Jump to content


Photo

The rise of Miki


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
138 replies to this topic

#1 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 08 October 2006 - 20:44

eno ga miki!!!
weee

#2 zaro

zaro
  • Members
  • 4,422 posts

Posted 08 October 2006 - 21:18

QUOTE(sara_va @ 8 Oct 2006, 22:44)
eno ga miki!!!
weee


Najbolji mu je dao savet ovaj reditelj, inace vrlo pametan covek, kad mu je rekao da ce doci vreme za par meseci kada ce ga zvati po raznim diskotekama i cudesima a Saban Saulic ima svoj zanat dok on to nema.

#3 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 08 October 2006 - 23:38

QUOTE(zaro @ 8 Oct 2006, 22:18)
Najbolji mu je dao savet ovaj reditelj, inace vrlo pametan covek, kad mu je rekao da ce doci vreme za par meseci kada ce ga zvati po raznim diskotekama i cudesima a Saban Saulic ima svoj zanat dok on to nema.

Tacno, odlicno mu je rekao... a to kako ce Miroslav da se snadje na "ispitu", bice, naravno, ili potvrda ili negacija njegove posebnosti.

Iskreno se nadam da ce u ovoj predstavi igrati samo dok ne zaradi te jebene pare kojima bi mogao da kupi salas i 100 kosnica, pa da radi ono sto voli... i bude ono sto smo (mnogi) poverovali da jeste. smile.gif

#4 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 09 October 2006 - 07:57

QUOTE(Dubravka @ 8 Oct 2006, 23:38)
Tacno, odlicno mu je rekao... a to kako ce Miroslav da se snadje na "ispitu", bice, naravno, ili potvrda ili negacija njegove posebnosti.

Iskreno se nadam da ce u ovoj predstavi igrati samo dok ne zaradi te jebene pare kojima bi mogao da kupi salas i 100 kosnica, pa da radi ono sto voli... i bude ono sto smo (mnogi) poverovali da jeste. smile.gif


Možda bude i potparol neke partije?

#5 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 09 October 2006 - 08:32

QUOTE(perkos @ 9 Oct 2006, 09:57)
Možda bude i potparol neke partije?



koliko sam cuo, vec ga salecu. naravno, radi se o nasoj najuzurbanijoj partiji.

#6 haroshi manager

haroshi manager
  • Members
  • 3,079 posts

Posted 09 October 2006 - 08:51

QUOTE(Larko @ 9 Oct 2006, 09:32)
koliko sam cuo, vec ga salecu. naravno, radi se o nasoj najuzurbanijoj partiji.

Kakav bi to samo promašaj bio...

Kako stvari sada stoje upropastiće čoveka. Uzeće neku kintu i brzo će pući. Nadam se da nisam u pravu, ali čini mi se da nije ni svestan u šta se upustio.

Dajte neki info kakav je bio "Utisak" sinoć. Je'l bilo nekih zanimljivih komentara? Je'l Olja bila mirna? Šta je utisak nedelje? biggrin.gif

#7 Gluteus Maximus

Gluteus Maximus
  • Banned
  • 520 posts

Posted 09 October 2006 - 12:29

ne, posle ove emisije Mikija definitivno kandiduju za preecednika koji će konačno opet da ujedini sfrj..

Vox Populi bre.

#8 Dobrivoje

Dobrivoje
  • Members
  • 501 posts

Posted 09 October 2006 - 13:21

QUOTE(Gluteus Maximus @ 9 Oct 2006, 14:29)
ne, posle ove emisije Mikija definitivno kandiduju za preecednika koji će konačno opet da ujedini sfrj..

To bi mogao da predlozis kad budes sledeci put gostovao u Utisku nedelje

#9 Toriton

Toriton
  • Members
  • 160 posts

Posted 09 October 2006 - 14:00

Ne kontam zashto svi neshto ochekuju od pchelara iz kupinova. Da su doveli josh dva pchelara valjda bi skontali da je kimi zasluzhio tih 5 minuta slave...Extra mi je bio momenat kad je miki prichao kako su splavari budale, pa se onda prenuo, zamislio, i rekao da mozhda i nisu, da mozhda mi nismo u pravu. Mada je mnogo zanimljiviji u drushtvu retarda, ovde bash i nema shta da kazhe...

E da, ja do sada nisam chuo bolje javljanje gledalaca.

#10 hrabrikiza

hrabrikiza
  • Banned
  • 162 posts

Posted 09 October 2006 - 15:38

Miki ima harizmu. Uz osećaj za pravdu to je njegov veliki kvalitet. Ukoliko ostane sa ekipom Emoton-a, napraviće veliki posao i neće biti ispaljen. Da ne nabrajam sve ljude koji su bili potpuni anonimusi pre kontakta sa Emotionom (Milan Kalinić, Ana Mihajlovski, Miki Perić...) Treba da sluša njihova uputstva i to je to.

#11 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 09 October 2006 - 16:20

QUOTE(perkos @ 9 Oct 2006, 08:57)
Možda bude i portparol neke partije?

Nadam se da nece... nadam se zato sto mislim da on ne bi bio dobar portoarol, niti politicar, da se mi ne foliramo - pa zar nema ucenijih (jebote, cemu sluzi skolovanje?! huh.gif ) - a sam Miki bi time samog sebe demantovao. Ta partija koja bi pridobila Mikija, od mene ne bi imala vise simpatija, naprotiv.

A nadam se da ni Mikiju ne pada na pamet da se prihvata tako cega. Rekla sam vec, javlja mi se da ce Miki 'na estradi' trajati onoliko koliko mu treba da zaradi dovoljno novaca da ostvari ono zbog cega se polakomio i prijavio za ucesce u Velikom Bratu.

Ne znaci da ne treba da se izjasnjava o politici, ne naravno... posredno i da se bavi politikom, ali samo kao Pcelar iz Kupinova... uticuci na ljude oko sebe - u kafani, kockarnici, na terencetu dok sa klincima od 17 godina pika fudbal...

Sto se mene tice, ako Mroslav krene "putem slave", za mene ce postati samo jedan od buzdovana...

Edit: slova razna...

Edited by Dubravka, 09 October 2006 - 16:22.


#12 nihil

nihil
  • Members
  • 1,461 posts

Posted 09 October 2006 - 16:32

Prema onome kako se ponasao u intervjuu nakon izlaska, a i u ulozi novinara sa Veselinom ocigledno da ima tremu i da ne moze da se opusti u tim ulogama gdje spontanost predstavlja izuzetak a ne pravilo. On je prije svega spontano kreativan, a to izbija u prvi plan u atmosferi u kojoj se osjeca komotno i slobodno. Ne vjerujem da ce uspjeti da se prilagodi glumljenju spontanosti sto radi vecina novinara i voditelja, manje ili vise (ne)uspjesno. U svakom slucaju neka uzme sto god moze od love u ovoj iznenadnoj slavi, pa koliko traje da traje. Sto manje bude obracao paznju na to sta od njega traze to ce duze trajati.

#13 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 09 October 2006 - 16:36

QUOTE(Dubravka @ 9 Oct 2006, 17:20)
Nadam se da nece...


pa jest' i to sto kazes, pozuri ti sa stancovanjem i prodajom onih bedzeva dok jos imaju prodju na trzistu tongue.gif

Edited by Pontijak, 09 October 2006 - 16:40.


#14 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 09 October 2006 - 16:38

QUOTE(Mile_Tranzicija @ 9 Oct 2006, 13:22)
... А Мики није отишао у Аргенитну на утакмицу, јер није ни имао пасош  tongue.gif а утакмица је одиграна синоћ....

Kad si vec pomenuo - Boka je dobila River Platu sa 3:1. cool.gif

Edit: danas mi bas ne ide...

Edited by Dubravka, 09 October 2006 - 16:44.


#15 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 09 October 2006 - 16:43

QUOTE(Pontijak @ 9 Oct 2006, 17:36)
pa jest' i to sto kazes, pozuri ti sa stancovanjem i prodajom onih bezdeva dok jos imaju prodju na trzistu  tongue.gif

Ma jok - nije to... ja sam lovu vec ulozila (i ostvarila jedan od snova tongue.gif ), a kako nisam alava i drzim se onoga - ne trazi preko 'leba pogace - eto, nije to zbog mene... samo zbog Mikija, cini mi se da ima dobru dusu, pa da je ne procerda... smile.gif

Edit: ja i kucanje danas wacko.gif

Edited by Dubravka, 09 October 2006 - 16:47.