Jump to content


Photo

Ceca


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
96 replies to this topic

#61 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 02 February 2007 - 21:36

de si gospa zamalo pa ministarka

deponija, a ? a? a? ako ako - aj zapevaj Grobe da svi od cigana ne reciklirani amuliniumi uvate rezonancu ojhaaaaaaaaa

deponizacija celilje razzanj-tovic
lepo

#62 Joe D

Joe D
  • Members
  • 2,529 posts

Posted 03 February 2007 - 12:53

I pad srpske majke se nastavlja. Poslednja stanica-deponija. Gde joj je i mesto.

#63 deexy

deexy
  • Members
  • 17 posts

Posted 04 February 2007 - 12:27

QUOTE(Diskutant @ 1 Feb 2007, 19:21)
jedva cekam da se oglasi lepa brenda, navodno je ceca posredovala izmenju nje i zemunaca da joj vrate otetog sina (ako se neko jos seca tog dogadjaja...).


Kao sto je i Legija posredovao kod Zemunaca da puste Miskovica... ph34r.gif

#64 maksas

maksas
  • Members
  • 1,625 posts

Posted 04 February 2007 - 14:31

Poceo i Kurir da se "odrice" Cece innocent.gif

laugh.gif

QUOTE(Kurir)
OPASNE VEZE
Ceca Ražnatović tokom cele karijere, od dolaska iz rodne Žitorađe u Beograd, bila u okruženju žestokih momaka

BEOGRAD - Pevačicu Svetlanu - Cecu Ražnatović, čije se ime poslednjih dana često čulo u najvećoj srpskoj sudnici za organizovani kriminal, veze sa opakim srpskim kriminalcima prate još otkako je iz rodne Žitorađe kročila na beogradski asfalt. Trenutno najveća srpska folk zvezda bila je, naime, mnogo godina pre udaje za Arkana, na meti žestokih momaka.
Foto

Na spisku mangaša sa kojima je izlazila bili su Goran Bojović Amonijak, žestoki momak stare garde, likvidiran 1992, i Zvezdarac Dejan Marjanović Šaban, izrešetan 1996, godinu dana posle "svadbe veka", odnosno Cecinog i Arkanovog venčanja.

Kao zmija noge Ceca danas krije neke od ovih veza, ili se brani da je u to vreme bila naivna provincijalka koja nije znala ko je ko na beogradskom asfaltu. Tako je, tvrdi, uletela i u vezu sa Dejanom Marjanovićem Šabanom, kojoj je kumovala pevačica Mira Škorić.

- Predstavljen mi je kao vlasnik lanca butika, da mu je otac arhitekta i da je fin i obrazovan dečko. Pojma nisam imala da je momak s asfalta. Sa njim sam se zabavljala 17 dana, i kad sam saznala ko je i šta je, odmah sam ga ostavila - branila se Ceca.

Međutim, ove veze danas deluju kao mačji kašalj u poređenju sa teškim optužbama od kojih se jedva spasla posle hapšenja u "Sablji", kada je iza rešetaka provela 121 dan. Na srpskim televizijama tada se vrteo i deo video-snimka na kojem se, u jednom restoranu, vidi Svetlana Ražnatović u društvu Dušana Spasojevića, Mileta Lukovića, Dejana Milenkovića i braće Simović.

Četiri godine posle "Sablje" ponovo pljušte optužbe. Neke od njih svedok Bagzi izneo je još krajem prošle godine, kada je na suđenju za Đinđićevo ubistvo ispričao da je popularna pevačica trebalo da da alibi pokojnom Dušanu Spasojeviću posle ubistva premijera. Iako je do javnosti dospeo dokument iz istrage, kada je tri dana posle hapšenja u "Sablji" Arkanova udovica i sama otkrila detalje tog susreta sa Spasojevićem, pevačica je Bagzijevo svedočenje ipak demantovala.

Međutim, na svaki Cecin demanti, Bagzi, koji je pred Specijalnim sudom ove nedelje svedočio pet dana, odgovarao je novim optužbama. Tako je pevačicu pomenuo govoreći i o ubistvu Željka Škrbe i Nenada Batočanina, koji su likvidirani 26. novembra 2002. kod Marakane. Bagzi je tvrdio da je Spasojević, koji je ubio Škrbu po dogovoru sa bosanskim mafijašem Ratomirom - Ratom Spajićem, u noći ubistva bio nestrpljiv da sazna šta se desilo, a kako su njegovi ljudi na Škrbu i Batočanina pucali u blizini Cecine kuće, pozvao je pevačicu.

- Pitao je Cecu šta se desilo. Ona mu je odgovorila da ne zna, ali da će pitati momka iz svog obezbeđenja koji stoji ispred njene kuće. Kada su se drugi put čuli, Ceca mu je rekla da su ubijena dva čoveka - tvrdi Bagzi.

Ovaj Surčinac u dva navrata je ispričao i da je između Cece i Spasojevića postojala i finansijska veza, jer je šef "zemunskog klana" 2002. godine pozajmio pevačici milion evra bez kamate.
- Ceca mu nikada nije vratila milion evra, a meni je ostala dužna Cecina kuma, kojoj sam lično pozajmio 250.000 evra, uz kamatu od tri odsto - rekao je Bagzi.
 

Mateković na žurki sa Cecom

Ceca je otkrila da je noć pre atentata bila na žurki povodom dodela Pinkovih oskara. U to vreme, Ceca je bila ekskluzivac "Siti rekordsa", a zanimljivo je da je te večeri na žurki bio i poznati hrvatski kriminalac Ivica - Ico Mateković, koga je na svedočenju za Đinđićevo ubistvo pomenuo bivši pripadnik JSO Boško Jović. Mateković je, inače, posle Đinđićevog ubistva dovođen u vezu sa ovim atentatom.

Naivna

Neznanje je kao adut Ceca potegla i kada je trebalo da opravda svoje dolaske u famoznu Šilerovu, kod Dušana Spasojevića i Mileta Lukovića Kuma.
- Upoznala sam ih pred koncert na Marakani, 2001. godine. U početku nisam ni znala čime se bave, niti sam u životu pre toga čula za taj moćni "zemunski klan". Oni su mi predstavljeni kao biznismeni, ali šta me briga šta ko radi. Prema meni nisu bili opasni i nikog mog nisu dirali. Mislila sam da je bolje da poznajem takve ljude, a ne da mi se desi da mi sutra otmu ili istraumiraju dete, ili da me reketiraju - tvrdila je Ražnatovićeva.


#65 Aleksa

Aleksa
  • Members
  • 1,344 posts

Posted 04 February 2007 - 19:51

pa jes zato se i udala za jednog iz ekipe (& napravila s primerkom decu) - da je nedajboze ne reketira, otme joj detE koje nije mafijasko etc.. laugh.gif

na sve treba misliti unapred. ('ebes zivot bez bizmis/a/mena)

#66 maksas

maksas
  • Members
  • 1,625 posts

Posted 04 February 2007 - 22:35

A ne, zajebala se opet. dry.gif

Bio joj je predstavljen kao fin i obrazovan decko, juvelir i uspesan bankar iz Svedske. Pricali su da proizvodi dobro vino u Erdutu, da cuva bukovu sumu i smiruje navijace na stadionima. Suskalo se da se bavi humanitarnim radom po Hrvatskoj i Bosni, but that's just a rumour. Ma kakav decko sa asfalta! Sa njim se zabavljala 5-6 godina, a cim je saznala sta je, odmah ga je ostavila. innocent.gif

Cvetak, zanovetak...

#67 Diskutant

Diskutant
  • Members
  • 8,262 posts

Posted 04 February 2007 - 22:52

//off

da mi je neko pricao da u deponiji neka tema moze biti pinovana, ne bih mu verovao lol_2.gif

#68 Diskutant

Diskutant
  • Members
  • 8,262 posts

Posted 04 February 2007 - 23:05

QUOTE(maksas @ 4 Feb 2007, 22:35)
A ne, zajebala se opet.  dry.gif

Bio joj je predstavljen kao fin i obrazovan decko, juvelir i uspesan bankar iz Svedske. Pricali su da proizvodi dobro vino u Erdutu, da cuva bukovu sumu i smiruje navijace na stadionima. Suskalo se da se bavi humanitarnim radom po Hrvatskoj i Bosni, but that's just a rumour. Ma kakav decko sa asfalta! Sa njim se zabavljala 5-6 godina, a cim je saznala sta je, odmah ga je ostavila.  innocent.gif

Cvetak, zanovetak...

sta ce, istinu je saznala tek nakon smrti juvelira ph34r.gif


...inace bi raskinula ranije lol_2.gif

Edited by Diskutant, 04 February 2007 - 23:05.


#69 maksas

maksas
  • Members
  • 1,625 posts

Posted 04 February 2007 - 23:54

QUOTE(Diskutant @ 4 Feb 2007, 23:05)
...inace bi raskinula ranije lol_2.gif


Posle amonijaka, mozak radi sporije. biggrin.gif

#70 HattoriHanzo

HattoriHanzo
  • Banned
  • 3,849 posts

Posted 05 February 2007 - 00:07

kako ce tek da se iznenadi kad joj obznane
da njen, nikad prezaljeni, zeljko,
uopste nije bio slasticar...
dry.gif

#71 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 06 February 2007 - 22:46

QUOTE(elle @ 2 Feb 2007, 12:04)
ps  deponija prezasicena?

&
QUOTE(elle @ 2 Feb 2007, 21:36)
deponizacija celilje razzanj-tovic
lepo

Vidis da nije. wink.gif

#72 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 07 February 2007 - 00:30

QUOTE(maksas @ 4 Feb 2007, 23:54)
Posle amonijaka, mozak radi sporije.  biggrin.gif

biggrin.gif

#73 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 07 February 2007 - 14:48

QUOTE(HattoriHanzo @ 4 Feb 2007, 23:07)
kako ce tek da se iznenadi kad joj obznane
da njen, nikad prezaljeni, zeljko,
uopste nije bio slasticar...
dry.gif



mattori, fundamentalno obrati paznju na spekulacije !
nego sta je, milmtelepo, bijo ?

#74 nasumica

nasumica
  • Members
  • 918 posts

Posted 11 February 2007 - 01:12

jos ce ispadne mozak organizacije ph34r.gif

#75 HattoriHanzo

HattoriHanzo
  • Banned
  • 3,849 posts

Posted 11 February 2007 - 01:47

QUOTE(elle @ 7 Feb 2007, 14:48)
mattori, fundamentalno obrati paznju na spekulacije !
nego sta je, milmtelepo, bijo ?


pekar.
peko pogace na ljebac.
leba mi!
a brasno belo.
prasak za pecivo beo.
sve je belo, grad i selo...
dry.gif

Edited by HattoriHanzo, 11 February 2007 - 01:48.