Jump to content


Photo

Kingsi - jedina strast svih istinskih Srba U Americi i Kanad


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
346 replies to this topic

#1 yucaramine

yucaramine
  • Members
  • 81 posts

Posted 11 May 2002 - 19:12

Svaki Srbin u Americi ima samo jednu partijsku obavezu u ovom kapitalistickom svetu,a ona je da voli Kingse i navija za njih do smrti.Da uvek zna u koliko sati se igra sledeca utakmica u kojoj nastupaju Kingsi.Da toga dana odlozi sve obaveze sa strane i da podrsku nasim junacima,divovima danasnjice Vlade Divcu i Pedji Stojakovicu.Uz njih i Turkuglu nam je skoro kao brat,iako Turcin,ali ovo je sport i u njemu nema granica,rasnih i verskih raslojavanja,ovo je mnogo cistija sfera zivota od onih politickih,ekonomskih i drugih.Volimo svi mi i Webbera i Christia i Polarda,ponekad svi ovi momci podsecaju upravo na jednu bratsku zajednicu,kakvu smo mi izgubili pre deceniju i vise.Cudno je ali jos iz decackih dana nesecam se da je i jedan sportski kolektiv,klub uspevao da u nama probudi tako snaznu emociju privrzenosti i ljubavi prema necemu.Svaka utaknmica Kingsa i nije zapravoi samo utakmica,ona mnogo vise predstavlja filmsko remekdelo u kojem imate uvod,zaplitanje radnje i gotovo uvek uzbudljivu zavrsnicu.Postavlja se jedino pitanje kojeg ce zanra biti sledeca projekcija:drama,komedija,strava i uzas ili naucna fantastika(koja je cesto prisutna)?.Ona ljubavna verzija zauvek ostaje u nasim srcima.

GO KINGS GO!!!

Arandjelovic Ljuba (Honorarni dopisnik iz Kanade)

#2 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 11 May 2002 - 19:26

Slično je, pesniče, i ovde, samo malo umerenije.

#3 yucaramine

yucaramine
  • Members
  • 81 posts

Posted 11 May 2002 - 19:28

JOS 60 MINUTA

#4 8-Walker

8-Walker
  • Members
  • 3,907 posts

Posted 11 May 2002 - 19:34

Mrzim Kingse!

#5 yucaramine

yucaramine
  • Members
  • 81 posts

Posted 11 May 2002 - 19:35

Prema poslednjim vestima iz tabora Kings kosarkasa nije sigurno da li ce Christie nastupiti u danasnjoj utakmici zbog sve jacih bolova u nozi.

#6 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 11 May 2002 - 19:37

A Peja?

#7 yucaramine

yucaramine
  • Members
  • 81 posts

Posted 11 May 2002 - 19:38

I imas razloga da ih mrzis,ljudi su carobnjaci!!!

#8 yucaramine

yucaramine
  • Members
  • 81 posts

Posted 11 May 2002 - 19:39

Sto se tice Stojakovica njegova povreda je definitivno ozbiljnija i nece se pojaviti do kraja ove serije sa Dallasom

#9 yucaramine

yucaramine
  • Members
  • 81 posts

Posted 11 May 2002 - 19:40

Bice tesko bez Pedje ali bice sansi da se Christie jos vise pokaze,ako bude zaigrao,a ja se jos uvek nadam da hoce.

#10 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 11 May 2002 - 19:41

Znaci sezona je zavrsena za njega. :wink:

#11 yucaramine

yucaramine
  • Members
  • 81 posts

Posted 11 May 2002 - 19:43

Zasto mislis tako,da li mislis da cemo izgubiti ovu seriju od Dalasa?

#12 yucaramine

yucaramine
  • Members
  • 81 posts

Posted 11 May 2002 - 19:44

Veceras treba ocekivati sjajno vece Jacksona u Kingsima!!!

#13 yucaramine

yucaramine
  • Members
  • 81 posts

Posted 11 May 2002 - 19:47

Da li ima prenosa u Jugoslaviji

#14 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 11 May 2002 - 19:51

Prenosi B92 svaku drugu utakmicu Kingsa. Gledali smo tekmu u cetvrtak tako da veceras "postimo". Mislim da bez Stojakovica i Kristija sanse Kingsa su drasticno manje. Ali, ako Bibi nastavi kao prosli put i razigraju se Hido i Dzekson onda nema frke za Kingse.

#15 yucaramine

yucaramine
  • Members
  • 81 posts

Posted 11 May 2002 - 19:55

Ja cu postavljati cesto rezultat na forumu,pa ako te interesuje dovoljno je da budes blizu kompijutera.