Jump to content


Photo

glumachki pobachaji


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
86 replies to this topic

#16 lancia

lancia
  • Members
  • 3,110 posts

Posted 24 October 2006 - 19:38

Ben Affleck. Arrrgh!
Ne mogu se zajebati da odgledam vise nijedan film, gde se taj pojavi.

#17 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 24 October 2006 - 20:48

QUOTE(ToniAdams @ 24 Oct 2006, 18:22)
Pretera ga,DL je u DZoni Mnemoniku je za K. Rivsa Bog glume. Doduse, za Rivsa je tamo Ice- T Dzek Nikolson, a H. Rolins hebeni Lorens Olivije...
Daklem, Kianu je dno dna...

ahahaha jeste. kako sam samo Kijanua zaboravila. Dzoni Mnemonik, ne znam shta je grdje, gluma il onaj delfin telepata.

QUOTE(Pavllle @ 24 Oct 2006, 18:57)
Stiven Sigal

uuu. Stiven Sigal. ozbiljna, ozbiljna konkurencija. kad uvuche one ixace i debelo dupe u kozne pantalone i zen filozofiju postaje ozbiljna pretnja teoriji evolucije. Ono moze biti samo bozja neslana shala.

QUOTE(Zmitjkoe @ 24 Oct 2006, 20:29)
Pa nisam bas siguran. Covek treba da sledi svoje snove, sto je on i uradio (decided to try his luck as an actor in action movies). Arni je deset puta gori "glumac", pri tom govori engleski k'o bavarska seljacina ali, jebi ga, imao je vise srece nego pameti. Dolfi je intelektualac za ovog body dilbera, ali je ovaj ipak postao guverner Kalifornije na kontu Termjinatora. Mislim da nije tesko odluciti se izmedju epruveta, erlenmajera i Bunsenovog plamenika sa jedne strane i and now..... action!, sa druge strane.

da ali chovek treba i da obezbedi si mrvu objektivnosti i da, kad prvi put odgleda frishkomontirani film sa sobom u glavnoj ulozi, kaze: e, vrati se ti erlenmajerovim tikvicama ili full time poslu kao UN prevodilac.

#18 Mancunian

Mancunian
  • Members
  • 1,537 posts

Posted 24 October 2006 - 20:55

QUOTE(Zmitjkoe @ 24 Oct 2006, 19:29)
Pa nisam bas siguran. Covek treba da sledi svoje snove, sto je on i uradio (decided to try his luck as an actor in action movies). Arni je deset puta gori "glumac", pri tom govori engleski k'o bavarska seljacina ali, jebi ga, imao je vise srece nego pameti. Dolfi je intelektualac za ovog body dilbera, ali je ovaj ipak postao guverner Kalifornije na kontu Termjinatora. Mislim da nije tesko odluciti se izmedju epruveta, erlenmajera i Bunsenovog plamenika sa jedne strane i and now..... action!, sa druge strane.


Ma nemam ja nista posebno vs. Dolfija, cak mi je i simpatican! Isto tako i Svarci! U svakom slucaju, meni ni iz dzepa, ni u dzep, ali da su sto se tice glume apsolutno katastrofalni - jesu...

#19 Zmitjkoe

Zmitjkoe
  • Members
  • 4,978 posts

Posted 24 October 2006 - 22:37

QUOTE(Dunadan @ 24 Oct 2006, 22:48)
da ali chovek treba i da obezbedi si mrvu objektivnosti...

Mozda je pokleko pod visinom honorara? Koliko bi hemicaru trebalo toliko da zaradi? Osim toga on sigurno ima i dosta obozavalaca bez obzira na nase pljuvanje, a ima i lep sajt.

#20 MP40

MP40
  • Members
  • 1,075 posts

Posted 25 October 2006 - 02:16

Ko ne voli i ne razume S. Seagala, ne voli i ne razume dobar fajt!

#21 Venom

Venom
  • Members
  • 3,447 posts

Posted 25 October 2006 - 02:31

^ apsolutno.

#22 Glas RazumaN

Glas RazumaN
  • Members
  • 2,538 posts

Posted 25 October 2006 - 03:11

Ne dirajte Lundgrena, kako je samo krčio put do fajta sa Staloneom u Roki četvorci, kidao sve jednim udarcem. smile.gif

Kejt Blanšet. Ne mogu očima da je vidim. Švarci je napravio T2, pa mu je sve oprošteno (pa i ono "drugo stanje" u filmu Junior ako se ne varam). A i Žan Klod nije bilo ko, ipak je u pitanju "nat su kau". biggrin.gif

#23 Varvarin

Varvarin
  • Members
  • 929 posts

Posted 25 October 2006 - 03:21

Samo se vi zezajte. Ovo su ozbiljne stvari.
Tertön Chungdrag Dorje

#24 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 25 October 2006 - 03:38

Chuck Norris puke.gif

#25 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 25 October 2006 - 03:42

QUOTE(ToniAdams @ 24 Oct 2006, 19:22)
Boldvin familija...


jesi li gledao Miami Blues
ako ne, obavezno

#26 martinj

martinj
  • Members
  • 1,540 posts

Posted 25 October 2006 - 03:48

QUOTE(Zmitjkoe @ 24 Oct 2006, 20:29)
Pa nisam bas siguran. Covek treba da sledi svoje snove, sto je on i uradio (decided to try his luck as an actor in action movies). Arni je deset puta gori "glumac", pri tom govori engleski k'o bavarska seljacina ali, jebi ga, imao je vise srece nego pameti. Dolfi je intelektualac za ovog body dilbera, ali je ovaj ipak postao guverner Kalifornije na kontu Termjinatora. Mislim da nije tesko odluciti se izmedju epruveta, erlenmajera i Bunsenovog plamenika sa jedne strane i and now..... action!, sa druge strane.



Sto u stvari i jeste....

Nego, ne spomenu niko pamelu i njena mrdanja grudovima na velikom platnu...

#27 Taii

Taii
  • Members
  • 137 posts

Posted 25 October 2006 - 08:02

uh, ali kianu rivs stone face koji je to car, zadrzava isti izraz lica kada se svetu blizi kraj i kad sere , pa taj izraz lica koji govori "jeste usro sam se u gace ko ce sada sa svim tim govnima odglumeti ceo film" pa majku mu kao da je u nekom facijalnom grchu 24/7
a ni prijateljica mu u nekim filmovima nije daleko sandra bulka ili je to samo ja nesimpatishem...

a steva galeb hehehe izgleda kao zen pekar, a u slobodno vreme je tihi ubica tongue.gif pihtije su mu main dish.

#28 loshmmee

loshmmee
  • Members
  • 1,037 posts

Posted 25 October 2006 - 10:32

QUOTE(ToniAdams @ 24 Oct 2006, 17:22)
Ben Esflek...
Boldvin familija...


Amen to that! Boldvinima treba da bombarduju kuću, kao u South Park-u...

#29 kayser

kayser
  • Members
  • 1,316 posts

Posted 25 October 2006 - 10:34

Tom Kruz

#30 ToniAdams

ToniAdams
  • Members
  • 1,311 posts

Posted 25 October 2006 - 13:16

malena Portmanova i njen klon Najtlijeva