Jump to content


Photo

Slusajte CALL ON ME !


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
56 replies to this topic

#46 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 08 August 2006 - 08:40



QUOTE
i nakraju moji lichni afiniteti - zeni koja fura dugu grivu i duge nokte. Ja te fetishe uopshte ne gajim, i dobro mi skroz. Ali, reci ce neki, nisam zenstvena.


#47 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 08 August 2006 - 08:47


QUOTE
neko ce tiho progorevati u sebi, neko ce burnije odreagovati i delovace uzbudjenije, ali ce ga i brze proci.....Ti mozes reci bratu da se ne moze znati sav unutrasnji dozivljaj vaseg druga....spoljasnje ponasanje ne govori sve, cak i da je neadekvatno za situaciju, a mislim da zaista nije, jer covek na kraju i sebi mora olaksati , a to ce se najbolje razresiti tako sto ce se sto je pre moguce vratiti u dnevni ritam i aktivnosti. Mnogo je gore da sedi i prebira po mislima, mada je potpuno za razumevanje i onaj koji tako prolazi, i onaj koji se ne moze smiriti od plakanja.... razlikujemo se.

Edited by precog, 08 August 2006 - 08:49.


#48 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 08 August 2006 - 10:45

QUOTE(precog @ 8 Aug 2006, 08:40)

A ovo je .....tvoja devojka.....?

#49 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 08 August 2006 - 10:49

QUOTE(precog @ 8 Aug 2006, 08:47)

A znaš, ovo ti je prilično jadno i bedno bilo, ako se i inače sa ovakvim stvarim zahebavaš, sve najlepše ti želim.

I molim te, prekini da pratiš moje postove, kako ne bih počela da te reportujem.
Ti stvarno nemaš druga posla nego da progoniš ljude po forumima?
Uff....

#50 Lord Henry

Lord Henry
  • Members
  • 498 posts

Posted 08 August 2006 - 13:03

QUOTE(John Finn's Wife @ 8 Aug 2006, 11:49)
A znaš, ovo ti je prilično jadno i bedno bilo, ako se i inače sa ovakvim stvarim zahebavaš, sve najlepše ti želim.

I molim te, prekini da pratiš moje postove, kako ne bih počela da te reportujem.
Ti stvarno nemaš druga posla nego da progoniš ljude po forumima?
Uff....

e da, a kad ti furaš sarkazam, govoriš ljudima "doista inteligentno zapažanje", "jes hov nou" i lepiš fotke sa komentarima (btw. to su sve fore koje si pokupila od drugih, jedina tvoja autentičnost je da na svakom mestu naturaš ljudima kako si psiholog) onda je to ok. a kada neko drugi napravi foru, onda kuku-lele.
aj važi dry.gif

#51 gazza

gazza
  • Members
  • 1,084 posts

Posted 14 August 2006 - 13:16

test ph34r.gif

#52 gazza

gazza
  • Members
  • 1,084 posts

Posted 15 August 2006 - 11:34

jos jedan test sad.gif

#53 20 YEARS OLD

20 YEARS OLD
  • Sleepers
  • 8 posts

Posted 21 August 2006 - 14:30

Obavezno poslusajte DRUGI singl sa dugo-ocekivanog povratnickog albuma Kraljice Popa i R'n'B-a JANET JACKSON. Nakon sto je singlom "Call On Me" zagolicala mastu i zauzela visoke pozicije na to listama a da pritom singl nije ni objavljen u komercijalnoj formi Janet je vec izbacila novi singl "So Excited".
Janet je takodje nominaovana i za prestizne MOBO nafrade u kategoriji "Best International Female", a da pritom jos nije objavila svoj novi album 20 Y.O. koji izlazi 26. Septembra.

UZIVAJTE U PESMI SO EXCITED

#54 LayneStaley

LayneStaley
  • Members
  • 466 posts

Posted 21 August 2006 - 14:44

Meni se više svidja onaj prvi singl. Baš je ekstra.
A kako ti se dopada novi Slayer?

#55 Glorfindel

Glorfindel
  • Members
  • 921 posts

Posted 21 August 2006 - 15:04

Hoce li autor da nas stalno bombarduje sa singlovima tzv. kraljice?
A mogao bi i da navede izvor svojih pisanija.
Mislim, danasnja mladez.

#56 grooverboy

grooverboy
  • Members
  • 722 posts

Posted 21 August 2006 - 15:11

QUOTE(LayneStaley @ 21 Aug 2006, 14:44)
A kako ti se dopada novi Slayer?


rushe kao i na prva 3

cool.gif

#57 20 YEARS OLD

20 YEARS OLD
  • Sleepers
  • 8 posts

Posted 21 August 2006 - 15:26

QUOTE(Glorfindel @ 21 Aug 2006, 15:04)
Hoce li autor da nas stalno bombarduje sa singlovima tzv. kraljice?
A mogao bi i da navede izvor svojih pisanija.
Mislim, danasnja mladez.


Izvor su Jermain Dupri Janetin dugogodisnji decko i jedan od najvecih producenata danasnjice (Mariah Carey, Usher, Alicia Keys...) zatim EMI Music Europe i vodeci svetski mediji!

BTW Da li ste upoznati o bojkotu Americkog MTV-a? MTV odbija da emituje Janetine spotove zbog incidenta na Superbpwl-u. Ali Janet nema problema sa ostalim muzickim kanalima bas kao ni sa MTV verzijama van SAD-a.