Jump to content


Photo

Dadaizam


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
8 replies to this topic

#1 MaryPoppins

MaryPoppins
  • Banned
  • 750 posts

Posted 09 November 2006 - 18:37

sretna svadba.

kume, izgore ti kesa!

aj sad, veselo.

#2 beeva

beeva
  • Members
  • 440 posts

Posted 09 November 2006 - 18:42

treba da idem na svadbu najboljem drugu i to u ulozi kuma..e sad ne znam kakav poklon da kupim..
ipak sam student..a ne znam da li je svadba seljackog ili normalnog tipa

#3 MaryPoppins

MaryPoppins
  • Banned
  • 750 posts

Posted 09 November 2006 - 18:58

bez obzira na tip snajke, ženika, popa, ruralnog grada il štagod, ti pazari
nešto nekorisno, to uvek pali i neće da im smeta u kući, jerbo će isti proslediti drugoj svadbenoj povorci, a taki možbiti imaš već u svojoj fijoci, te će ti se majci uzvratiti isti ko lesi jer

poznajem te po koraku
izvečeri u tajnosti
za celu istinu, osoba u uniformi za 7 dana

usnia sam

esma pesma
poe vo česma

tarot ne radim


sledeći načos

#4 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 09 November 2006 - 20:14

nema slavlja bez Knjaza, a ni većeg gmaza
mrvljena majčina dušica i bagrem od meda vrcani, drogiramo se sa žirafama, gavran je u bajboku, never more
nikad ne bejaše više svadbi bez sarane reko Hugh Grant, koji nije ni grand ni donacija, kasmo kod projekta produžavanja dužne ljudske vrste, sa posebnim osvrtom na administrativni - općina i Božiji - crkva, aspekt. ima tu i nekih ukrštanja reči, vidi pod enigmatski časopisi.

dakle svadba i sve što ona sobom nosi


kuma, grofica u ostavci


naravoučenije: bez sarme nema karme


ps babe koje gladau tv u 3 ujutro ima das obraduju onolko
sakriti kasete lične orirode i društva


mada mošbiti da se baš ona slikavala za Playboy, prevazidjena ko gameboy... suza suzu stiže
dok joj je mama u trudovima tri ( 3 ) dana (dana) plakala gorko i ljuto ( načos) i druge priče, koje nemaju veze sa Vasilisom Prekasnom

zvoni mob, mora da je neko


"koji su ovi što nismo mi" upita Rejčl
muk


da da da

#5 Klo

Klo
  • Members
  • 60 posts

Posted 23 November 2006 - 20:30

ovde je svet. peckanje ociju. ima ih puno, kad to sve iscitati. prazna solja za kafu, nekoliko pikavaca u pepeljari. zbrka u glavi. solja za caj. adrenalin....endorfin. mrvice u tanjiru na stolu. mora se postaviti reply. sreca vikend, ne mora se izlaziti iz kuce. dobice svi ono sto zasluzuju. ovde je identitet pravi. neogranicene mogucnosti prostor-vreme-masta sistema. powerslave. nema nicega napolju. mozda malo prasine po kuci i pokoja neoprana carapa, kosulja. i malo neplacenih racuna. ozbiljnost bivstvovanja i opstajanja ne moze da se meri sa tim sitnicama. i poneki sud. stolica. deo novog univerzuma u nastajanju. celava pevacica. vanityslave. gradjenje. borba. hijerarhija. teatar apsurda. saradnja sa bogovima i trazenje pomoci. prinosenje zrtvi. stradanje nevinih. i naivnih i dobrocudnih. oduvek, zauvek.
... ... ...
dada? ne....ili ipak...

Edited by Klo, 23 November 2006 - 20:34.


#6 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 23 November 2006 - 21:44

QUOTE(Klo @ 23 Nov 2006, 20:30)
ovde je svet. peckanje ociju. ima ih puno, kad to sve iscitati. prazna solja za kafu, nekoliko pikavaca u pepeljari. zbrka u glavi. solja za caj. adrenalin....endorfin. mrvice u tanjiru na stolu.  mora se postaviti reply.  sreca vikend, ne mora se izlaziti iz kuce. dobice svi ono sto zasluzuju. ovde je identitet pravi. neogranicene mogucnosti prostor-vreme-masta sistema. powerslave. nema nicega napolju.  mozda malo prasine po kuci i pokoja neoprana carapa, kosulja. i malo neplacenih racuna. ozbiljnost bivstvovanja i opstajanja ne moze da se meri sa tim sitnicama. i poneki sud. stolica. deo novog univerzuma u nastajanju. celava pevacica. vanityslave. gradjenje. borba. hijerarhija. teatar apsurda. saradnja sa bogovima i trazenje pomoci. prinosenje zrtvi. stradanje nevinih. i naivnih i dobrocudnih.  oduvek, zauvek.
... ... ...
dada? ne....ili ipak...

biggrin.gif

Na pesna sinok, se da peeme, smile.gif

vondrful, vondrful.

heart.gif

#7 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 23 November 2006 - 21:47

a uuu


da da?



biggrin.gif

#8 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 23 November 2006 - 22:01

Di si stari, jebaaate biggrin.gif

#9 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 23 November 2006 - 22:03

a di si ti stara? biggrin.gif

nema te, pa te nema... mi pomislili da si se pretvorila u "runaway bride"? tongue.gif

edit: prokl. tastatura...

Edited by Cro-boy, 23 November 2006 - 22:04.