom pitanju? wink.gif