Jump to content


Photo

Exit 07


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1075 replies to this topic

#1036 Idioteque

Idioteque
  • Members
  • 1,602 posts

Posted 18 July 2007 - 15:50

QUOTE(Leonard Peltier @ 18 Jul 2007, 12:55) <{POST_SNAPBACK}>
To samo potvrdjuje moju teoriju da su tokeni totalni promasaj ovog Exit-a i da je neko tu zaradio silnu lovu ( za izradu).
Znam da ovo bas i nije neko 'otkrivanje tople vode' , ali pravim se pametan wink.gif

Insajderska informacija je da su prosle godine gubitci na sankovima prelazili cifru od 100 000 eura. Krali konobari i sakom i kapom, donosili svoje pice, sipali manje... To je jedini i iskljucivi razlog uvodjenja tokena.
A ko je poslusao savet i kupovao tokene pri dolasku ili odlasku sa tvrdjave nije osetio guzvu. Kao npr ja tongue.gif

#1037 Gooky

Gooky
  • Members
  • 955 posts

Posted 18 July 2007 - 17:55

QUOTE(Idioteque @ 18 Jul 2007, 16:50) <{POST_SNAPBACK}>
Insajderska informacija je da su prosle godine gubitci na sankovima prelazili cifru od 100 000 eura. Krali konobari i sakom i kapom, donosili svoje pice, sipali manje... To je jedini i iskljucivi razlog uvodjenja tokena.
A ko je poslusao savet i kupovao tokene pri dolasku ili odlasku sa tvrdjave nije osetio guzvu. Kao npr ja tongue.gif


glavni razlog uvodjenja tokena je da bi se izbegle fiskalne kase na sankovima i izdavanje fiskalnih racuna za svako pice koje se kupi jer bi to predstavljalo veliko cimanje za sankere...

#1038 stivlim

stivlim
  • Members
  • 1,526 posts

Posted 18 July 2007 - 18:11

a i da bi se sankeri lisili baksisa od par hiljada dinara laugh.gif

#1039 Idioteque

Idioteque
  • Members
  • 1,602 posts

Posted 18 July 2007 - 18:19

QUOTE(Gooky @ 18 Jul 2007, 18:55) <{POST_SNAPBACK}>
glavni razlog uvodjenja tokena je da bi se izbegle fiskalne kase na sankovima i izdavanje fiskalnih racuna za svako pice koje se kupi jer bi to predstavljalo veliko cimanje za sankere...

A ovako su uredno stampali fiskalne pri kupovini tokena? rolleyes.gif

#1040 BigLebowsky

BigLebowsky
  • Members
  • 1,822 posts

Posted 18 July 2007 - 20:20

QUOTE(Defunctus @ 16 Jul 2007, 12:07) <{POST_SNAPBACK}>
laugh.gif Izvini,ali ja zelim u Srbiji normalan evropski muzicki festival,po uzoru,recimo na Roskilde,Pinkpop ili Sziget...a Exit je iz godine u godinu sve dalje od toga.Ako su zeleli ove godine u prvu ligu,jednostavno su morali bukirati Muse,Arctic Monkeys ili The Killers.Definitvno su imali novac za to...a sta im je nedostajalo,to zelim i ja da otkrijem.
Moze li mi neko reci da li je ona publika sinoc na Main-u,oko ponoci,publika koju sad Exit uzima kao ciljnu grupu,da li je to publika koju cete sresti na velikim evropskim festivalima,da li je ta publika imala prosek godina iznad 15...Zeleli priznati ili ne,ali takva publika je dominirala ove godine na Exitu.

...to sto ti volis samo r'n'r je ok, ali to nema veze sa ovogodisnjim izvodjacima...ja sam ove godine dve veceri za redom slusao najbolju svirku u zivotu, live...verovatno mi je bio i poslednji exit, zato sto festivalska guzva jeste extremni sport, uvek je bila i bice, a primecujem da mi je sve teze da izdrzim...jeste za mlade, snazne, akcijase i spremne na guzvu, talasanje, raspad i lose uslove...u nedelju nisam bio...

...a ti si se posrao na lajnap, koji nije bio rokerski...to nema veze sa kvalitetom, vec sa muzickim ukusom koji ti nije bio po meri ove dine...jebi ga, bice sledece...


zagore, mojne da pametujes...

#1041 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 18 July 2007 - 20:59

QUOTE(BigLebowsky @ 18 Jul 2007, 21:20) <{POST_SNAPBACK}>
...a ti si se posrao na lajnap, koji nije bio rokerski...

Dok si ti one koji su kritikovali ovogodisnji program poslao u Guchu...

QUOTE(BigLebowsky @ 18 Jul 2007, 21:20) <{POST_SNAPBACK}>
to nema veze sa kvalitetom, vec sa muzickim ukusom koji ti nije bio po meri ove dine...

Prochitaj pazzljivije... Upravo je (ne)kvalitet bio razlog 99% kritika koje su upucene organizatorima Exita i to blage veze nema sa razlicitim muzickim zanrovima & ukusima...


QUOTE(BigLebowsky @ 18 Jul 2007, 21:20) <{POST_SNAPBACK}>
zagore, mojne da pametujes...

Prvi si pocheo...

edit : slovo

Edited by zagor, 18 July 2007 - 21:08.


#1042 BigLebowsky

BigLebowsky
  • Members
  • 1,822 posts

Posted 18 July 2007 - 23:49

QUOTE(zagor @ 18 Jul 2007, 21:59) <{POST_SNAPBACK}>
Prochitaj pazzljivije... Upravo je (ne)kvalitet bio razlog 99% kritika koje su upucene organizatorima Exita i to blage veze nema sa razlicitim muzickim zanrovima & ukusima...

...u redu, voleo bih da mi navedes dva benda, zanrovski, koja prze bolje od bisti bojsa i gruv armade...koja bolje zvuce, i koji prave onakve zurke...nisi bio?...onda pusti pricu, ne moze da se preprica...

...ja bolje od toga u zivotu nisam slusao...osim sto bih se toncu koji je radio bistije nahebao svega zato sto je kreten....ekipa sa mix master majkom, koja me je nekada davno odvela najblize pank roku sto je moguce, sa hip hopom i fanki gitarom, sa skrecom od koga se jezim i posle 5 dana, je mnogo vise od muzike i mnogo vise od koncerta...bisti bojsi su lajfstajl koji nije umreo, i ja sam neizmerno srecan zato sto sam bio na demonstraciji...exit je bio sranje?!?...well, ostali su imali mik dzegera, sigurno nisu nezadovolji alternativom...

#1043 wegga

wegga
  • Members
  • 1,845 posts

Posted 19 July 2007 - 10:32

Zali mi se poznanica iz Praga, engleskinja, da je to bio najidiotskiji i najgori festival na kom je bila (a navodno vrlo cesto ide na razne svetske festivale)!
Moram da je pitam za detalje, ali pored samog programa i svirki, mislim da je imala nesrecu da joj se dese razni maleri. Navodno su je "kidnapovali" neki srbi i odveli na neki splav na nekom jezeru (?) i nije mogla da se vrati na exit i tako joj je propalo jedno vece, a drugo vece su joj uhapsili ortaka zbog neke droge i taj je proveo celo vece u zatvoru. Bila je umorna i neispavana, mozda ce imati bar jednu lepu rec kad se odmori biggrin.gif

#1044 big lala

big lala
  • Members
  • 1,270 posts

Posted 19 July 2007 - 10:37

QUOTE(wegga @ 19 Jul 2007, 11:32) <{POST_SNAPBACK}>
Navodno su je "kidnapovali" neki srbi i odveli na neki splav na nekom jezeru (?) i nije mogla da se vrati na exit

i naterali je da slusa cecu...to se zove srpsko silovanje lol_2.gif

#1045 wegga

wegga
  • Members
  • 1,845 posts

Posted 19 July 2007 - 11:16

QUOTE(big lala @ 19 Jul 2007, 11:37) <{POST_SNAPBACK}>
i naterali je da slusa cecu...to se zove srpsko silovanje lol_2.gif


roflmao.gif

#1046 Dragacevo

Dragacevo
  • Members
  • 6 posts

Posted 19 July 2007 - 11:35



хттп://њњњ.гуцха.цом

#1047 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 19 July 2007 - 12:56

QUOTE(Dragacevo @ 19 Jul 2007, 12:35) <{POST_SNAPBACK}>

Imaju li i oni tokene ?

#1048 Dragacevo

Dragacevo
  • Members
  • 6 posts

Posted 19 July 2007 - 14:58

QUOTE(zagor @ 19 Jul 2007, 13:56) <{POST_SNAPBACK}>
Imaju li i oni tokene ?


Да, кромпире.

#1049 Dragacevo

Dragacevo
  • Members
  • 6 posts

Posted 19 July 2007 - 15:02

QUOTE(zagor @ 19 Jul 2007, 13:56) <{POST_SNAPBACK}>
Imaju li i oni tokene ?


Да ли то са "токенима" значи да на Exit-у конобари краду више него у Гучи, или су на Труби власници шатри мање паметни?

Edited by Dragacevo, 19 July 2007 - 15:03.


#1050 Glas RazumaN

Glas RazumaN
  • Members
  • 2,538 posts

Posted 19 July 2007 - 15:11

Jel sam ja jedini koji se susper proveo na Negativu? unsure.gif