Jump to content


Photo

ROCKY VI - ocekivanja


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
74 replies to this topic

#1 assignment

assignment
  • Members
  • 512 posts

Posted 25 September 2006 - 22:44

Verovatno je vecina vas vec cula da se trenutno snima finalni, sesti deo bokserske sage ROCKY... Film krece u americkim bioskopima 22.12 a pojavili su se prvi reklamni spotovi...

Glavnu ulogu naravno tumaci Sly Stallone (normalno a napisao je i scenario) a najvece iznenadjenje je da se Rocky vraca u ring! Po vidjenom spotu se da zakljuciti da ce ovaj finalni deo da bude veoma mracan i neodoljivo podseca na prva dva dela. To je inace i vec poceto u petom delu u kome je izgubio svo bogatsvo i vraca se u pregradje Filadelfije...

Od ostalih glumaca je preostao Burt Young koji igra suraka (zbog bezparice opet radi u staroj mesari) a Talia Shire se pojavjuje samo kratko jer umire na pocetku filma. Trenera mu glumi Tony Burton (duke) koji je bio trener Apollu a posle toga i Rocky-u protiv Rusa (IV deo)...

Sta i da li nesto ocekujete od ovog filma i ima li Rocky fenova medju forumasima?

Edited by assignment, 25 September 2006 - 22:51.


#2 dig_chohano

dig_chohano
  • Banned
  • 617 posts

Posted 25 September 2006 - 23:08

Očekujem isto što i od "Ramba 36-U kolicima" (beše plakat u nekoj od epizoda Alan Forda) dry.gif

#3 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 25 September 2006 - 23:15

QUOTE(assignment @ 25 Sep 2006, 23:44)
Verovatno je vecina vas vec cula da se trenutno snima finalni, sesti deo bokserske sage ROCKY... Film krece u americkim bioskopima 22.12 a pojavili su se prvi reklamni spotovi...

Glavnu ulogu naravno tumaci Sly Stallone (normalno a napisao je i scenario) a najvece iznenadjenje je da se Rocky vraca u ring! Po vidjenom spotu se da zakljuciti da ce ovaj finalni deo da bude veoma mracan i neodoljivo podseca na prva dva dela. To je inace i vec poceto u petom delu u kome je izgubio svo bogatsvo i vraca se u pregradje Filadelfije...

Od ostalih glumaca je preostao Burt Young koji igra suraka (zbog bezparice opet radi u staroj mesari) a Talia Shire se pojavjuje samo kratko jer umire na pocetku filma. Trenera mu glumi Tony Burton (duke) koji je bio trener Apollu a posle toga i Rocky-u protiv Rusa (IV deo)...

Sta i da li nesto ocekujete od ovog filma i ima li Rocky fenova medju forumasima?


ocekujem pre svega postenu borbu i dobar boks. nije mi toliko bitno ko ce da pobedi koliko da gledam dobru borbu.

#4 Arsic Sasha

Arsic Sasha
  • Members
  • 234 posts

Posted 25 September 2006 - 23:23

Dobru zabavu pre svega, Slaj sigurno neće da smori kao Wil Smit nedavno ("Ali")

#5 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 25 September 2006 - 23:33

http://forum.b92.net...showtopic=22994

#6 BraveMargot

BraveMargot
  • Members
  • 626 posts

Posted 25 September 2006 - 23:52

Ocekujem jak film i fer borbu do samoga kraja.

#7 martinj

martinj
  • Members
  • 1,540 posts

Posted 26 September 2006 - 00:08

Posle termnatora III nista me vise ne moze razocarati...

#8 assignment

assignment
  • Members
  • 512 posts

Posted 26 September 2006 - 08:08

Trailer se moze naci na sajtu: http://www.sylvesterstallone.com/

#9 scaab

scaab
  • Members
  • 734 posts

Posted 26 September 2006 - 09:14

Za mene postoji samo jedan Rocki VI! Kaurismakijev iz 1986...

#10 Leonidas

Leonidas
  • Members
  • 1,880 posts

Posted 26 September 2006 - 10:15

a prvi deo je tako dobar film...

#11 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 26 September 2006 - 10:18

"Dragi Rocky 6,
imam sve tvoje ploce i gramofone..."

© by Dubravko Matakovic




Ovo me neodoljivo podsjeca na "Airplane" (Ima li pilota u avionu) gdje se na plakatu za film vidi nekakav sijedi, pogrbljeni djedica u boksackom gardu a iznad njega se kocopere slova "Rocky 36".

Ruku na srce, Rocky 1 nije los film, na kraju krajeva osvojio je i 2 oscara (ako se ne varam - ne da mi se guglat - za muziku i scenarij, mada to nije uvijek kriterij za dobar film), sto se naravno ne moze rec za nastavke.

#12 loshmmee

loshmmee
  • Members
  • 1,037 posts

Posted 26 September 2006 - 12:02

Prvo će da mu dođu neke barabe, će da mu puste krv, onda će da ga boli, pa će da mu umre žena, pa će da plače, to je malo dosadno, pa će da mu ubiju mastera, eee onda će da krene u totalnu osvetu, pa će di gi potepa, pa će na kraj da dođe jedan veliki... A, da, usput će i da preskače klupe i da bije već ubijene krave...

#13 Šumejker-Levi 9

Šumejker-Levi 9
  • Members
  • 568 posts

Posted 26 September 2006 - 12:06

QUOTE(loshmmee @ 26 Sep 2006, 13:02)
Prvo će da mu dođu neke barabe, će da mu puste krv, onda će da ga boli, pa će da mu umre žena, pa će da plače, to je malo dosadno, pa će da mu ubiju mastera, eee onda će da krene u totalnu osvetu, pa će di gi potepa, pa će na kraj da dođe jedan veliki... A, da, usput će i da preskače klupe i da bije već ubijene krave...

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

#14 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 26 September 2006 - 12:20

QUOTE(Cro-boy @ 26 Sep 2006, 11:18)
Ruku na srce, Rocky 1 nije los film, na kraju krajeva osvojio je i 2 oscara (ako se ne varam - ne da mi se guglat - za muziku i scenarij, mada to nije uvijek kriterij za dobar film), sto se naravno ne moze rec za nastavke.


3 oskara: Film, rezija, montaza

#15 assignment

assignment
  • Members
  • 512 posts

Posted 26 September 2006 - 12:40

Sve je to stvar ukusa - samo ne mogu nikako da razumem likove koji idu na neki topik da bi izkljucivo pljuvali - to je bolesno cool.gif