Jump to content


Photo

Druga šansa


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
11 replies to this topic

#1 Quizmaster

Quizmaster
  • Members
  • 1,129 posts

Posted 22 March 2007 - 23:56

Za sve koji žele da se naknadno uključe u Fantasy Forum Big Brother# (uključujući i takmičare koji su već ispali) Veliki Brat smislio je igru pod nazivom "Druga šansa". Prijave za ovu igru primaju se do ponedeljka, 2. aprila 2007. u 20 časova, a dva najuspešnija takmičara pridružiće se ukućanima. Glasanje će se obaviti od 3. do 6. aprila 2007. godine.

PROPOZICIJE: Zadatak potencijalnih ukućana je da se na ovom topiku ukratko predstave publici, kao što su to radili takmičari u prvom kolu FFBB-a. Znači, od nekih osnovnih podataka kandidati treba da napišu godinu rođenja, zanimanje, mesto stanovanja i svoj životni moto, a za ostale detalje imaju punu slobodu. Mogu da postave i svoju fotografiju, što im može doneti plus kod publike. Dalje, mogu da pišu imaju li decu, braću, sestre, o svojim zanimljivim hobijima, o nekom urnebesnom doživljaju, itd. Veliki Brat moli kandidate da ne pišu preopširno, odnosno da to bude sažeto i efektno predstavljanje koje će se dopasti publici. Takmičari koji su već ispali ne moraju ponovo da prolaze kroz ovu proceduru, ali treba da napišu utiske o svom učešću u FFBB-u i eventualno da ispričaju nešto novo i zanimljivo o sebi.

UPLATE: Pošto ne bi bilo fer prema ukućanima Fantasy Foruma da novajlije ili povratnici upadnu tek tako, Veliki Brat traži od svih učesnika u igri "Druga šansa" da do 2. aprila uplate 300 dinara. Nije mnogo, a doprineće povećanju nagradnog fonda. Uplate treba poslati na račun 335-100188341-11, sa naznakom ko je pošiljalac. U slučaju da odziv bude slab i da stigne uplata od samo jednog ili dva kandidata, glasanje neće biti održano i prijavljeni kandidati automatski će postati ukućani Fantasy Foruma.

NAGRADE: Pobednik FFBB-a dobija titulu forumske face, pehar u trajno vlasništvo, neku knjigu u izdanju "Samizdata" koja se može nabaviti u svim boljim knjižarama, kao i novčanu nagradu koja će se tokom igre skupiti od dobrovoljnih priloga. U planu su i druge nagrade, ne samo za pobednika.

DOBROVOLJNI PRILOZI: Ko želi da pošalje prilog (100, 200, 500 dinara, nebitno), može da uplati novac na već pomenuti račun. Za one koji ne budu škrtarili predviđene su titule zlatnog, srebrenog i brončanog sponzora. Publiko, daruj bez okolišanja! smile.gif

Ako vam se i pored svega čini da je uplata za "Drugu šansu" velika, setite se koliko puta ste u životu dali pare za znatno veće gluposti wink.gif

#2 ruskabajka

ruskabajka
  • Members
  • 473 posts

Posted 23 March 2007 - 00:09

jel mogu ja opet, pa da me bude dvojica ?

#3 Quizmaster

Quizmaster
  • Members
  • 1,129 posts

Posted 23 March 2007 - 09:16

QUOTE(ruskabajka @ 23 Mar 2007, 00:09)
jel mogu ja opet, pa da me bude dvojica ?


Može ako uplatiš duplo biggrin.gif

#4 Quizmaster

Quizmaster
  • Members
  • 1,129 posts

Posted 31 March 2007 - 11:54

Svi junaci nikom ponikoše... tongue.gif

#5 ZoSo

ZoSo
  • Members
  • 20 posts

Posted 02 April 2007 - 11:56

Prijavljujem se za"DRUGU ŠANSU!" smile.gif

O ZoSu znate sve što trebate znati.Odkad sam ispao iz kuće"BB" radio sam i zanimao se koječim!Još sam"singl"malo sam oslabio i nabacio,"proletnji osmeh"!A mislio sam na vas stalno.Primite me u kuću natrag jel mislim da je opustila bez mene!Lepo mi je bilo kod B.Brata i nikada,dosadno!Čak je bilo i frke!Stekao sam 1 drugaricu koja,je osobito draga.Pa bi se opet,družio ako želite,i vi?! smile.gif

#6 Quizmaster

Quizmaster
  • Members
  • 1,129 posts

Posted 02 April 2007 - 12:08

QUOTE(ZoSo @ 2 Apr 2007, 12:56)
Prijavljujem se za"DRUGU ŠANSU!"  smile.gif

O ZoSu znate sve što trebate znati.Odkad sam ispao iz kuće"BB" radio sam i zanimao se koječim!Još sam"singl"malo sam oslabio i nabacio,"proletnji osmeh"!A mislio sam na vas stalno.Primite me u kuću natrag jel mislim da je opustila bez mene!Lepo mi je bilo kod B.Brata i nikada,dosadno!Čak je bilo i frke!Stekao sam 1 drugaricu koja,je osobito draga.Pa bi se opet,družio ako želite,i vi?!  smile.gif



Attached File  aplauz.jpg   15.75KB   81 downloads


Ukoliko ostaneš jedini prijavljeni do večeras u 22, ili se prijavi još samo jedan takmičar, vraćaš se automatski, bez glasanja, s tim što se u igru uključuješ od sledećeg kola, jer ovo je već počelo.

Edited by Quizmaster, 02 April 2007 - 12:10.


#7 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 02 April 2007 - 13:35

QUOTE(Quizmaster @ 23 Mar 2007, 00:56)
Uplate treba poslati na račun 335-100188341-11,

koji je broj modela i poziv na broj?

#8 Quizmaster

Quizmaster
  • Members
  • 1,129 posts

Posted 02 April 2007 - 13:55

QUOTE(Dunadan @ 2 Apr 2007, 14:35)
koji je broj modela i poziv na broj?


Nema, dovoljan je i ovaj broj koji sam napisao.

Edited by Quizmaster, 02 April 2007 - 13:56.


#9 dare...

dare...
  • Members
  • 2,008 posts

Posted 02 April 2007 - 18:04

Kuc, kuc... Jel slobodno...

Može li se probati još jednom.

Parice nisam uplatio. Uplatiću.

Ako može... innocent.gif

#10 Quizmaster

Quizmaster
  • Members
  • 1,129 posts

Posted 02 April 2007 - 18:46

QUOTE(dare... @ 2 Apr 2007, 19:04)
Kuc, kuc... Jel slobodno...

Može li se probati još jednom.

Parice nisam uplatio. Uplatiću.

Ako može...  innocent.gif


Može i na veresiju, ali što pre.

#11 ruskabajka

ruskabajka
  • Members
  • 473 posts

Posted 02 April 2007 - 20:23

kamo avatari drugari i kolege povratnici ?
velkambek&jubetrfaundas

Edited by ruskabajka, 02 April 2007 - 20:24.


#12 Quizmaster

Quizmaster
  • Members
  • 1,129 posts

Posted 02 April 2007 - 21:39

QUOTE(Dunadan @ 2 Apr 2007, 14:35)
koji je broj modela i poziv na broj?


Na momenat sam pomislio da ćeš se prijaviti! smile.gif