Jump to content


Photo

Ishrana u slucaju holesterola


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
49 replies to this topic

#46 zaro

zaro
  • Members
  • 4,422 posts

Posted 27 October 2006 - 09:51

QUOTE(perkos @ 26 Oct 2006, 23:44)
Ja sam bas bio zagazio u problem sa holesterolom i trigliceridima ali sam ih doveo u red promenom ishrane,vecom aktivnoscu i koriscenjem jabukovog sirceta
i to od nekih divljih jabuka koje sam nasao kod nekog rodjaka+svaki drugi dan za jedan od obroka sam koristio dva cesnja belog luka.Kod mene je veliki problem bilo konzumiranje gaziranih pica i mineralne vode pa sam i to izbacio iz upotrebe
dok mi kafa i cigarete nisu nikad ni bile zadovoljstvo pa tu nemam problema.
Mora se kretati i fizicki aktivirati,ja ko bivsi sportista sam bas jedno vreme to zanemario ali sad sam sve to promenio.


Slicni su nam slucajevi, trovao sam se od koka kole i ostalih sranja yucky.gif yucky.gif

#47 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 27 October 2006 - 12:44

QUOTE(perkos @ 26 Oct 2006, 22:44)
+svaki drugi dan za jedan od obroka sam koristio dva cesnja belog luka.

u jebote.
nikad mi nece biti jasni ljudi koji se narokaju belim lukom i onda izadju iz kuce.
meni se jednom desilo da sam se odrala od kilograma cacikija, sutradan ishla u Panchevo na neku zurku, i toliko sam bazdila na luk da sam sve vreme cutala (jedini problem je shto taj smrad prosto isijava iz tebe, da ne pominjem da izlazi i kroz nos). od onda ga jedem ili dinstanog ili presnog petkom uveche pri chemu ne pomaljam ni glavu iz stana do ponedeljka.
najvishe volem taxiste ujutro, kad udjem u kola, a oko njegove glave mushice. reshio chovek da postane Omega Man.

on topic:
u subotu il nedelju kupim 4 deci domaceg milerama. sljushtim za tri dana. odem juche do keve, vidim da mi kupila josh 4 deci + domaci puter. nisam imala herca da odbijem.

#48 Hefestus

Hefestus
  • Members
  • 6,822 posts

Posted 28 October 2006 - 06:19

QUOTE(Dunadan @ 27 Oct 2006, 13:44)
u jebote.
Panchevo na neku zurku, i toliko sam bazdila na luk da sam sve vreme cutala .....



huh.gif huh.gif mora da je bilo tragicno tongue.gif

#49 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 28 October 2006 - 13:38

QUOTE(Hefestus @ 28 Oct 2006, 07:19)
huh.gif  huh.gif mora da je bilo tragicno  tongue.gif

da. za mene. poshtedela sam sredinu. smt's gotta give.

#50 casperbgd

casperbgd
  • Members
  • 1,419 posts

Posted 01 November 2006 - 23:10

Ma ne moz' se bez holesterola... dry.gif