Jump to content


Photo

ožiljci


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
197 replies to this topic

#16 Kobayashi

Kobayashi
  • Members
  • 252 posts

Posted 27 November 2006 - 02:16

Kad bi obrijao noge ( i glavu ) reljef meseca bi bio jedna ravna nedirnuta nicim udarena povrsina.

Pored runa ( na glavi sve manje, pujj bem ti nasledje), na nogama se dobro vidi ujed Dodzera cca 3 x 2. cm, preskakanje preko ograde obogacene bodljikavom zicom ( nisam bezao iz logora majke mi) cca 12 cm x 0.35 cm , neka glupava posekotina staklom cca 4 cm x 0.3cm. Kolena nekoliko sitnijih i jedna krupniji.
Zmijsko telo: 'vakcine' 3 kom , oziljak od dijabole od vaz.puske.
CPU: u predelu obrva igra indijanaca sa poduglomod cetrdesetpetstepeniodescenimstabljkama kukuruza. iza leve usne skoljke cca 2 cm x0.3 oziljka smesno-morbidnog porekla.
Ima jos sitnijih nisu vredni pomena.

Edited by Kobayashi, 27 November 2006 - 02:48.


#17 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 27 November 2006 - 02:17

1. Dve rupe od boginja, kod coska levog oka (nekime pitaju dal je to od pirsinga)
2. Na jagodici levog kaziprsta otisak kada sam posekao neki bitan kapilar, dok sam s prozora gledao drugare kako skejtaju i sekao hleb za sendvice. Nosio zavoje tri nedelje.
3. Imo jednu hirursku intevenciju na kojoj bas nije sljakala anestezija, al to je vec neka druga prica.

Sto se tice grafita, jednom sebi u dlan leve ruke zabio patenticu, jer drugarica nije zelela da se okrene da mi odgovori na pitanje. Patentica je bila vec na kraju i dok sam iscupavao Rotring iz sebe, minica hb 0,5 ostalada viri sa 70\% duzine. Srecom ga izvadio i ko da se nije desilo, tako da sada nemam ranu sa kojom bi mogao prognozirati vreme sad.gif


Sto se tice zuba na kecevima imam jednu rupicu kada se sam na izmedju dve vatre docekao zubima na kljuceve, koji su visili oko vrata. Nekoliko godina kasnije mi dodali malo okrnuce na drugom kecu u toku sutke na koncertu godine.

Edited by Maltese, 27 November 2006 - 12:03.


#18 Glas RazumaN

Glas RazumaN
  • Members
  • 2,538 posts

Posted 27 November 2006 - 02:23

1. Opekotina na desnoj nadlanici, pegla valjda. Bejah vrlo mlad i radoznao.

2. 1cm dug ožiljak od sedanja na makaze prilikom izrade kućica u sklopu kućnih vežbi za Tehničko Obrazovanje. Dakle, seo i ustao, a makaze mi zabijene u nadguzični deo. Ja iščupam i vičem pajtosima u sobi, makaze. makaze! Oni me naravno bledo gledaju. Okrenem se da im pokažem, trenerka prekrila ranu, ništa se ne vidi. Oni misle da se zajebavam, meni najmanje do zajebavanja. Kad pokazah zacrvenele ćega, poverovaše. Makaze verovatno čuknule malo u neku kost, nisam mogao uopšte da se savijem, svaka velika nužda bila mi je patnja svoje vrste, svakome drugom prilika za najveći smeh života.

3. Taze letošnji ožiljak na kolenu posle urnebesnog pada sa motora. Vozimo se tako ja i moj stariji a smotaniji brat na motoru, on vozi, ja se vozim. Sam centar grada, on vozi polako, javlja se lokalnom blejaču u skladu sa njihovim strogo zajebantski/podjebavačkom odnosu, ovaj sedi u hladu i več polako odlazi u mrtav ugao.

Stariji a smotaniji, rastegnutim i feministkičkim podjebavačkim glasom pozdravlja: - "Ooo, Ćaaaaao Nelleeeeeee...."

Nele: "Ćaooooo...."

Ja, pošto sam ispratio ovu intelektualnu razmirivu i okrenuo glavu u pravcu u kom idemo: "Paz' kombiiii"

Epilog: Nele doleće da pomogne, izbezumljen od pomešanosti želje da plače od smeha i brige, buraz verovatno uviđa kakav je moron zatim se pita koliko li košta opravka, meni ništa nije jasno, vozaču kombija ponajmanje, čovek lepo stao da skrene. Epilog: 2 kopče na mom kolenu, ožiljak u obliku gliste i dokaz da promene vremena zaista donose blage bolove u delovima tela nekada izloženim teškim i jakim sudarima sa spoljašnim uticajima.

#19 mfmilan

mfmilan
  • Members
  • 6,795 posts

Posted 27 November 2006 - 03:02

Ovo vec pocinje da lici na onaj film sa, cini mi se, Lesli Nilsenom, kad pokazuju oziljke, krecu od jednostavnih, pa sve neverovatniji od neverovatnijeg, da bi na kraju poceli da skidaju delove tela, shatro izgubili ih u ratovima/cemu vec, pa sad imaju vestacke. Pitanje je samo - ko ce prvi da prizna? biggrin.gif

edit: a moze i - chiji je veci? rolleyes.gif

Edited by mfmilan, 27 November 2006 - 03:39.


#20 Grunf

Grunf
  • Members
  • 1,066 posts

Posted 27 November 2006 - 03:34

-nekoliko godina, krevet naleteo na moje celo, par kopci.
-raniji razredi os, stolica naletela na moje celo, par kopci.
-klasika na kolenima
-na grudima, od boginja.
-na desnoj nozi, kod skocnog zgloba, oziljak od uboda ose.
-lately dobio 12 kopci na glavi, pozadi, kod desnog uva.

#21 beeva

beeva
  • Members
  • 440 posts

Posted 27 November 2006 - 03:59

1.rodio sam se naopacke smile.gif
2.pao sa drveta na zicanu ogradu i ispod pazuha unsure.gif imam oziljak od nekih 7-8 cm
3.jednom razbijena glava u 1.osnovne..3 kopce ,jedan oziljak
4.drugi put razbijena glava 2 kopce 1 oziljak
5.udarilo me auto dok sam vozio bajk..oziljak na dusi smile.gif
6.rasjekao ruku na nekom budilniku tipa Inse ili tako nesto.

#22 dig_chohano

dig_chohano
  • Banned
  • 617 posts

Posted 27 November 2006 - 09:24

1. Ožiljak na grebenu nosa, od otvorenog preloma, omogućio privremeno disanje sa mehurićima rolleyes.gif
2. Desna obrva - talas bacio čamac koji je bacio moju glavu na ivicu pontona. Srećom, slatkovodni incident, te krv nije privukla neman
3. Prsti leve ruke - za onog ko ume da čita tu jasno piše "ne razdvajaj pse koji se svađaju"

#23 time4heroes

time4heroes
  • Members
  • 594 posts

Posted 27 November 2006 - 10:00

*najomraženiji ožiljak, a ujedno i jedino mesto gde su me šivali je star svega nekoliko godina, i nalazi se na kažiprstu desne ruke. uvek sam mrzela da perem sudove, al otkako mi se čaša raspukla u sred pranja i zabola u prst mrzim još više.

*imam trougao inad zgloba leve noge - od vatre. zaradila ga u vreme originalnog emitovanja Twin Peaks-a, pa sam se paranoisala da ima veze sa Fire walk with me, i ožiljcima koje akteri serije imaju. (imala 9-10 godina)

*iznad kolena - zabola se u metalna vrata od prodavnice, 3 cm niže - pala sa bajsa

*na dlanu - nastao '93. u doba najveće bede kad su roditelji išlji u Hungariju da kupuju 'ranu, između ostalog i Vajkrem u ogromnim količinama. deo toga se naravno čuvao duboko smrznut u zamrzivaču. pokušala da odlomim parče zaleđenog Vajkrema, probola kutiju, i zabola nož sebi u dlan.

*imam i malešni ožiljak na čelu, kad me je "drugarica" gađala saksijom

#24 wall

wall
  • Members
  • 2,221 posts

Posted 27 November 2006 - 10:21

Leđa, nekoliko poprečnih crta, završio u nekom žbunju, s bicikla.
Nakon izvesnog vremena, doktorica zvala moje roditelje jer su joj povrede ličile na bičevanje... laugh.gif
Desna arkada tri kopče, sistem poluga i katapulta radio previše dobro.
Brada isto toliko, skijanje i par manjih na levom obrazu.
Desna ruka, četr... nikad nisam bio posebno vešt s alatom...
Leva, manja hiruška intervencija.
Na grudima 3 cm, uspomena od drota rezerviste na Kosovu 99-te. dry.gif

#25 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 27 November 2006 - 10:51

Ne mogu o tome na javnom mijestu rolleyes.gif

#26 msmodesty

msmodesty
  • Banned
  • 1,348 posts

Posted 27 November 2006 - 10:59

QUOTE(Indy @ 27 Nov 2006, 10:51)
Ne mogu o tome na javnom mijestu rolleyes.gif

moze na PM rolleyes.gif samo treba da postavis cenovnik prvo da vidimo da li si mozemo priustiti.....
Lancia:
QUOTE
Jel se racunaju ožiljci na dushi i srcetu?¿?
to je vecozbiljno, za to vec moras na kanape pa da krenes od detinjstva pa nadalje, mozes da biras kod koga, psihoogica na Forumu kol'ko 'oces...

ja:
skoro neprimetan oziljak na dlanu vozila bicikl blizu uzasno grube fasade, pa odrala kozu, i tako par puta na istom mestu..
boginje, par okruglih na licu
i jedan mali (ali tehnicar) - zabila se bodljikava zica kad sam htela da istu preskocim, pa ostala kolenom okacena dok me nisu skinuli ...
ah, da i jedan sa posla polomljena mezura odvalila odrezak koze i misica sa prsta...

Edited by msmodesty, 27 November 2006 - 11:17.


#27 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 27 November 2006 - 11:05

Ja nemam ožiljke. Koža mi je supersoniregenerabilna. Samopovređivanja iz perioda detinjstva nemam. Imam jedno iz 26. godine života.

#28 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 27 November 2006 - 11:16

dok sam bio klinjo gadno sam razderao nogu na moru i imao gadan oziljak koji je netragom nestao

s 20-tak godina sam pricepio prst vratima od vlaka (oni kaubojci s teskim zeljezno-drvenim vratima koje je povukao propuh) tako da mi je skoro otpao prst (ostao je visit na komadicu koze i mesa). srecom to se desilo na samom zg zeljeznickom kolodvoru pa sam otisao u ambulantu za zeljeznicare gdje su mi zamotali prst, a sivanje srecom nije bilo potrebno.



--- nego, bas me zanima hoce li se javit borisha, bilo bi zanimljivo cut za njegove ozljede.

#29 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 27 November 2006 - 11:33

- na ledjima rez od oko 5cm (star oko 15 godina), operacija uklanjanja nekog dosadnog mladeža

- na glavi (sakriven u kosi pa se ne vidi) jedan mali rez od oko 1cm (može se lako pronaći - mesto bez kose biggrin.gif ), imala 2 godine, vukla mamu za ruku da idemo iz prodavnice pa iskliznula i udarila se na metalnu nogu od tezge
inače kažu da sam bila totalno krvava i da sam se prvo drala ko ništa a posle da sam trčkala naokolo po čekaonici u urgentnom i zajebavala se

- na desnoj šaci neka malecka opekotina od pre > 20 godina, ne vidi se baš mnogo ali se ipak i dalje vidi unsure.gif

- na unutrašnjoj strani obe podlaktice po jedna opekotina zbog rerne (propratni efekti kulinarskih majstorija), tu su već neke 2-3 godine

- iznad lakta sa spoljne strane oko 6 godina jedna ogrebotina, silazila sa nekog planinskog vrha na oko 3km nadmorske visine i pala u kamenčiće & prašinu

- kolena: bilo svega i svačega, uglavnom padanja s bicikla mada je bilo i drugih padova

#30 Cosmic Sailor

Cosmic Sailor
  • Members
  • 60 posts

Posted 27 November 2006 - 11:54

pocevsi od glave

-u kosi par oziljaka od pogodaka kamenom, najveci mi je nacinio brat. kad sam bio mali imao sam veliku glavu pa ju je bilo tesko promasiti.

-na lijevoj obrvi oziljak od piercinga, nista strasno, malo se vidi

-na nosu od boginja, mali ali ponkad se istripujem da se jedino on vidi

-najcudniji oziljak na zglobu iznad nokta palca desne ruke. kad sam bio mali igrao sam klikerom koji je imao veliko oko i kad sam htio da pucam oko je nacinilo veliki rez na mojoj kozi. sjecam se da je peklo nenormalno.

-i da napomenem ovo. prije 3 god komad kore od lubenice mi je usao ispod nokta na palcu desne noge. naime, lubenica stajala na podu u kuhinji i ja se kao debil nesto zaletio i zakacim je nogom. prizor vadjenja komada kore velicine cca 3 cm2 ispod nokta je bio groteskan, ali je boljelo ko u oko. danas mi taj nokat stalno urasta u meso. yucky.gif