Jump to content


Photo

Brijanje brada - prinudni post Alefa, Semele...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
104 replies to this topic

#31 kalista

kalista
  • Members
  • 608 posts

Posted 13 December 2006 - 15:26

QUOTE(CTPAX @ 13 Dec 2006, 15:22)
Pazi ovu nepristojnu, priča o temi.  dry.gif



Da se malo smire strasti smile.gif
Mada je to tesko ostvarljivo, koliko vidim, stvar se zakuvala.
Banovati svestenika??? Ccccc....

#32 Zmitjkoe

Zmitjkoe
  • Members
  • 4,978 posts

Posted 13 December 2006 - 15:26

QUOTE(mile curcic @ 13 Dec 2006, 16:00)
I Alef, i semele, svako na svoj način, daleko više znače za jedan internet forum od tebe i zmićkoja zajedno, puta 5!

Sve je relativno moj Mile, postoji i suprotna skola misljenja.
QUOTE(mile curcic @ 13 Dec 2006, 16:00)
Semele, slagao si ti s njome ili ne, ne ostavlja ovde čet poruke i kiselu duhovotost kao 90% ovdašnjih forumaša, nego konstruktivno, svojim opširnim analitičkim prilozima, podstiče razvijanje diskusije.

Jasta nego podstice, pogledaj kakvu je buru napravila izjavom o Arkanu.
QUOTE(mile curcic @ 13 Dec 2006, 16:00)
Alef je jedino sveštino lice ovde i njegovo mesto bi na ovom forumu moralo da ceni kao nezamenjivo.

Ma i ti mu dodjes kao djakon. Nemam nista licno protiv Alefa ali ti bi ga drzao ovde samo zbog toga sto je pop, i to kao zagarantovano, nezamenjivo mesto, ustavom zagarantovano. A ja mislio vi se borite protiv nezamenjivih. I posle popa pop.
QUOTE(mile curcic @ 13 Dec 2006, 16:00)
Ali ovde sa na sve to izgleda potpuno drugačije gleda.

Oh, gle cuda!

#33 Zmitjkoe

Zmitjkoe
  • Members
  • 4,978 posts

Posted 13 December 2006 - 15:33

QUOTE(CTPAX @ 13 Dec 2006, 16:21)
NEEEEEEEE!!!!!!  ohmy.gif

Nije to za zezanje, ostadosmo bez patriJotsko-pravoslavnog bloka, i to sada pred izbore.

#34 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 13 December 2006 - 15:34

U Makedoniji takođe naplaćuju ulaz u pojedine verske objekte,primer je Manastir
SV.Naum iznad Ohridskog jezera gde se organizovanim grupama turista naplaćuje ulaz,isto i kad je Manastirska slava,dok pojedinci ne plaćaju ulaz.

Oko banovanja Alefa i semele reći ću samo da je Alef verovatno jedan od najviše
izvređanih učesnika foruma i koliko sam ja pratio nikad nije odgovorio istom merom na uvrede koje su na njega prosipali razni vojnici partija,NVO i dr.

Edited by perkos, 13 December 2006 - 15:36.


#35 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 13 December 2006 - 15:35

QUOTE(Zmitjkoe @ 13 Dec 2006, 14:33)
Nije to za zezanje, ostadosmo bez patriJotsko-pravoslavnog bloka, i to sada pred izbore.

Možeš samo da sanjaš...

#36 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 13 December 2006 - 15:39

QUOTE(perkos @ 13 Dec 2006, 15:34)
reći ću samo da je Alef verovatno jedan od najviše izvređanih učesnika foruma i koliko sam ja pratio nikad nije odgovorio istom merom na uvrede koje su na njega prosipali razni vojnici partija,NVO i dr.


Hrišćanska pomirljivost na delu: Kad ti puknu šljagu, okreni drugi Obraz. Sa velikim O. sleep.gif

#37 Braca

Braca
  • Members
  • 2,509 posts

Posted 13 December 2006 - 15:41

QUOTE(perkos @ 13 Dec 2006, 15:34)
Oko banovanja Alefa i semele reći ću samo da je Alef verovatno jedan od najviše
izvređanih učesnika foruma i koliko sam ja pratio nikad nije odgovorio istom merom na uvrede koje su na njega prosipali razni vojnici partija,NVO i dr.

Nisi dobro pratio.

#38 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 13 December 2006 - 15:43

QUOTE(Braca @ 13 Dec 2006, 15:41)
Nisi dobro pratio.

Naravno da nije, ali mu se uklapa ideoloski. wink.gif

#39 Zmitjkoe

Zmitjkoe
  • Members
  • 4,978 posts

Posted 13 December 2006 - 15:46

QUOTE(perkos @ 13 Dec 2006, 16:35)
Možeš samo da sanjaš...

Ja govorim o surovoj realnosti. biggrin.gif

#40 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 13 December 2006 - 15:46

QUOTE(Artur Dent @ 13 Dec 2006, 14:43)
Naravno da nije, ali mu se uklapa ideoloski.  wink.gif


Pa što fino ne pokažete gde je to i koga Alef vređao,ili je napad najbolja odbrana?

#41 Zmitjkoe

Zmitjkoe
  • Members
  • 4,978 posts

Posted 13 December 2006 - 15:48

QUOTE(perkos @ 13 Dec 2006, 16:46)
Pa što fino ne pokažete gde je to i koga Alef vređao,ili je napad najbolja odbrana?

O tome smo vec raspravljali i raspravili, protrkeljaj malo arhivu.

#42 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 13 December 2006 - 15:48

Мени се не уклапа идеолошки. Па се и мени нешто слично учинило. Плус што Миле има право за проливарење, ја прва доста то радим. smile.gif

Суспенжн? rolleyes.gif

#43 Braca

Braca
  • Members
  • 2,509 posts

Posted 13 December 2006 - 15:52

QUOTE(perkos @ 13 Dec 2006, 15:46)
Pa što fino ne pokažete gde je to i koga Alef vređao,ili je napad najbolja odbrana?

Na brzaka, members/Alef/view members posts :

Тему коју сам поменуо ћеш наћи овде, на `Друштву`, претходна је била елиминисана. А тема коју је поставила моја познаница(Ефхариста) је по хитном поступку бачена у Депонију, а она одмах банована на 20. год.-са друге стране се толеришу свакаква лупетања која, ма колико бесмислена била, имају ипак некакву демагошку црту.


E moj ti...Izvuci neku pouku iz tih naucnih casopisa...Mucni malo glavom pa unesi malo zdravog razuma u kretenski dogmatizam samoniklog osmisljavanja reproduktivnih organa kod svih zivih bica. Mislis-sve to samo od sebe nastalo. Prvo prouci kako funkcionisu reproduktivni organi kod hiljada i hiljada zivih vrsta( zivotinja, biljaka, insekata...), pa se zadivi, pa nek ti zastane dah...E, tek tada dolazi vera u neshvatljivog Boga.

Ко каже? Ствар је крајње проста-зар је проблем за онога који је осмислио и створио репродукцију свих живих бића, укључујући и круну стварања тј. човека, да се оваплоти? Или мислиш да је свеукупан систем репродукције код свих могућих живих бића, а који су подељени у хиљаде и хиљаде врста, настао онако-безвезе...Молим те, не вређај свој интелект.


Sta bi tek bilo da je vredjao...

#44 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 13 December 2006 - 15:57

QUOTE(Braca @ 13 Dec 2006, 15:52)
Sta bi tek bilo da je vredjao...


Kako šta bi bilo? Pa, pominjanje KPGS (iz Rambove pesme).

#45 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 13 December 2006 - 16:00

QUOTE(Braca @ 13 Dec 2006, 15:52)
Na brzaka, members/Alef/view members posts :

Тему коју сам поменуо ћеш наћи овде, на `Друштву`, претходна је била елиминисана. А тема коју је поставила моја познаница(Ефхариста) је по хитном поступку бачена у Депонију, а она одмах банована на 20. год.-са друге стране се толеришу свакаква лупетања која, ма колико бесмислена била, имају ипак некакву демагошку црту.
E moj ti...Izvuci neku pouku iz tih naucnih casopisa...Mucni malo glavom pa unesi malo zdravog razuma u kretenski dogmatizam samoniklog osmisljavanja reproduktivnih organa kod svih zivih bica. Mislis-sve to samo od sebe nastalo. Prvo prouci kako funkcionisu reproduktivni organi kod hiljada i hiljada zivih vrsta( zivotinja, biljaka, insekata...), pa se zadivi, pa nek ti zastane dah...E, tek tada dolazi vera u neshvatljivog Boga.

Ко каже? Ствар је крајње проста-зар је проблем за онога који је осмислио и створио репродукцију свих живих бића, укључујући и круну стварања тј. човека, да се оваплоти? Или мислиш да је свеукупан систем репродукције код свих могућих живих бића, а који су подељени у хиљаде и хиљаде врста, настао онако-безвезе...Молим те, не вређај свој интелект.
Sta bi tek bilo da je vredjao...

Мени ови болдови делују не као поништавање другог, него управо као давање могућности тој другој страни (слагала се ја или не слагала са веровањем и ставовима).
Форумским речником речено, овде нема ни приближно хејта као код многих других (себе не изузимам али поседујем бар малко самокритичности).