Jump to content


Photo

Sitne (i krupne) pakosti... xe xe xe


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
95 replies to this topic

#16 wall

wall
  • Members
  • 2,221 posts

Posted 25 October 2006 - 12:59

QUOTE(amelija @ 25 Oct 2006, 13:56)
Trol ali: ne kapiram to sa tzv sopingom: ako osoba X to voli a osoba Y to ne voli, zasto mora osoba Y da ide sa osobom X?!

Nego treca stvar, mada nije bila moja originalna ideja, samo sam podrzala i ucestvovala u akciji  innocent.gif
Elem, zurka kod jednog druga, on dobio izmedju ostalog viski al nije hteo da nam da da probamo. I mi u pogodnom trenutku uzmemo isti, prespemo 3/4 u flasu koka-kole, sakrijemo je u zbunje, vratimo viski na mesto, i kuliramo. I, u nekom trenutku on nadje viski i poludi: "pa vi niste normalni, pa ovo nema smisla", itd, itd. I tako ga pustili par minuta a onda mu rekli "pogledaj u zbunje"  biggrin.gif


Zato što te osoba X navuče kao malog majmuna da će "brzo i samo da nešto pogleda". A ako kažeš NE, onda ide priča kako nećeš da joj pomogneš da izabere... nešto.

#17 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 25 October 2006 - 13:04

QUOTE(Pontijak @ 25 Oct 2006, 12:51)
Pakostani?  tongue.gif

ili kako dovabiti Slavena i na ovu temu

Eh...taj transmiterski koktel.... wub.gif

#18 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 25 October 2006 - 13:04

Hm, vrlo cudno...
Posto ja kad ocu da kupujem nesto vodim (tj bolje receno dozvoljavam da sa mnom idu biggrin.gif ) samo osobe koje zanima to nesto.
A ako idem cisto ono ajd da vidim malo sta sve ima danas po gradu <a tu onda spada manje-vise sve zivo>, najbolje volim sama. Eventualno s nekim ko zna sta ga ceka i nema nista protiv toga.

#19 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 25 October 2006 - 13:07

QUOTE(John Finn's Wife @ 25 Oct 2006, 14:04)
Eh...taj transmiterski koktel.... wub.gif


za cije pripremanje nisu potrebni pajser, macola i motorna pila
wub.gif

hoce li cro-boy nauciti da cita nase reci i shvati sta mu je ciniti? cool.gif

Edited by Pontijak, 25 October 2006 - 14:53.


#20 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 25 October 2006 - 13:10

QUOTE(wall @ 25 Oct 2006, 13:52)
Eh i veruj mi radi, ja probao jednom.  biggrin.gif ·



Odvratni ste, obojica. tongue.gif

#21 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 25 October 2006 - 14:07

QUOTE(amelija @ 25 Oct 2006, 13:56)
Nego treca stvar


kolko ih to imas? huh.gif
tongue.gif

#22 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 25 October 2006 - 14:29

QUOTE(amelija @ 25 Oct 2006, 13:56)
Elem, zurka kod jednog druga, on dobio izmedju ostalog viski al nije hteo da nam da da probamo.

huh.gif

imamo drugara koji cuga ko smuk. dodje i koja je flasha nacheta, pije dok se ne popije. mom frendu redovno dolazio, voleo da sljushti bocu viskija, gordonovog dzina, tekile itede. ovaj se doseti muci i isprazni bocu dzina, ostavi neka dva deci na dnu. Smuk doshao, popio dva deci i otisho. ne znam da l je nastavio da praktikuje taj metod.

#23 Ragnar

Ragnar
  • Members
  • 1,431 posts

Posted 25 October 2006 - 14:52

QUOTE(wall @ 25 Oct 2006, 13:35)
Član moje šire familije, da bi izbegao maltretiranje po robnim kućama sa lepšom polovinom, imao je običaj da diskretno skrene pažnju prodavačicama kako je "gospođa kleptomanka", naravno prodavačice bi je pratile u stopu i dahtale joj za vratom, dok ova ne bi popizdela i odustala od šopinga.  biggrin.gif


laugh.gif laugh.gif laugh.gif

QUOTE(amelija @ 25 Oct 2006, 13:56)
Trol ali: ne kapiram to sa tzv sopingom: ako osoba X to voli a osoba Y to ne voli, zasto mora osoba Y da ide sa osobom X?!


Valjda osobi X treba neko da nosi nakupovane stvari. tongue.gif

#24 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 25 October 2006 - 14:54

QUOTE(Bolek @ 25 Oct 2006, 15:52)
Valjda osobi X treba neko da nosi nakupovane stvari. tongue.gif


e, ovo se zove dobra ideja thumbsup.gif biggrin.gif

#25 Krvolocna_barbika

Krvolocna_barbika
  • Members
  • 180 posts

Posted 25 October 2006 - 18:03

...nista posebno pakosno, samo diuretik, jednom laksativ biggrin.gif u Coca Colu... (pa neka se potrude da me ne nerviraju sledeci put... tongue.gif )

#26 Pikoleta

Pikoleta
  • Members
  • 1,012 posts

Posted 25 October 2006 - 18:26

zivim ja tako mirnim sexy zivotom, kad iskoci autohtona majstorcina, te bi da se uhvati u kostac sa mnom. neces mislim se, dobar si, ajd' da te vidim sad. ubacim mu sharaf viska, dok je po sluzbenoj duznosti raskomponentovao spravicu. sas_ras_sas_ras i tako lezecaosmicax, nesretni sharaf uvijek ostajao po strani. bi mi ga zao, kazem mu stop, alo, ic aj...nista, ne vjeruje i bog, misli, omasio skroz.

#27 Leonina

Leonina
  • Members
  • 4,471 posts

Posted 25 October 2006 - 19:46

QUOTE(Krvolocna_barbika @ 25 Oct 2006, 18:03)
...nista posebno pakosno, samo diuretik, jednom laksativ biggrin.gif u Coca Colu... (pa neka se potrude da me ne nerviraju sledeci put...  tongue.gif  )


Qkala majka tim nesretnicima koji se tebi zamere...

sta je onda posebno pakosno? laugh.gif

#28 srdjann

srdjann
  • Members
  • 2,977 posts

Posted 25 October 2006 - 20:21

Nastavnik OTO-a iz osnovne škole je imao običaj da nakon pisanja kredom po tabli obliže ostatke krede sa prstiju (da, da...) i odeljenje mog brata mu pre časa namacka kredu ekstra ljutom papričicom... cool.gif

#29 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 25 October 2006 - 20:32

troll on:


QUOTE(Pontijak @ 25 Oct 2006, 14:07)
za cije pripremanje nisu potrebni pajser, macola i motorna pila
wub.gif

hoce li cro-boy nauciti da cita nase reci i shvati sta mu je ciniti?  cool.gif


there`s no fun without Pajser dry.gif

troll off.

#30 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 25 October 2006 - 20:59

Pa te practical jokes obozavam.

Uglavnom smo trebali da pravimo neku promociju za pisanje CV.
Uzo sam drugarov CV, malo mu izmenio ime, stavio sliku bugarskog fudbalera Tripuna Ivanova (najruzniji fudbaler koji je krocio zemljom), od biografije napravim najgoru sprdnju sa tim sto ostavim neke delove
Okacih to na tablu faxa uz slogan "kakav CV zelite?"
Fora je bila da su svi mogli da prepoznaju o kome se radi i to je bio odlican fazon koji je on dosta lepo primio.

Ovde sam vec pricao o klincu ome sam uzimo telefon i slao lascivne poruke
http://forum.b92.net...dpost&p=1447098



Pre jedno 10 godina kada smo poceli da prepoznajemo i vijamo devojcice, natovarili smo drugara da se jedna lepa cura kojoj deda zivi u komsiluku lozi na njega. Naterali smo ga da kupi cvece (paran broj ruza), da se sredi i onda to odnese kod njenog dede, jer je ova kao bas dosla da ga poseti. I uglavnom se Ž. sredi, obuje cipele, ode kod dede, a D. logicno nije bila tamo. Deda ga ipak pozove na rakiju unutra i obeca da ce D. dobiti njegovo cvece.
Posle kada smo ocrtavali teren za nozni tenis uz njegovu dozvolu preko pola igralista iscrtali srce i Ž+D u njemu. Kasnije smo mu i zakazali fantomski dejt gde ju je ovaj 45 min cekao u kaficu sa ruzom na stolu.
Ubrzo je saznao i lepo je to sve progutao, ali je sledece 3 godine igrao tenis na terenu sa njihovim srculatcima.


Spoiler je nesto sto se desilo pre jedno 5 godina i dosta je ruzno
Spoiler! --Click here to view--


Ima jos, al bolje da se ne secam.