Jump to content


Photo

pravoslavni fundamentalisti i nove tehnologije


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
532 replies to this topic

#526 Zverilla

Zverilla
  • Members
  • 910 posts

Posted 17 January 2007 - 14:39

QUOTE(BigLebowsky @ 17 Jan 2007, 14:30)
...bilo bi super kada bi izeditovali vasa poslednja tri posta....da na primer ne pise nista u njima, bolje je nego ovo...


ako bih brisao svaku glupost koju napisem, kako bih stigao do 1708 postova kao neki...

#527 jvujuc

jvujuc
  • Members
  • 543 posts

Posted 17 January 2007 - 14:43

QUOTE(thermal bug @ 17 Jan 2007, 12:23)
i onda mi to neko zlonamerno daljinski ochita  ohmy.gif 
potpuno tajne i nepoznate podatke o jmbg starog mi oca  ohmy.gif
o kakav uzas  ohmy.gif

rolleyes.gif


laugh.gif


QUOTE(BigLebowsky @ 17 Jan 2007, 14:30)
...bilo bi super kada bi izeditovali vasa poslednja tri posta....da na primer ne pise nista u njima, bolje je nego ovo...



Ma hajde

#528 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 17 January 2007 - 16:33

QUOTE(BigLebowsky @ 17 Jan 2007, 14:30)
...bilo bi super kada bi izeditovali vasa poslednja tri posta....da na primer ne pise nista u njima, bolje je nego ovo...

kada vec imamo izbor licna karta sa ili bez cipa hajde da i ja postujem zelje citalaca i editujem post u skladu sa zeljama tongue.gif - ne pise tamo vise nista

#529 mile curcic

mile curcic
  • Members
  • 10,837 posts

Posted 17 January 2007 - 21:47

QUOTE(Mashinovodja @ 13 Jan 2007, 23:37)
I ja. Naročito na ovu kapitalnu teoriju:

Dakle, muslimani će, kupali se ili ne kupali, uvek smrdeti zbog, jel'te, njihove tradicije i stila života. A hrišćanin treba samo da se okupa, pa neće smrdeti. Ajde?!!!
Čovek stvarno ostane bez teksta kad čuje nešto ovako debilno, ili se seti one Ajnštajnove tvrdnje da su samo "svemir i ljudska glupost bez granica, mada za ono prvo nije dokazano".
Pitao bih autora teorije da li je mu je taj nivo idiotluka urođen, ili je morao da uzima privatne časove da bi ga dostigao? Ili je zaboravio da turi čepove u uši kad se kupao, pa mu je i mozak iscureo zajedno s prljavom vodom?



Ја немам непосредна искуства са телесним запахом муслимана па не могу о, конкретно томе, да судим. Али имам искуства са одређеним телесним запасима разних људи који нису долазили од нехигијене већ од стила живота (и прехране) и који нису, по дефиницији, били увек искључиво непријатни.
Био је на овом форуму некад (умро је у међувремену) неки Владан. Е, тај је тврдио да је, у гимназији у Осијеку, децу из Даља увек препознавао по специфичном неугодном мирису 'кујнице' (мале, обично у дворишту посебно подигнуте 'летње' кујне, у којој се и кувало и проводио већи део дана).

#530 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 17 January 2007 - 22:35

QUOTE(mile curcic @ 17 Jan 2007, 21:47)
Био је на овом форуму некад (умро је у међувремену) неки Владан.

Данас поподне? Предвече?
QUOTE
vladan


Last Active  17 January 2007 - 15:35

Човече, лажеш и кад нема потребе. rolleyes.gif

Edited by Hella, 17 January 2007 - 22:39.


#531 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 17 January 2007 - 22:39

QUOTE(mile curcic @ 17 Jan 2007, 21:47)
Ја немам непосредна искуства са телесним запахом муслимана па не могу о, конкретно томе, да судим. Али имам искуства са одређеним телесним запасима разних људи који нису долазили од нехигијене већ од стила живота (и прехране) и који нису, по дефиницији, били увек искључиво непријатни.

Vazno je samo da se ti nama ne brines za telesni zapah koljaca koji su okupirali Hrvatsku, zatim klali, ubijali i silovali civile, pa im je zatim Ceca podizala moral u okupiranom Erdutu!

#532 mile curcic

mile curcic
  • Members
  • 10,837 posts

Posted 17 January 2007 - 22:43

QUOTE(Hella @ 17 Jan 2007, 22:35)
Данас поподне? Предвече?

Човече, лажеш и кад нема потребе. rolleyes.gif


Откуд да ја знам да ли неко гвири или не? Дух воајер?
За мене је мртав. Довољно јасно?

#533 BigLebowsky

BigLebowsky
  • Members
  • 1,822 posts

Posted 18 January 2007 - 00:48

QUOTE(Zverilla @ 17 Jan 2007, 14:39)
ako bih brisao svaku glupost koju napisem, kako bih stigao do 1708 postova kao neki...

...hilarious... rolleyes.gif

QUOTE(jvujuc @ 17 Jan 2007, 14:43)

...a sta tebi tacno smeta u tome sto sam predlozio?

QUOTE(Pontijak @ 17 Jan 2007, 16:33)
kada vec imamo izbor licna karta sa ili bez cipa hajde da i ja postujem zelje citalaca i editujem post u skladu sa zeljama  tongue.gif - ne pise tamo vise nista

hvala....ali dzaba, ocigledno....pitao sam da izeditujete, zato sto je eraser postovao tekst lika koji je autor sa pocetka, na temi rascerecen, na forumu banovan, a plus u teskoj zabludi i sa losim rezonima glede foruma, ali ipak smislen....ja sam na to nesto dopisao, naivno verujuci da je moguce nastaviti na taj nacin....da bi usledila tri komentara, dobra eventualno garbage collector-u....

...uostalom nebitno, kad se vec mile zakacio za miomirise na temi o cipovima u licnoj karti....

Edited by BigLebowsky, 18 January 2007 - 00:48.