Jump to content


Photo

Forumasi - Seniori vs. Juniori


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
62 replies to this topic

#46 Leonina

Leonina
  • Members
  • 4,471 posts

Posted 27 January 2007 - 18:17

QUOTE(mraximus @ 27 Jan 2007, 07:23)
Zar je potrebno 100 postova da bi se shvatilo ko je kakav i koliko je doprineo?


dry.gif da, zaista, nekad je 17 komada sasvim dovoljno... Ahm... dry.gif

Edited by Leonina, 27 January 2007 - 18:18.


#47 mraximus

mraximus
  • Members
  • 36 posts

Posted 28 January 2007 - 11:15

QUOTE(Leonina @ 27 Jan 2007, 18:17)
dry.gif  da, zaista, nekad je 17 komada sasvim dovoljno... Ahm...  dry.gif
Nisam mislio na svojih 17 već recimo na 50 ili 60, kada se već primenjuju pravila koja se primenjuju; svakako, hvala na konstruktiuvnom odgovoru!

Interesantno je da, recimo, ne mogu da kreiram nov topic u Politici i RTVB92 dok drugde mogu unsure.gif

#48 dare...

dare...
  • Members
  • 2,008 posts

Posted 28 January 2007 - 20:51

QUOTE(mraximus @ 28 Jan 2007, 11:15)
Interesantno je da, recimo, ne mogu da kreiram nov topic u Politici i RTVB92 dok drugde mogu unsure.gif
rolleyes.gif

A ti bi odmah da udariš tamo gde najviše boli... innocent.gif

#49 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 01 February 2007 - 11:32

Necu da idem po burek.

Mogu da skuvam eventualno kaficu i to iskljucivo starijim ljudima sa, od po vise od 10.000 postova.

P.S. Ali da me ne cimaju non-stop, sad sladja sad gorca,
da bih se i ja posvetila rastu broja svojih odgovora.

P.S2. Sacekacu malo, ako neko ima nesto negativno da mi kaze, odmah idem na topic Hate.

#50 Leonina

Leonina
  • Members
  • 4,471 posts

Posted 01 February 2007 - 13:56

QUOTE(Mama_mia @ 1 Feb 2007, 11:32)
Necu da idem po burek.

Mogu da skuvam eventualno kaficu i to iskljucivo starijim ljudima sa, od po vise od 10.000 postova.

P.S. Ali da me ne cimaju non-stop, sad sladja sad gorca,
da bih se i ja posvetila rastu broja svojih odgovora.

P.S2. Sacekacu malo, ako neko ima nesto negativno da mi kaze, odmah idem na topic Hate.


evo ja imam nesto pozitivno da ti kazem! a i svima ostalima.
Vidis kako ima i finih, pristojnih juniora. Za sad ne mogu da hvalim kvalitet postova dok se ne namnoze ali samo napred u izgradnji forumske karijere, podrzavam to sto dokazujes da i medju novima ima ljudi smile.gif

p.s. i skuvacu si kafu sama, nish ne brini... wink.gif

#51 Ajant23

Ajant23
  • Members
  • 634 posts

Posted 02 February 2007 - 04:43

QUOTE(Mama_mia @ 1 Feb 2007, 11:32)
Necu da idem po burek.

Mogu da skuvam eventualno kaficu i to iskljucivo starijim ljudima sa, od po vise od 10.000 postova.

P.S. Ali da me ne cimaju non-stop, sad sladja sad gorca,
da bih se i ja posvetila rastu broja svojih odgovora.

P.S2. Sacekacu malo, ako neko ima nesto negativno da mi kaze, odmah idem na topic Hate.


Evo, da ti kažem nešto umereno negativno. wink.gif Čisto da bih se video na topicu hate.

Zvučiš mi pomalo politikantski. Ono, kao: "Perspektivni pionir", "omiljeni opozicionar", "srednja linija"...

Kažem to zato što mi se čini da na forumu ne važi uvek peti Euklidov postulat, pa linearne brojke postaju deo jednog kruga i hiljadupostovni članovi možda u jednom trenutku stižu na tačku od koje su pošli i sadržajem svojih postova iznova postaju juniori. Dakle, podmlađuju se. Nešto po principu:


Starija ona sad je od mene,
tamo cu biti dosta joj mlad,
gde svih vremena razlike cute...


Ne znam kako da se izrazim. Teško mi je u smislu:


To se ne pise, to se ne poje,
samo sto dusom probije zrak.


Ali, veruj u život posle smrti! Analizom događaja na ovom sajtu, reinkarnacija može biti dokazana...

#52 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 03 February 2007 - 12:59

QUOTE(Leonina @ 1 Feb 2007, 13:56)
evo ja imam nesto pozitivno da ti kazem! a i svima ostalima.
Vidis kako ima i finih, pristojnih juniora. Za sad ne mogu da hvalim kvalitet postova dok se ne namnoze ali samo napred u izgradnji forumske karijere, podrzavam to sto dokazujes da i medju novima ima ljudi  smile.gif

p.s. i skuvacu si kafu sama, nish ne brini... wink.gif


Hvala na podrsci. Jedva cekam da mi skinu zutu traku s ruke, a ne da se mucim da dokazujem da spadam u ljude. tongue.gif

P.S. Tebi bih kuvala kaficu, da znas.

QUOTE(Ajant23 @ 2 Feb 2007, 04:43)
Evo, da ti kažem nešto umereno negativno.  wink.gif Čisto da bih se video na topicu hate.

(Zvučiš mi pomalo politikantski. Ono, kao: "Perspektivni pionir", "omiljeni opozicionar",

Dakle, podmlađuju se. Nešto po principu:


Starija ona sad je od mene,
tamo cu biti dosta joj mlad,
gde svih vremena razlike cute...


Ali, veruj u život posle smrti! Analizom događaja na ovom sajtu, reinkarnacija može biti dokazana...


Ti meni zvucis, kao da su te puno puta prevarili, pa vise ne bi verovao ni rodjenoj majci kad bi se prvi put pojavila na forumu. (nisam to ja, ne brini laugh.gif )

Sto se mene tice, neces se videti na Hate-u. Pa nisam ja takva.
Ali samo pod uslovom da obecas da nisi pomislio da sam ja ustvari - Ivica Dacic!? sad.gif
(ono `politikantski, perspektivni pionir, omiljeni opozicionar`, mozda bespravno ali meni zalicilo na njega...)

#53 Valkyrie

Valkyrie
  • Members
  • 1,115 posts

Posted 03 February 2007 - 14:48

QUOTE(Mama_mia @ 3 Feb 2007, 12:59)
P.S. Tebi bih kuvala kaficu, da znas.

I treba, dabome. Ko zna kad ćeš ti dostići vrtoglavu cifru od 260 postova koliko ima Leonina.

#54 Ajant23

Ajant23
  • Members
  • 634 posts

Posted 03 February 2007 - 14:51

QUOTE(Mama_mia @ 3 Feb 2007, 12:59)
Ti meni zvucis, kao da su te puno puta prevarili, pa vise ne bi verovao ni rodjenoj majci kad bi se prvi put pojavila na forumu. (nisam to ja, ne brini  laugh.gif )

Sto se mene tice, neces se videti na Hate-u.  Pa nisam ja takva.
Ali samo pod uslovom da obecas da nisi pomislio da sam ja ustvari  - Ivica Dacic!? sad.gif
(ono `politikantski, perspektivni pionir, omiljeni opozicionar`, mozda bespravno ali meni zalicilo na njega...)


Ma, kakav Ivica Dačić, ti su davno pukli... Pravi - "Perspektivni pionir", "omiljeni opozicionar", "srednja linija" - traži se u drugim vodama. Ovim u kojima si ti uspešno zaplivala: onako niz struju...

A, lukavo što me nisi stavila na hate, tamo ti se post ne bi brojao...

Samo što u qoute-u obrisa prvu rečenicu pasusa: Kažem to zato što mi se čini da na forumu ne važi uvek peti Euklidov postulat, pa linearne brojke postaju deo jednog kruga i hiljadupostovni članovi možda u jednom trenutku stižu na tačku od koje su pošli i sadržajem svojih postova iznova postaju juniori?

Mama_mia, pa i to ti je mnogo lukavo. Iz tebe kao da progovora stogodišnje iskustvo. Jedan dugi niz reinkarnacija: od kraljevog sokola, u Titovog pionira, pa u dobrog forumaša B92...

#55 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 04 February 2007 - 12:25

QUOTE(Valkyrie @ 3 Feb 2007, 14:48)
I treba, dabome. Ko zna kad ćeš ti dostići vrtoglavu cifru od 260 postova koliko ima Leonina.

Neces verovati da nisam ni pogledala br.postova, bila sam sigurna da ima bar 10x vise.
Salim se. Nije to toliko vazno za jednu kafu. Bolje Leonini kafu nego ovom Ajant23 koji me nesto proziva ko da je SSovac.

QUOTE(Ajant23 @ 3 Feb 2007, 14:51)
Ma, kakav Ivica Dačić, ti su davno pukli... Pravi - "Perspektivni pionir", "omiljeni opozicionar", "srednja linija" - traži se u drugim vodama. Ovim u kojima si ti uspešno zaplivala: onako niz struju...

A, lukavo što me nisi stavila na hate, tamo ti se post ne bi brojao...

hiljadupostovni članovi možda u jednom trenutku stižu na tačku od koje su pošli i sadržajem svojih postova iznova postaju juniori[/i]?

Mama_mia, pa i to ti je mnogo lukavo. Iz tebe kao da progovora stogodišnje iskustvo. Jedan dugi niz reinkarnacija: od kraljevog sokola, u Titovog pionira, pa u dobrog forumaša B92...


Dacu ti email moje mame, da je obradujes i kazes kol`ko sam ja ustvari lukava i iskusna, ceo zivot zena cupa kosu i govori da sam naivna. I jesam naivna -ne znam sta ti znaci ono `zaplivati niz struju` kad sam ja u pitanju.

P.S. Vec polako meracim jedno mestasce na Hate-u ....(za tebe) a od kafe ni korova.
happy.gif

#56 Alexia

Alexia
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 04 February 2007 - 22:17

...

Edited by Alexia, 05 February 2007 - 08:17.


#57 Jontra_Volta

Jontra_Volta
  • Members
  • 1,083 posts

Posted 13 February 2007 - 00:40

QUOTE(gotivac @ 25 Jan 2007, 08:35)
Pa, okvirno, pravila postavlja B92, ali za neke sitne izmene možeš da se obratiš korisnicima Stoprocentni, Jontra Volta, eventualno Krampa (mada ga u zadnje vreme nešto nema).


hm, niko ne pishe... verovatno je Stoprocentni sve sredio.

#58 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 13 February 2007 - 03:07

QUOTE(Jontra_Volta @ 12 Feb 2007, 23:40)
hm, niko ne pishe... verovatno je Stoprocentni sve sredio.


Ma jok, dobili su kućnu adresu i počinju da navraćaju od sutra.

#59 Hill Bill

Hill Bill
  • Banned
  • 7,389 posts

Posted 13 February 2007 - 04:51

QUOTE(Eraserhead @ 13 Feb 2007, 03:07)
Ma jok, dobili su kućnu adresu i počinju da navraćaju od sutra.

Aforizam, apropo:
Jedan serijski davitelj se branio da je sprovodio kampanju od vrata do vrata.

#60 Markisha

Markisha
  • Members
  • 164 posts

Posted 17 February 2007 - 00:22

QUOTE(Mama_mia @ 4 Feb 2007, 12:25)
Neces verovati da nisam ni pogledala br.postova,  bila sam sigurna da ima bar 10x vise.

ok, sada vise ne moras da se slihtas, nisi vise junior wink.gif

edit: na osnovu cega si pomislila da ima bar 10 x vise?

Edited by Markisha, 17 February 2007 - 00:23.