Jump to content


Photo

Split: Kladionica - NPS & Beckim vs. The Crew


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
19 replies to this topic

#16 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 10 April 2007 - 11:13

QUOTE(uros_s78 @ 10 Apr 2007, 03:28)
da li je moguce ...

Uki, a ko ti je taj ćoro na avataru?

#17 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 10 April 2007 - 21:41

QUOTE(gotivac @ 10 Apr 2007, 12:13)
Uki, a ko ti je taj ćoro na avataru?

Michael Chodorkovsky-u skladu sa mojim poslednjim recima koje je KM pomenula na Strahu od smrti. wink.gif
2 Beckim-ne bi ti voleo ni Kosovo ni Srbiju u EU, zato sto onda ne bi bilo granica pa bi se ljudi medjusobno upoznavali i resavali se predrasuda jednih o drugima.
Tebi, i takvima kao ti, nebitno da li ste na srpskoj ili albanskoj strani, najvise odgovara ovakvo stanje, da biste imali opravdanje za sopstveno zlo i mrznju koju osecate!
Ne gadite mi se, zalim vas.

#18 NPS

NPS
  • Members
  • 1,071 posts

Posted 13 April 2007 - 10:33

QUOTE(Heilel)
Zdravo NPS, Hvala bogu sto ima neko ko realno misli na ovu temu. Izvini nije mi namera da vredim nikoga ali stvarno ne mogu da razumem kako vecina srba u Srbiji mislu kao da je Srbija neka popularna drzava koja EU treba da moli Srbiju da udje u uniju a u stvari je situacija obrnuta. Kada bi ti srbi smanjili gardu malo i mislili realno onda bi shvatili da Srbija nije ni blizu EU-ja. Ali bi barem shvatioli zadacu koju mora uraditi da bi usli u EU. A ovako sa politikopm 19 veka ostace Srbija u 19 veku a kamo li EU uniju.

Zapravo nije to 19-ti, nego početak 20-og stoljeća, tj. kraj balkanskih ratova i vrijeme kad su se stvarale države. Što se Srbije tiče taj posao još nije okončan i nakon Kosova će se nastaviti na Sandžak, Vojvodinu, Šumadiju, Beograd, Niš... Problem je tome što sadašnja politička elita, crkva, kao i većina gradjanstva u Srbiji (zatrovana stavovima prethodnospomenutih) i dalje državu poima onako kako se ona poimala početkom 20-og stoljeća. Na žalost!

QUOTE(akiro)
Sanjaj, dečko, sanjaj.

I snovi su za ljude. wink.gif Ma da ja vjerujem da je dublji san taj da će OVAKVA srbija, sa OVAKVIM mentalitetom ući u Jevropu.

QUOTE(akiro)
Nego, kada će Kafiristan u Evropu?

Ne znam šta ti je to Kafiristan, Akiro. Ja ljude ne dijelim na kafire i vjernike nego na dobre i loše karaktere, a može i na vrijedne i parazite. poz.

#19 foto

foto
  • Members
  • 815 posts

Posted 13 April 2007 - 15:51

NPS:
QUOTE
Zapravo nije to 19-ti, nego početak 20-og stoljeća, tj. kraj balkanskih ratova i vrijeme kad su se stvarale države. Što se Srbije tiče taj posao još nije okončan i nakon Kosova će se nastaviti na Sandžak, Vojvodinu, Šumadiju, Beograd, Niš... Problem je tome što sadašnja politička elita, crkva, kao i većina gradjanstva u Srbiji (zatrovana stavovima prethodnospomenutih) i dalje državu poima onako kako se ona poimala početkom 20-og stoljeća. Na žalost!


Sta ce se nastaviti 'nakon Kosova'?
Narocito, sta ce se nastaviti u Sumadiji, Beogradu i Nisu, ako se setimo da si se pre par meseci borio za 'Free Sanjak & Vojvodina'?!?
Od koga sada treba da budu 'free' Beograd, Nis i Sumadija?

#20 Verbatim

Verbatim
  • Members
  • 906 posts

Posted 18 April 2007 - 09:24

Nisam ni sumnjao da će Beckim i NPS vrlo brzo pronaći zajednički jezik. biggrin.gif