Jump to content


Photo

Povratak otpisanih


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
467 replies to this topic

#31 Atreid

Atreid
  • Banned
  • 8,210 posts

Posted 10 March 2007 - 11:51

QUOTE(Miralem @ 9 Mar 2007, 18:34)

Hail.gif Hail.gif Hail.gif

thumbup.gif

#32 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 10 March 2007 - 12:42

QUOTE(HattoriHanzo @ 10 Mar 2007, 01:27)
btw
miraleme,
jel istina da banovane s one strane duge docekuju 72 device
i rahmetli forumski proroci?
smile.gif

pa, da... khm... u stvari ne bas. docekuju te 72 oznojena horny robijasa, koji lice na hells angelse. mada, o njima bi vise vasilij mogao da ti prica, jer sam se ja raznim "uslugama" izborio za status staresine sobe, i tako izbegao close encounter pod tusem sa istima. smile.gif

#33 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 10 March 2007 - 12:51

pa djes milerame, sunce li ti malo laugh.gif

e fala ti sto si se vratiJo, ovde su zapevali svako malo, pa kuku milerame, pa suchim cemo pred milerama ph34r.gif

ajd sad da se istaknesh i dokazesh te opanjkavane kvalitete tongue.gif

#34 Vasilij Zajcev

Vasilij Zajcev
  • Members
  • 1,365 posts

Posted 10 March 2007 - 13:34

QUOTE(Miralem @ 10 Mar 2007, 12:42)
pa, da... khm... u stvari ne bas. docekuju te 72 oznojena horny robijasa, koji lice na hells angelse. mada, o njima bi vise vasilij mogao da ti prica, jer sam se ja raznim "uslugama" izborio za status staresine sobe, i tako izbegao close encounter pod tusem sa istima. smile.gif

Jeste, istina je - nije se tusirao tokom celog izdrzavanja kazne. Zato su nas i pustili ranije, hepatitis b, nisu hteli da im riknemo tamo. Ko Cobe ph34r.gif
Ja sam zrtvovao djanu zarad higijene unsure.gif A i nije mi se svideo taj ogromni crnac koji nam je bio cimer, mada se fakat zastitnicki ponasao prema Miralemu...

#35 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 10 March 2007 - 15:29






EKSKLUZIVNO!

Ministar Unutrasnjih Poslova PZDe Miralem: KURIR LAZE!

U nemogucnosti da demantuje neistine koje su u proslom broju Kurira
o njemu objavljene zbog medijske blokade koju prema njemu sprovodi
urednistvo tih pamfletistickih petokolonaskih novina,
Ministar je za nas list dao mini intervju:

Revija 92: Gospodine Ministre, tvrdite da su u Kuriru odbili da
objave vas demanti na inkriminisani tekst?

Miralem: Da, u pravu ste. Ta DB-ovska i UDBA-ska kvazinovinarska
tvorevina je jednostavno odbila da objavi bilo kakav tekst potpisan
mojom rukom. Sama ta cinjenica vec dovoljno govori o kvalitetu
tog "lista".

Revija 92: Vi, dakle, tvrdite da nigde niste izjavili da pruzate
podrsku Cedi?

Miralem: Naprotiv, ja to jesam izjavio. Medjutim, tu se radi o mojoj
podrsci Cedi Mihajlovicu , koji je u to vreme jos bio ziv. Tipican primer
izjave istrgnute iz konteksta, kao i zamene teza.
Takodje, izneta je jos jedna neistina- da sam glasao za Partiju Roma.
Stvari stoje malo drugacije. Za njih nisam glasao, mada im jesam
ponudio koalicioni sporazum. Smatram da neki od clanova te partije
imaju dovoljno iskustva i umeca, te da bi uspesno mogli da pruzaju
multimedijalnu podrsku nasim udarnim jagnjecim brigadama. Jeste da
kultura nije direktno moj resor, ali dok se ne delegira ministar
koji bi se direktno bavio tim pitanjima, ta pitanja ce se voditi pod
unutrasnje poslove. A i lepse je skulturom!

Revija 92: Upravo ste se vratili iz Kinsase. Sta imate o tome da
izjavite?

Miralem: Za sada ne bih davao nikakvu izjavu o tome. Sacekacemo da
prodje malo vremena i da se strasti smire, ako nemate nista protiv.

Revija 92: Naravno da nemamo, Gospodine Ministre. Hvala vam za ovaj
intervju.

Miralem: hvala i vama.

Edited by Miralem, 11 March 2007 - 00:00.


#36 BraveMargot

BraveMargot
  • Members
  • 626 posts

Posted 10 March 2007 - 19:08




Dragi gledaoci/teljke,

Dobro vece. Ovo je drugi dnevnik nacionalne televizije pzd.

Jucerasnji dan ostace zauvek upisan zlatnim slovima u anale pzd - posle meseci ocaja i stagnacije, obasjao nas je okeanski zrak srece - vratio nam se nas voljeni ministar Miralem! Oprosticete mi na uzbudjenosti, ali i sami svakako shvatate velicinu ovog trenutka, te njegov znacaj i relevantnost. Poznato je kakva je zalost nastupila na ovom malom ali slobodarskom pdfu kada je prosloga leta avion koji je nosio minstra unutrasnjih poslova Miralema nestao negde iznad bratskog nam Konga. Vlada Konga-Kinsase nije uspela da pronadje ostatke letelice, a organizovanje medjunarodne ekspedicije u srce Katange nije uspelo uprkos svim diplomatskim inicijativama. Smatrajuci ministra izgubljenim, uprilicen je i pogreb i izgradnja velelepnog memorijanog kompleksa Ajfelslahtdenkmala. U soku, premudra precednica Brave Margot povukla se iz javnog zivota i osamila u zimskoj precednickoj palati, posvetivsi se pokusajima da se sazna sta se zaista desilo sa ministrom Miralemom.

Kao sto znate, nije proslo dugo, a pocele su da se pojavljuju spekulacije o tome sta se zaista desilo, iznete u vidu raznih teorija zavera u tajkunsko-mafijaskim glasilima na platnom spisku mracnih sila proslosti. 'Kurir' je, navodeci poverljive izvore u PZDairu i RVPVO, tvrdio kako je nesreca u kojoj je Miralem nestao izazvana sabotazom aviona, koja je izvedena u orkestraciji nacelnika generalstaba prcoga, ljubomornog na Miralemov uticaj i popularnost. S druge strane, izvori bliski DB-u koji su dostavljali informacije 'Pressu' tvrdili su da je za sve kriv norveski biznismen i naftas Herre Stoprocentej, ciji placenici su kidnapovali Miralema u Kongu kako bi destabilizovali pzd i tako osigurali svoje divlje busotine iz kojih, uz eksploataciju radnika i na potpuno neekoloski nacin, ilegalno crpe naftu u pustinjama juzno od pzd.

Sve ovo dovelo je do krize vlasti na nasoj voljenoj pzd. Pokrenuo se egzodus gradjana/ki, koji su egzistencijalnu sigurnost potrazili na drugim pdfovima. Kulminacija je nastupila pre par meseci, kada se bivsi premijer Uros_s78 iznenada pojavio na pdfu politika - odmah su se prosirile glasine da je Uki trazio i dobio politicki azil na tom pdfu. No, kada je izgledalo da situacija ne moze biti gora, i da ce pzd biti pregazen od spoljnog a unisten od unutrasnjeg neprijatelja, u petak devetog marta 2007 godine, na taj simbolican datum, Miralem licno pojavio se na pzd! Odmah je nastupilo spontano okupljanje gradjana/ki oko palate tolerancije, a Miralem je ekskluzivno za tv dnevnik dao izjavu u kojoj je odbacio sve teorije zavere. Istina je naime, da je po padu aviona u prasumu jedini preziveli, Miralem, otpuzao do napustenog rudnika dijamanata, u kome se mesecima nalazio u stanju izmedju zivota i smrti. Srecom, pre nedelju dana francuski inzenjeri dosli su do tog rudnika da bi, po ugovoru s vladom Konga-Kinsase, pohranili u njemu nuklearni otpad. Okrepljen radijacijom, Miralem se prenuo iz kome, pojeo inzenjere i tako spasio Kongo od ekoloske katarstrofe, a zatim nam se vratio na pzd, jos lepsi i jos stariji.!! Ziveo Miralem! Zivela tole rancija! Zivela premudra precednica Brave Margot.!! Smrt fasizmu, sloboda pojedincu/ki.!!

Edited by BraveMargot, 11 March 2007 - 01:56.


#37 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 10 March 2007 - 19:57

Obraćanje presvetlog PiZDabašija, svrgnutog na nelegalan način prošle godine od strane sadašnje predsednice Brave Margot, Uros_s78-a:

Drugarice i drugovi,
za našu PIZDu su nastupila teška vremena, kao i uostalom za ceo forum B92.
Neki žele ne samo da ukinu PIZDU, 15% naše forumske teritorije, našu svetu forumsku zemlju, već dušmani žele da ukinu i ceo Forum B92.
Funkciju sam predao da bih se odmorio sa svojim unukom Markom, i da bi PIZDU vodio neko mlađi, ko neće da bude strani/a plaćenik/ca, a vaša predsednica je upravo to.
Vaš PiZDabaši to ne da, mi smo patriote, i borićemo se do kraja da kapitulacija sa anti-pizda elementima na ovom forumu ne bude potpisana.
Imam informacije da naša cenjena predsednica PIZDE baš to i želi da uradi, u kohabitaciji sa predsednicom celog našeg voljenog foruma, Dunadan, ito ne samo sa PIZDOM, već i sa celim forumom.
Snage haosa i bezumlja, koje su okupirale našu pizdu, ne miruju.
Zato, pokažimo otpor ovoj izdajničkoj kohorti na vlasti, i recimo im "NE"!
Kao što sam i govorio dok sam bio na vlasti na PIZDI, a i dalje sam u vašim srcima i dušama vaš voljeni PIZDAbaši, i sad ću da kažem:
"Niko ne sme da vas bije, osim udruženog odreda moderatora i penzosa sa Probe".
SMRT FAŠIZMU, SLOBODA NARODU",nećemo se predati bez kapi PIZDinske krvi!
Volimo te PIZDO, otadžbino naša.
Edit:
P.S.Ako ne znamo da radimo, znamo da trollujemo!
A sad svi na svoje forumske radne zadatke!

Edited by uros_s78, 11 March 2007 - 02:42.


#38 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 11 March 2007 - 20:47

QUOTE(Miralem @ 9 Mar 2007, 19:34)



pozdrav!!

dje si miraleme, ochi nashe
wb

Edited by BeatrisDal, 11 March 2007 - 20:48.


#39 Grunf

Grunf
  • Members
  • 1,066 posts

Posted 12 March 2007 - 00:29


Edited by Grunf, 12 March 2007 - 00:38.


#40 Leonina

Leonina
  • Members
  • 4,471 posts

Posted 12 March 2007 - 01:19

Grunfe, care! roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif

#41 Marvin (Paranoid Android)

Marvin (Paranoid Android)
  • Banned
  • 5,617 posts

Posted 12 March 2007 - 11:50

U NOVOM BROJU KURIR DONOSI:




TAJNI SKUPOVI PREDVOĐENI GRUNFOM: Da li je Precog samo Grunfova marioneta u fašističkim pokretima PiZDe? Ko u stvari vodi tajni anarho-liberalno-fašistički pokret? Naši paparaci donose šokantna otkrića!


BRITNI SPIERS OTVARA DUŠU KURIRU: "Brutalne su neistine da sam bila u vezi s Grunfom na Betty Ford klinici. Celo osoblje i posetioci rehab centra mogu da potvrde da se Grunf smuvao sa Robi Vilijemsom, koji se lečio od zavisnosti antidepresiva. Njihove sado-mazo orgije su bile predmet prepričavanja po svim hodnicima. Grunf je terao Robija da nosi Gimp Suit, unformu Hitler-Jugenda, a jednom sam slučajno upala u ostavu čistačica gde sam ih, među krpama i metlama, zatekla na vrhuncu zanosa. Robi je, neobjašnjivo, nosio na licu masku Godzile. Od silnog šoka, otpala mi je kosa" - ispoveda se popularna pevačica našem listu


MINISTAR UNUTRAŠNJIH POSLOVA: Ministar Miralem odlučno demantuje da hapšenje U.S. (28) ima političku pozadinu. Tek što se vratio na dužnost i u zenit javnosti, ministrovi pouzdani ljudi izvršili su raciju na izložbu pasa gde je zbog surovosti prema životinjama uhapšen lider tvrdog krila opozicije. Optuženi tvrdi da je u pitanju čista klerofašistička represija totalitarne vlasti PZD-a


MA KAKVA CENZURA: Ministar Informisanja PZD-a, Marvin, negira bilo kakvo mešanje njegovog Ministarstva Informisanja i Gubljenja Vremena u rad nezavisnih medija PZD-a. "Ne mešamo se u rad Kurira niti bilo kojih drugih sredstava javnog informisanja", poručio je Ministar, koji je, sasvim nevezano i slučajno, od juče i glodur Kurira, Sveta, Skandala i Pressa.

#42 HattoriHanzo

HattoriHanzo
  • Banned
  • 3,849 posts

Posted 12 March 2007 - 11:53

QUOTE(BraveMargot @ 10 Mar 2007, 19:08)



Dragi gledaoci/teljke,

Dobro vece. Ovo je drugi dnevnik nacionalne televizije pzd.

Jucerasnji dan ostace zauvek upisan zlatnim slovima u anale pzd - posle meseci ocaja i stagnacije, obasjao nas je okeanski zrak srece - vratio nam se nas voljeni ministar Miralem! Oprosticete mi na uzbudjenosti, ali i sami svakako shvatate velicinu ovog trenutka, te njegov znacaj i relevantnost. Poznato je kakva je zalost nastupila na ovom malom ali slobodarskom pdfu kada je prosloga leta avion koji je nosio minstra unutrasnjih poslova Miralema nestao negde iznad bratskog nam Konga. Vlada Konga-Kinsase nije uspela da pronadje ostatke letelice, a organizovanje medjunarodne ekspedicije u srce Katange nije uspelo uprkos svim diplomatskim inicijativama. Smatrajuci ministra izgubljenim, uprilicen je i pogreb i izgradnja velelepnog memorijanog kompleksa Ajfelslahtdenkmala. U soku, premudra precednica Brave Margot povukla se iz javnog zivota i osamila u zimskoj precednickoj palati, posvetivsi se pokusajima da se sazna sta se zaista desilo sa ministrom Miralemom.

Kao sto znate, nije proslo dugo, a pocele su da se pojavljuju spekulacije o tome sta se zaista desilo, iznete u vidu raznih teorija zavera u tajkunsko-mafijaskim glasilima na platnom spisku mracnih sila proslosti. 'Kurir' je, navodeci poverljive izvore u PZDairu i RVPVO, tvrdio kako je nesreca u kojoj je Miralem nestao izazvana sabotazom aviona, koja je izvedena u orkestraciji nacelnika generalstaba prcoga, ljubomornog na Miralemov uticaj i popularnost. S druge strane, izvori bliski DB-u koji su dostavljali informacije 'Pressu' tvrdili su da je za sve kriv norveski biznismen i naftas Herre Stoprocentej, ciji placenici su kidnapovali Miralema u Kongu kako bi destabilizovali pzd i tako osigurali svoje divlje busotine iz kojih, uz eksploataciju radnika i na potpuno neekoloski nacin, ilegalno crpe naftu u pustinjama juzno od pzd.

Sve ovo dovelo je do krize vlasti na nasoj voljenoj pzd. Pokrenuo se egzodus gradjana/ki, koji su egzistencijalnu sigurnost potrazili na drugim pdfovima. Kulminacija je nastupila pre par meseci, kada se bivsi premijer Uros_s78 iznenada pojavio na pdfu politika - odmah su se prosirile glasine da je Uki trazio i dobio politicki azil na tom pdfu. No, kada je izgledalo da situacija ne moze biti gora, i da ce pzd biti pregazen od spoljnog a unisten od unutrasnjeg neprijatelja, u petak devetog marta 2007 godine,  na taj simbolican datum, Miralem licno pojavio se na pzd! Odmah je nastupilo spontano okupljanje gradjana/ki oko palate tolerancije, a Miralem je ekskluzivno za tv dnevnik dao izjavu u kojoj je odbacio sve teorije zavere. Istina je naime, da je po padu aviona u prasumu jedini preziveli, Miralem, otpuzao do napustenog rudnika dijamanata, u kome se mesecima nalazio u stanju izmedju zivota i smrti. Srecom, pre nedelju dana francuski inzenjeri dosli su do tog rudnika da bi, po ugovoru s vladom Konga-Kinsase, pohranili u njemu nuklearni otpad. Okrepljen radijacijom, Miralem se prenuo iz kome, pojeo inzenjere i tako spasio Kongo od ekoloske katarstrofe, a zatim nam se vratio na pzd, jos lepsi i jos stariji.!! Ziveo Miralem! Zivela tole rancija! Zivela premudra precednica Brave Margot.!! Smrt fasizmu, sloboda pojedincu/ki.!!


laugh.gif laugh.gif legendarno! Hail.gif

#43 HattoriHanzo

HattoriHanzo
  • Banned
  • 3,849 posts

Posted 12 March 2007 - 13:18

evo sta o desavanjima na forumu kaze i zuta stampa...


Edited by HattoriHanzo, 12 March 2007 - 13:19.


#44 HattoriHanzo

HattoriHanzo
  • Banned
  • 3,849 posts

Posted 13 March 2007 - 12:28

Na Salonu knjiga u Novom Sadu, predstavljano novo, izmenjeno i dopunjeno izdanje, "Ishrane za pocetnike".
Knjiga napisana u izgnanstvu, nudi niz korisnih saveta iz oblasti zdravlja i ishrane
kao osnovnog vida njegovog ocuvanja.
Moze se nabaviti u svim knjizarama i policijskim stanicama, i shodno odredbama zakona o licnim ispravama (clana 6, stav 17), koji je stupio na snagu prosle nedelje, gradjani PZD-a su duzni da istu poseduju.



#45 HattoriHanzo

HattoriHanzo
  • Banned
  • 3,849 posts

Posted 14 March 2007 - 16:11