Jump to content


Photo

Fantasy Forum Big Brother™ - WEEK 6


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
17 replies to this topic

Poll: Koga elite da izbacite iz Fantasy Foruma? (60 member(s) have cast votes)

Vote Guests cannot vote

#16 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 02 April 2007 - 01:08

na kraju ima Fensi da ispadne Mr. Popularity
ne znam na kakve mishice i logiku, al ajd.
sve je, after all, pun chuda.

#17 Goranz

Goranz
  • Members
  • 11,307 posts

Posted 02 April 2007 - 01:15

Ocito mi nije bilo sudjeno da prezivim i ovo glasanje. Steta, taman sam se navikao na boravak u FFVB a vec letim iz "kuce". Posto sam izbacen, hteo bih da na rastanku pozdravim naseg domacina.

Teraj se u 3 lepe, Quizmasteru. Muka mi je od tebe i ovih idiotskih igara koje si "smisljao" danima a koje na svaku normalnu osobu deluju kao laksativ. Svet bi bio mnogo lepse mesto da nema takvih metilja. Nadam se da ce balon pun bocica antraksa pasti na tvoju terasu i da ce ti grom pogoditi kupatilo bas u trenutku dok budes koristio bide.


Do narednog vidjenja

Beowl - Berislav

#18 Quizmaster

Quizmaster
  • Members
  • 1,129 posts

Posted 02 April 2007 - 02:20

QUOTE(Goranz @ 2 Apr 2007, 02:15)
Ocito mi nije bilo sudjeno da prezivim i ovo glasanje. Steta, taman sam se navikao na boravak u FFVB a vec letim iz "kuce". Posto sam izbacen, hteo bih da na rastanku pozdravim naseg domacina.

Teraj se u 3 lepe, Quizmasteru. Muka mi je od tebe i ovih idiotskih igara koje si "smisljao" danima a koje na svaku normalnu osobu deluju kao laksativ. Svet bi bio mnogo lepse mesto da nema takvih metilja. Nadam se da ce balon pun bocica antraksa pasti na tvoju terasu i da ce ti grom pogoditi kupatilo bas u trenutku dok budes koristio bide.
Do narednog vidjenja

Beowl - Berislav


Hm... Znači li to da nećeš uplatiti za "Drugu šansu"? innocent.gif