Jump to content


Photo

HRT 1 I 2


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
7 replies to this topic

#1 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 20 April 2007 - 20:13

Otkako imam kabal,ja sam svaki dan sve više i više,oduševljenja programom HRT 1 I 2.
Dobri filmovi,serije,kvizovi,voditelji! rolleyes.gif
Dobro imaju i sapunice,ali kapiram da žele da program prilagode svima.
I još nešto NEMA REKLAMA!
Gledaš film opušteno nema reklama da smaraju. Kao ovi naši dry.gif
Kod ovih naših,majke mi odeš da se tuširaš vratiš se i još nisu gotove! dry.gif
Takođe bih želela pohvaliti izvrsnog novinara,Aleksandra Stankovića,jedini čovek koji je raskrinkao Tijanića! Car!
Tarik Filipović wub.gif

#2 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 20 April 2007 - 23:34

QUOTE(sara_va @ 20 Apr 2007, 20:13)
Otkako imam kabal,ja sam svaki dan sve više i više,oduševljenja programom HRT 1 I 2.
Dobri filmovi,serije,kvizovi,voditelji! rolleyes.gif
Dobro imaju i sapunice,ali kapiram da žele da program prilagode svima.
I još nešto NEMA REKLAMA!
Gledaš film opušteno nema reklama da smaraju. Kao ovi naši  dry.gif
Kod ovih naših,majke mi odeš da se tuširaš vratiš se i još nisu gotove!  dry.gif
Takođe bih želela pohvaliti izvrsnog novinara,Aleksandra Stankovića,jedini čovek koji je raskrinkao Tijanića! Car!
Tarik Filipović wub.gif

Je l' to onaj isti (Tijanic) sto je rekao, na komentar o odnosu kvalitata HRT programa i RTS "repriznog" programa, da svako ima daljinski pa neka bira program?
Sta ih briga, raja ih iovako placa da pustaju reprizni program.

#3 anjos

anjos
  • Members
  • 64 posts

Posted 11 May 2007 - 23:01

Tako bi trebalo da bude i na RTS-u > BEZ REKLAMA!!!
Jer jedino tako ima smisla ovo placanje pretplate....
Ali, mi smo u zemlji Srbiji..... s_d.gif

#4 Brainiac

Brainiac
  • Members
  • 191 posts

Posted 13 May 2007 - 20:08

QUOTE(anjos @ 12 May 2007, 00:01) <{POST_SNAPBACK}>
Tako bi trebalo da bude i na RTS-u > BEZ REKLAMA!!!
Jer jedino tako ima smisla ovo placanje pretplate....
Ali, mi smo u zemlji Srbiji..... s_d.gif

Bezvezarije...
Ne placa se pretplata da ne bi bilo reklama, nego da bi tzv. javni servis (da ne kazem javna kuca) proizvodio odredjene sadrzaje koje komercijalne tv nece tj. ne isplati im se
Reklame na "javnim servisima" bi trebale da sluze da bi se isplatila kupovina komercijalnih sadrzaja
E sad, druga je prica sto nas ptc ne radi to za sta mu se placa...

#5 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 13 May 2007 - 22:30

QUOTE(Brainiac @ 13 May 2007, 19:08) <{POST_SNAPBACK}>
Bezvezarije...
Ne placa se pretplata da ne bi bilo reklama, nego da bi tzv. javni servis (da ne kazem javna kuca) proizvodio odredjene sadrzaje koje komercijalne tv nece tj. ne isplati im se
Reklame na "javnim servisima" bi trebale da sluze da bi se isplatila kupovina komercijalnih sadrzaja
E sad, druga je prica sto nas ptc ne radi to za sta mu se placa...

S obzirom na cinjenicu da celokupna nasa politicka elita podilazi najnizim ljudskim strastima bez imalo zelje da se menja svest gradjana, nije ni cudo sto je program tzv. javnog servisa na nivou Pinka.
I jos da dodam- bila danas na HRT- u 1 emisija Nedeljom u 2 u kojoj, po sms glasanju, na pitanje po zlu ce biti upamceni ustase/ partizani ubedljivo pobedjuju (u negativnom smislu) partizani, pa opet njihova politicka elita (Mesic) cvrsto stoji iza ideja antifasizma.

Edited by melankolic, 13 May 2007 - 22:35.


#6 Hannah

Hannah
  • Members
  • 260 posts

Posted 14 May 2007 - 01:39

QUOTE(melankolic @ 13 May 2007, 23:30) <{POST_SNAPBACK}>
S obzirom na cinjenicu da celokupna nasa politicka elita podilazi najnizim ljudskim strastima bez imalo zelje da se menja svest gradjana, nije ni cudo sto je program tzv. javnog servisa na nivou Pinka.
I jos da dodam- bila danas na HRT- u 1 emisija Nedeljom u 2 u kojoj, po sms glasanju, na pitanje po zlu ce biti upamceni ustase/ partizani ubedljivo pobedjuju (u negativnom smislu) partizani, pa opet njihova politicka elita (Mesic) cvrsto stoji iza ideja antifasizma.


Gledala sam danas Nedjeljom u 2.Dosadnjikavi i sterilni "povjesničar" gostovao.Bljaks.Jedva gledljivo.
No,da se osvrnem na rezultate te telefonske ankete.Gledaj,ništa drugo se i nije moglo očekivat,ako uzmeš u obzir da je ipak bio dan sjećanja stradanja na Bleiburgu,prema tome...
I ne,nije da mislim da bi inače bilo nešto drukčije,ali ONOLIKA razlika...wow.
Nabrijana ekipica sjela na telefone i zivkala. rolleyes.gif

#7 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 14 May 2007 - 03:56

QUOTE(Brainiac @ 13 May 2007, 21:08) <{POST_SNAPBACK}>
Bezvezarije...
Ne placa se pretplata da ne bi bilo reklama, nego da bi tzv. javni servis (da ne kazem javna kuca) proizvodio odredjene sadrzaje koje komercijalne tv nece tj. ne isplati im se
Reklame na "javnim servisima" bi trebale da sluze da bi se isplatila kupovina komercijalnih sadrzaja
E sad, druga je prica sto nas ptc ne radi to za sta mu se placa...


Upravo zbog placanja pretplate, javnoj TV je po Zakonu uglavnom strogo odredjena minutaza emitiranja reklama, ili ne smiju pustati iste za vrijeme filmova i sl. (kao sto je slucaj sa HTV-om). Druga je stvar sto se vecina toga ne pridrzava. Kod komercijalnih televizija je to drukcije definirano bas zato sto se financiraju iskljucivo od reklama.

#8 ion

ion
  • Members
  • 2,064 posts

Posted 14 May 2007 - 07:42

Nažalost, mislim da naš Zakon dopušta prekidanje filmova dry.gif