Jump to content


Photo

Strajk gladju Vojvode od Zardjale Kasike


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
49 replies to this topic

#16 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 08 December 2006 - 00:17

QUOTE(kaskada @ 7 Dec 2006, 09:15)
Vratite se na Voju, molim!

Jos ima mesta pod Onom lipom!
Eto i mog doprinosa temi.

#17 kaskada

kaskada
  • Members
  • 40 posts

Posted 08 December 2006 - 15:43

QUOTE(nesha taxista @ 8 Dec 2006, 00:13)
Vratićemo se mi na njega, samo da se on ne vrati ovamo...

Kako vidim, uveliko se prica o tome...eto ti nama i Voje u predizbornoj kampanji!

#18 Nickola

Nickola
  • Members
  • 193 posts

Posted 08 December 2006 - 20:18

Nevolja je sto u trenutku kad je prekinuo strajk i kad je dobio prakticno sve sto je trazio, glupi prosecni gradjanin uz malu kampanju ce ga smatrati pobednikom. On to naravno nije, ali mogu da se kladim da nas ocekuju novi plakati sa njegovom slikom i parolom "Pobednik".
A takav nizak marketing, blizak prosecnom biracu, nazalost moze i da upali. Meni je veca frka da na izbore izadje ispod 45% ljudi, to ce biti tesna pobeda "demokratske" opcije. Sve preko 50% je "lagana" pobeda.

#19 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 08 December 2006 - 22:40

QUOTE(kaskada @ 8 Dec 2006, 14:43)
Kako vidim, uveliko se prica o tome...eto ti nama i Voje u predizbornoj kampanji!

Mozda tebi ali 'nama' sigurno to zvuci kao pussylipsicna konfabulacija. Vidim da te Vucic ubedio i da je zemlja ravna ploca.

Edited by melankolic, 08 December 2006 - 22:41.


#20 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 08 December 2006 - 22:45

QUOTE(Nickola @ 8 Dec 2006, 19:18)
Nevolja je sto u trenutku kad je prekinuo strajk i kad je dobio prakticno sve sto je trazio, glupi prosecni gradjanin uz malu kampanju ce ga smatrati pobednikom. On to naravno nije, ali mogu da se kladim da nas ocekuju novi plakati sa njegovom slikom i parolom "Pobednik".
A takav nizak marketing, blizak prosecnom biracu, nazalost moze i da upali. Meni je veca frka da na izbore izadje ispod 45% ljudi, to ce biti tesna pobeda "demokratske" opcije. Sve preko 50% je "lagana" pobeda.

Kao prvo, izaci ce preko 50% a kao drugo, koga briga za 'prosecnog biraca' (citaj, po rejtinzima popularnosti polit. partija: smrdljiv, neobrijan, polu ili nepismen, svakodnevno podnapit...) sada kada smo u Partnerstvu za Mir- ako se i pomere ove bukadzije ima da se aktivira funkcija specijalnog izaslanika UN za Srbiju i to je to.

#21 Nickola

Nickola
  • Members
  • 193 posts

Posted 09 December 2006 - 07:49

QUOTE(melankolic @ 8 Dec 2006, 22:45)
Kao prvo, izaci ce preko 50% a kao drugo, koga briga za 'prosecnog biraca' (citaj, po rejtinzima popularnosti polit. partija: smrdljiv, neobrijan, polu ili nepismen, svakodnevno podnapit...) sada kada smo u Partnerstvu za Mir- ako se i pomere ove bukadzije ima da se aktivira funkcija specijalnog izaslanika UN za Srbiju i to je to.

U sred januara po mogucem snegu do kolena, dan posle Sv. Jovana, da izadje preko 50% ljudi... hrabra izjava. Sad da ne bi zapenio jer sam pomenuo Sv. Jovana, da te obavestim da se i na drugi dan Slave ide u posetu prijateljima i da je politika prakticno "zabranjena" tema. Naravno ti kao antihricanin i protivnik Slava to ne kapiras.
Sto se tice prosecnog biraca kako ga ti vidis, mislim da sebe suvise ostro gledas! Verujem da se brijes prilicno cesto! tongue.gif

#22 kaskada

kaskada
  • Members
  • 40 posts

Posted 09 December 2006 - 09:19

QUOTE(melankolic @ 8 Dec 2006, 22:40)
Mozda tebi ali 'nama' sigurno to zvuci kao pussylipsicna konfabulacija. Vidim da te Vucic ubedio i da je zemlja ravna ploca.

Iz koje si ti Srbije? Kako si samo pronicljiv! Bravo, sve sto se moglo zakljuciti iz onog "nama" ti si mudro zakljucio - izvini, ja mislio da zivimo u istoj zemlji, koji sam kreten! O ploci da i ne govorim...

#23 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 09 December 2006 - 12:33

QUOTE(Nickola @ 8 Dec 2006, 20:18)
Nevolja je sto u trenutku kad je prekinuo strajk i kad je dobio prakticno sve sto je trazio, glupi prosecni gradjanin uz malu kampanju ce ga smatrati pobednikom. On to naravno nije, ali mogu da se kladim da nas ocekuju novi plakati sa njegovom slikom i parolom "Pobednik".
A takav nizak marketing, blizak prosecnom biracu, nazalost moze i da upali. Meni je veca frka da na izbore izadje ispod 45% ljudi, to ce biti tesna pobeda "demokratske" opcije. Sve preko 50% je "lagana" pobeda.

Vec sada bi, po nekim istraživanjima, izašlo 48%, do kraja kampanje će biti preko 50%.
Drugo, većina onih koji glasaju za SRS glasaju za njih zbog socijalne demagogije, a socijalnu demagogiju pomešanu sa državotvornošću im sada pružaju DSS-NS,PSS, DS, SDP-PUPS i G17 plus.
Glasovi SRS-a idu u velikoj meri DSS-u, u manjoj PSS-u i PUPS-SDP-u, koji će, iako ne prelaze cenzus, doprineti da radikali puknu.
Glasovi DSS-NS-a idu DS-u (gradska populacija) i G17 plusu-glasovi onih koji se pale na temelje i državnost.
Glasovi DS-a, oni izvorni, ili ostaju uz DS (u manjoj meri), ili idu LDP-GSS-SDU-LSV koaliciji ili G17 plusu (oni koji neće više za DS, a neće ni za LDP).
Sve u svemu, DS će preći 30%, a najveći pobednik na izborima biće LDP koalicija, jer posle godinu dana od osnivanja LDP-a i mesec i po posle objavljivanja koalicije, naša koalicija ima 9% podrške.
Do izbora će taj procenat da se poveća, jer LDP više ne juri glasove glasača
DS-a, već apstinente, i u tome uspeva.
Treće, svaki put kada potegnu Šešelja u kampanji, radikali pucaju.
A to rade namerno, jer su svesni da 1)će Kosovo biti nezavisno 2)ne žele da preuzmu vruć krompir od sadašnje vlasti, koji se sastoji od saradnje sa ICTY i reformi, koje bi morali da sprovode kada bi došli na vlast.A to im ne treba, jer neće odgovornost.

Edited by uros_s78, 09 December 2006 - 12:37.


#24 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 09 December 2006 - 17:23

QUOTE(Nickola @ 9 Dec 2006, 06:49)
U sred januara po mogucem snegu do kolena, dan posle Sv. Jovana, da izadje preko 50% ljudi... hrabra izjava. Sad da ne bi zapenio jer sam pomenuo Sv. Jovana, da te obavestim da se i na drugi dan Slave ide u posetu prijateljima i da je politika prakticno "zabranjena" tema. Naravno ti kao antihricanin i protivnik Slava to ne kapiras.
Sto se tice prosecnog biraca kako ga ti vidis, mislim da sebe suvise ostro gledas! Verujem da se brijes prilicno cesto! tongue.gif

Ne znam koji ti je taj sveti Jovan? Do juce ste ti i tebi slicni pominjali Dan borca, pevali o Titu i borcima a sada vidim ne prolazi ni zvanicni kalendar koji se koristi u svakoj civilizovanoj zemlji i koji se medj' divljacima zamenjuje nekakvim kalendarom svetaca. Sto se tice tih vasih paganskih obicaja, drzim do njih koliko do ludjenja koje ste pokazivali tokom NATO intervencije po trgovima. Znaci, ako vam ti obicaji toliko znace, hajte vi lepo malo u sumu ili negde drugde van civilizacije pa ludite oko plasta sena i oraha, palite lisce ili sta vec u tom (ludackom) transu cinite.
Sto se 'brijanja' tice, verujem da pripadas onoj ulickanoj sorti koja drzi do higijene ali koja podrzava smrad, ludjenje i alkoholizam kao jedino autenticne vrednosti ovog naroda.

Edited by melankolic, 09 December 2006 - 17:23.


#25 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 09 December 2006 - 17:30

QUOTE(uros_s78 @ 9 Dec 2006, 11:33)
Vec sada bi, po nekim istraživanjima, izašlo 48%, do kraja kampanje će biti preko 50%.
Drugo, većina onih koji glasaju za SRS glasaju za njih zbog socijalne demagogije, a socijalnu demagogiju pomešanu sa državotvornošću im sada pružaju DSS-NS,PSS, DS, SDP-PUPS i G17 plus.
Glasovi SRS-a idu u velikoj meri DSS-u, u manjoj PSS-u i PUPS-SDP-u, koji će, iako ne prelaze cenzus, doprineti da radikali puknu.
Glasovi DSS-NS-a idu DS-u (gradska populacija) i G17 plusu-glasovi onih koji se pale na temelje i državnost.
Glasovi DS-a, oni izvorni, ili ostaju uz DS (u manjoj meri), ili idu LDP-GSS-SDU-LSV koaliciji ili G17 plusu (oni koji neće više za DS, a neće ni za LDP).
Sve u svemu, DS će preći 30%, a najveći pobednik na izborima biće LDP koalicija, jer posle godinu dana od osnivanja LDP-a i mesec i po posle objavljivanja koalicije, naša koalicija ima 9% podrške.
Do izbora će taj procenat da se poveća, jer LDP više ne juri glasove glasača
DS-a, već apstinente, i u tome uspeva.
Treće, svaki put kada potegnu Šešelja u kampanji, radikali pucaju.
A to rade namerno, jer su svesni da 1)će Kosovo biti nezavisno 2)ne žele da preuzmu vruć krompir od sadašnje vlasti, koji se sastoji od saradnje sa ICTY i reformi, koje bi morali da sprovode kada bi došli na vlast.A to im ne treba, jer neće odgovornost.

Da vidimo i to cudo kako ce ovaj



da glasa za Zarka ili Vesnu.
Uki, odlepio si, vrati se svesti. Hajde, samo hrabro!

#26 Nickola

Nickola
  • Members
  • 193 posts

Posted 09 December 2006 - 18:26

QUOTE(melankolic @ 9 Dec 2006, 17:23)
(glupost je neunistiva)

Nije tebi lako, sine. Bitno je da si ti nama srecan i da redovno pijes lekice, sve ostalo ce se samo resiti.

#27 Nickola

Nickola
  • Members
  • 193 posts

Posted 09 December 2006 - 18:32

QUOTE(uros_s78 @ 9 Dec 2006, 12:33)
Vec sada bi, po nekim istraživanjima, izašlo 48%, do kraja kampanje će biti preko 50%.
Drugo, većina onih koji glasaju za SRS glasaju za njih zbog socijalne demagogije, a socijalnu demagogiju pomešanu sa državotvornošću im sada pružaju DSS-NS,PSS, DS, SDP-PUPS i G17 plus.
Glasovi SRS-a idu u velikoj meri DSS-u, u manjoj PSS-u i PUPS-SDP-u, koji će, iako ne prelaze cenzus, doprineti da radikali puknu.
Glasovi DSS-NS-a idu DS-u (gradska populacija) i G17 plusu-glasovi onih koji se pale na temelje i državnost.
Glasovi DS-a, oni izvorni, ili ostaju uz DS (u manjoj meri), ili idu LDP-GSS-SDU-LSV koaliciji ili G17 plusu (oni koji neće više za DS, a neće ni za LDP).
Sve u svemu, DS će preći 30%, a najveći pobednik na izborima biće LDP koalicija, jer posle godinu dana od osnivanja LDP-a i mesec i po posle objavljivanja koalicije, naša koalicija ima 9% podrške.
Do izbora će taj procenat da se poveća, jer LDP više ne juri glasove glasača
DS-a, već apstinente, i u tome uspeva.
Treće, svaki put kada potegnu Šešelja u kampanji, radikali pucaju.
A to rade namerno, jer su svesni da 1)će Kosovo biti nezavisno 2)ne žele da preuzmu vruć krompir od sadašnje vlasti, koji se sastoji od saradnje sa ICTY i reformi, koje bi morali da sprovode kada bi došli na vlast.A to im ne treba, jer neće odgovornost.


Odakle izvlacis te Krkobabice i Karice. Nijedan ni drugi zbirno nece osvojiti 3%, kad to shvatis bice kasno!

Drugo, to deljenje glasova, DSS i DS na ko zna koje izmisljene stranke i koalicije je mnogo smesno. Sa jedne strane DSS gubi glasace od DS, a dobija od SRS, a sa druge strane DS dobija od DSS, a gubi od Cedine koalicije. I sad svi su izgubili samo Ceda pobednik. Savrsen plan, ali mnogo nerealan.

Idealno bi bilo da izadje tvojih 50%, ali se bojim da ce to biti tesko ostvarivo. Ne samo iz razloga koji ovaj melankolicni lik izbegava da izgovori, nego i zbog vremenskih uslova i razmazenosti biraca "demokratskog" bloka. Ako DS osvoji 30% (bio bih najsrecniji da tako bude), a Cedina koalicija 9%, radikali se raspadnu, DSS izgubi glasace, SPS propadne, G17+ pokupi glasove DS (odakle im vise glasova kad nikad u zivotu nisu imali 30%) kome ostaju onih 61%? Znam, Karicu, Krkobabicu, manjinama i melankoliku posto je i on kandidat na izborima na listi Seceroski i prijatelji! smile.gif

#28 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 09 December 2006 - 19:03

QUOTE(melankolic @ 9 Dec 2006, 17:30)
Uki, odlepio si, vrati se svesti. Hajde, samo hrabro!

Ja sam veoma svestan.
Tvrdim da ce radikali puci, jer ce im deo glasova odvuci DSS.
A DSS-u oduzimaju DS i G17+.
A isto tako znam da cu izaci iz SDU-a ako koalicija u kojoj je SDU udje u Vladu sa Kostunicom, a SDU se tome ne usprotivi.

#29 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 09 December 2006 - 19:04

QUOTE(Nickola @ 9 Dec 2006, 17:26)
Nije tebi lako, sine. Bitno je da si ti nama srecan i da redovno pijes lekice, sve ostalo ce se samo resiti.

Mislim da si pokazao koliko si ubedljiv koristeci moj nepostojeci citat. dry.gif

#30 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 09 December 2006 - 19:10

QUOTE(uros_s78 @ 9 Dec 2006, 18:03)
Ja sam veoma svestan.
Tvrdim da ce radikali puci, jer ce im deo glasova odvuci DSS.
A DSS-u oduzimaju DS i G17+.
A isto tako znam da cu izaci iz SDU-a ako koalicija u kojoj je SDU udje u Vladu sa Kostunicom, a SDU se tome ne usprotivi.

Znamo koliko su se puta samo ostvarile tvoje prognoze. Nemoj samo da te posle izbora ne bude, jedno, mesec dana na forumu. biggrin.gif