Jump to content


Photo

Belosvetski hoteli


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
41 replies to this topic

#16 Allegra

Allegra
  • Members
  • 1,957 posts

Posted 21 March 2007 - 10:54

Pestana Palace in Lisbon

Nimrode, jel ti radis za Four Seasons ?

Btw, provela sam par veceri i u tom Four Seasons u Lisbon-u, sobe su klasicne, nista posebno, ali SPA je potpuna perverzija heart.gif

e da, i sva kozmetika u kupatilu je L'Occitane wub.gif

Edited by Allegra, 21 March 2007 - 10:58.


#17 vukad

vukad
  • Sleepers
  • 71 posts

Posted 21 March 2007 - 11:03

QUOTE(Carmen @ 20 Mar 2007, 19:07)
Ko moze neka zaobilazi  lanac hotela Travelodge u Americi konkretno LA, bila  nekoliko puta (nemam para za bolje).


Zavisi kako koji, ja sam bio u jednom od Travelodge motela u Monterey-u i bio je i vise nego pristojan.

Najbolji: Barcelona Princess
Najgori: Park Hotel u San Francisku (ali je bio jeftin i 100 m od Union Square tako da se ne zalim)
Najnajnajgori: neki hostel u Palermu, zapravo studentski dom koji leti radi kao hostel. Stvarno zalim studente koji tu stanuju.

#18 Maya Order

Maya Order
  • Members
  • 518 posts

Posted 21 March 2007 - 11:17

Sta god radili, nikad, ponavljam, NIKAD ne odsedajte u hotelima Britannia barem u Britaniji a za ostale zemlje ne znam (i da l' ih uopste ima u drugim zemljama; mrzi me da guglam tako da zadrzavam pravo da ispadnem glupa u drustvu). Jaooo koji su to PRESKUPI KRSHEVI plus smrde a vazno da ih krasno uslikaju za web stranu
c c c

#19 msmodesty

msmodesty
  • Banned
  • 1,348 posts

Posted 21 March 2007 - 11:21

QUOTE(Allegra @ 21 Mar 2007, 10:54)


Allegra, ovaj ti je odlican! A imamo i povoljne letove za Lisabon....

Edit: ...ali vremena n e m a.... dry.gif

Edited by msmodesty, 21 March 2007 - 11:21.


#20 Allegra

Allegra
  • Members
  • 1,957 posts

Posted 21 March 2007 - 11:53

QUOTE(msmodesty @ 21 Mar 2007, 12:21)
Allegra, ovaj ti je odlican! A imamo i povoljne letove za Lisabon....

Edit: ...ali vremena n e m a....  dry.gif

tu ti je odsedala Madonna i slicne kerefeke.
Missim, znam da nije Paris Hilton al moz da prodje rolleyes.gif

#21 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 21 March 2007 - 13:03

Najbolji, rekao bih Sofitel Porte de Sevres, Paris.

Ibis, Accor, Mercure su mi sasvim OK kad idem službeno.

Hotel Zettler , Günzburg, Legoland partner hotel, prelep a dete je bilo van sebe još mesec dana pošto smo se vratili, naravno najviše zbog Legolanda, ali i hotel je deo doživljaja.

A ova dva volim najviše, tj. vraćamo se tamo relativno često:

Hotel Krondlhof

i

Sunrise Beach Hotel

Loša iskustva skoro i nemam. Ne računam u to ekskurzije po SFRJ u osnovnoj i srednjoj školi. wink.gif

#22 Apoliner

Apoliner
  • Members
  • 23 posts

Posted 21 March 2007 - 14:12

KO SE NADJE U MARIBORU - "HABAKUK" IMA SUPER SPA & DORUCAK.


http://agitpopkultur...02/maribor.html

NAJBOLJI HOTEL U OVOM DELU SVETA?

LA POSTA VECCHIA, U PALO LAZIALE, naravno.

#23 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 21 March 2007 - 17:27

QUOTE(uros_s78 @ 20 Mar 2007, 18:20)
-Chicago Beach, Dubai, srusen je, sad je umesto njega na tom mestu onaj hotel sa 7 zvezdica u obliku jedra, u blizini bio i Dunlop Centre, takodje srusen. sad.gif
Dunlop Centre imao super teniske i squash terene, u istom sam zbog toga bio inventar, kad god bih otisao u Dubai. 

Taj sa 7 zvezdica je Burj Al Arab ( http://www.burj-al-arab.com/ )

---

Nesto nisam u ljubavi sa hotelima, mislim da generalno daju premalo muzike za previse para... zakidaju sve vise i vise (tj. kad svaki sledeci put odes u isti hotel dobijes manje, a vise kosta... npr bezicni net bio dz, a sad vise nije, itd). Ipak se ne mogu izbeci, pa gledam nesto obicno sa 4 zvezdice, tipa Carlton Hotel, Quality Inn, Best Western i sl. koji su standardni i uglavnom znas sta ces da dobijes, a ne kosta previse.

#24 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 22 March 2007 - 00:44

QUOTE(Indy @ 21 Mar 2007, 17:27)
Taj sa 7 zvezdica je Burj Al Arab ( http://www.burj-al-arab.com/ )

---

Nesto nisam u ljubavi sa hotelima, mislim da generalno daju premalo muzike za previse para... zakidaju sve vise i vise (tj. kad svaki sledeci put odes u isti hotel dobijes manje, a vise kosta... npr bezicni net bio dz, a sad vise nije, itd). Ipak se ne mogu izbeci, pa gledam nesto obicno sa 4 zvezdice, tipa Carlton Hotel, Quality Inn, Best Western i sl. koji su standardni i uglavnom znas sta ces da dobijes, a ne kosta previse.

A kako ti se cini da odsednes u hotelu u Sharji, posto su hoteli tamo jevtiniji, a da preko dana budes u Dubaiju?
Naravno, to igra ako imas 160 $ za taxi od Sharje do Dubaija i vv. wink.gif

#25 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 22 March 2007 - 12:13

QUOTE(uros_s78 @ 22 Mar 2007, 00:44)
A kako ti se cini da odsednes u hotelu u Sharji, posto su hoteli tamo jevtiniji, a da preko dana budes u Dubaiju?
Naravno, to igra ako imas 160 $ za taxi od Sharje do Dubaija i vv. ;)

Na srecu nisam imao takvu dilemu ;)

#26 paculla

paculla
  • Members
  • 4,099 posts

Posted 22 March 2007 - 13:11

Podseti me Indy sa ovim Best Westernom.... Obicno znas sta ces da dobijes, osim ako ides u "Best Western Albert Premier" u Parizu. Nevidjeni krs.. Slicni hoteli u Parizu kostaju duplo manje.

#27 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 22 March 2007 - 13:42

Ja bih se rado uključila al je problem što ja totalno zaboravljam imena hotela mellow.gif

Taj Best Western mi je ostao u sećanju kao ok svugde gde sam bila (a bila par puta).
Sećam se nekog hotela Moderno Verdi u Đenovi, taj je bio baš fin.
Sećam se da je jedan u Ženevi blizu železničke stanice bio, pa onako, soba prilično skučena a i malko ronđav.
U Lisabonu sam bila u nekom baš velikom novom hotelu, i bio je OK.
U Barseloni hotel blizu stanice St Pau (relativno blizu Sagrade Familie) je OK.
Itd...

Al džaba sve to kad nemam više pojma kako se koji zvao...

#28 Nimrod

Nimrod
  • Members
  • 2,514 posts

Posted 22 March 2007 - 14:00

QUOTE(Allegra @ 21 Mar 2007, 11:54)
Pestana Palace in Lisbon

Nimrode, jel ti radis za Four Seasons ?

Btw, provela sam par veceri i u tom Four Seasons u Lisbon-u, sobe su klasicne, nista posebno, ali SPA je potpuna perverzija  heart.gif

e da, i sva kozmetika u kupatilu je L'Occitane wub.gif


Ma jok, mada nije losa ideja. Sobe su sasvim klasicne, ali je em pogled lep, em veliki prostor, em, kao sto si rekla, spa perverzija smile.gif Kad smo vec kod Four Seasonsa, otvara se u Aleksandriji, primaju rezervacije za 1. septembar vec, pa ko bi da isproba smile.gif

#29 Zverilla

Zverilla
  • Members
  • 910 posts

Posted 22 March 2007 - 14:04

QUOTE(Maya586 @ 21 Mar 2007, 11:17)
Sta god radili, nikad, ponavljam, NIKAD ne odsedajte u hotelima Britannia barem u Britaniji a za ostale zemlje ne znam (i da l' ih uopste ima u drugim zemljama; mrzi me da guglam tako da zadrzavam pravo da ispadnem glupa u drustvu). Jaooo koji su to PRESKUPI KRSHEVI plus smrde a vazno da ih krasno uslikaju za web stranu
c c c


ali zato postoji tripadvisor
odbijes extreme s obe strane i dobijes pristojnu sliku o cemu se tu radi. vrlo zgodno kad je budzet mali pa moras juris jeftin hotel (a ne zelis da zavrsis bas u najgoroj rupi u gradu)

inace, lokacija hotela mi je uvek bitnija od same sobe (ako je cista). "ionako sam najmanje u sobi" smile.gif

#30 msmodesty

msmodesty
  • Banned
  • 1,348 posts

Posted 22 March 2007 - 14:07

QUOTE(Indy @ 21 Mar 2007, 17:27)
....4 zvezdice, tipa Carlton Hotel, Quality Inn, Best Western i sl. koji su standardni i uglavnom znas sta ces da dobijes, a ne kosta previse.

zar je Best Western (bar u Evropi) 4 zvezdice?