Jump to content


Photo

Crna Gora


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
49 replies to this topic

#1 webmaster1

webmaster1
  • Members
  • 21 posts

Posted 07 June 2006 - 22:21

Ako trazite privatni smestaj u Crnoj Gori, a ne zelite da budete ograniceni na par ponuda iz Halo oglasa, pogledajte sajt

http://www.montenegro-sea.com/

Istina, jos je u fazi razvoja, ali u ovom trenutku moze posluziti kao telefonski imenik biggrin.gif

#2 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 07 June 2006 - 22:37

ne nameravam da idem wink.gif
... da eventualno nemas neke podatke za Durmitor? smile.gif

#3 webmaster1

webmaster1
  • Members
  • 21 posts

Posted 07 June 2006 - 22:45

QUOTE(BeatrisDal @ 7 Jun 2006, 23:37)
ne nameravam da idem wink.gif
... da eventualno nemas neke podatke za Durmitor? smile.gif



nemam...sajt je samo za more.
Bio sam jednom na durmitoru i bilo je stvarno WOW...mnogo lepo, ali i skupo rolleyes.gif

#4 I feel good

I feel good
  • Members
  • 735 posts

Posted 12 June 2006 - 16:18

QUOTE(webmaster1 @ 7 Jun 2006, 23:21)
Ako trazite privatni smestaj u Crnoj Gori....

roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif wicked.gif

Ko jos ide u CG na letovanje? Jedino ko mora ili po kazni... necete se vi leba najesti od turizma, doduse kad ukapirate da kanalizacija ne ide direktno u more ili bar ne u prvih 2 metra od plaze. Ili kad uvedete tekucu vodu ili kad naucite neki strani jezik... onda mozda nakupite 100 % vise turista nego ove godine (pijani Rus povesce zenu).

#5 Marko

Marko
  • Members
  • 2,046 posts

Posted 13 June 2006 - 08:26

A ko to mora u CG? Mislim, ranije su neki morali u vojsku u CG, ali sada ni toga vise nema. Zaista mi nije jasna poenta turista iz Srbije koji dolaze u CG sa stavom tipa kod vas je lose, ali eto ja stizem da bih vam ucinio uslugu.

Svako je slobodan da bira izmedju Bugarske, CG, Maldiva i svih drugih mora ovoga svijeta. Licno ja bih preporucio Maldive. Ali najvaznije, da ne idete 15 godina tamo gdje vam je lose. I ako vec stignete u zemlju X da je postujete, jer ce vam ova u suprotnom odgovoriti prezirom.

Ja sam bio u prilicno mnogo zemalja i nema niti jedne koja mi se nije dopala.

#6 alexxxa

alexxxa
  • Members
  • 42 posts

Posted 14 June 2006 - 10:01

slazem se sa konstatacijom, svako moze da bira i ne znam ko to ide po kazni na odmor. ako je neko isao u crnu goru jel nema gde da ide i ako mu je to predstavljalo napor ne znam zasto je isao. meni je crna gora super, mislim da je boka jedno od najlepsih mesta na jadranu. sad sto neko to povezuje sa samostalnoscu crno gore to mi nema veza kao dosad smo isli, a sad necemo.

#7 webmaster1

webmaster1
  • Members
  • 21 posts

Posted 05 July 2006 - 10:43

Khm.... sajt je zaživeo..ima oko 700 jedinstvenih poseta dnevno. Interesovanje je prilično, od strane domaćih,ali i stranih turista.. tako da nemam osećaj da će im sezona propasti rolleyes.gif

#8 Hefestus

Hefestus
  • Members
  • 6,822 posts

Posted 05 July 2006 - 13:37

QUOTE(Marko @ 13 Jun 2006, 09:26)
Ja sam bio u prilicno mnogo zemalja i nema niti jedne koja mi se nije dopala.


tacno thumbsup.gif

#9 BJeannette

BJeannette
  • Sleepers
  • 83 posts

Posted 12 July 2006 - 11:04

QUOTE(webmaster1 @ 7 Jun 2006, 22:21)
Ako trazite privatni smestaj u Crnoj Gori, a ne zelite da budete ograniceni na par ponuda iz Halo oglasa, pogledajte sajt

http://www.montenegro-sea.com/

Istina, jos je u fazi razvoja, ali u ovom trenutku moze posluziti kao telefonski imenik biggrin.gif

Pa ko je bre budala da ide u CG na more, kad za iste ili čak manje pare može da dobije mnogo bolji smeštaj i uslugu. U CG je takva dobrodošlica nas koji dolazimo, da bi bili najsrećniji da im damo pare na granici i da se vratimo. Ne mogu da se porede sa Turskom...Tunisom...Bugarskom....jedino što imaju je to što im je dala priroda i na tome hoće da naprave turizam i zarade pare. Pa neka se malo okrenu oko sebe! Pa šta su izgradili u zadnjih 10 godina? Ništa...sve je iz vremena još dok je Tito bio živ....a vidi Tutu-Bugarina! On za 1 godinu izgradi 30 hotela...zna gde mu je perspektiva. Ja u CG idem godinama...da ne kažem 20 godina i veoma dobro znam šta nude i po kojoj ceni. Jedino što je lepo to je MORE. BISTRO I ČISTO!!!Attached File  utjeha.jpg   31.49KB   143 downloads

Edited by BJeannette, 12 July 2006 - 11:07.


#10 BJeannette

BJeannette
  • Sleepers
  • 83 posts

Posted 12 July 2006 - 11:13

QUOTE(webmaster1 @ 5 Jul 2006, 10:43)
Khm.... sajt je zaživeo..ima oko 700 jedinstvenih poseta dnevno. Interesovanje je prilično, od strane domaćih,ali i stranih turista..  tako da nemam osećaj da će im sezona propasti rolleyes.gif


Ja sam čula od koleginice koja je otišla u Kotor, da nema žive duše. A otišla je 15-og jula....vrh sezone. roflmao.gif roflmao.gif

#11 Šumejker-Levi 9

Šumejker-Levi 9
  • Members
  • 568 posts

Posted 12 July 2006 - 12:51

Zaista ne bih da trolujem, ali ovo je bilo jače od mene

Dakle

#12 Jr

Jr
  • Banned
  • 4,557 posts

Posted 12 July 2006 - 13:16

QUOTE(Šumejker-Levi 9 @ 12 Jul 2006, 13:51)
Zaista ne bih da trolujem, ali ovo je bilo jače od mene

Dakle


Na osnovu natpisa se moze zakljuciti da nije sve tako crno jer:

1) Ili je "iznamjivac" uvaceni element sto se lako dokazuje slabim vladanjem "maternjeg" jezika

2) Ili, u slucaju da je "iznamljivac" iz CG ipak ne stoje price o slaboj usluznosti naseg turizma kad su za cak i tako osnovne stvari natpisi na stranom jeziku.

#13 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 15 July 2006 - 13:00

QUOTE(BJeannette @ 12 Jul 2006, 12:13)
Ja sam čula od koleginice koja je otišla u Kotor, da nema žive duše. A otišla je 15-og jula....vrh sezone. roflmao.gif  roflmao.gif

A koje godine 15. jula je otisla koleginica, obzirom da si ti ovu poruku pisala 12.VII?

15. VII je danas, ja veceras krecem bas u CG na more i to ne zato sto moram, vec zato sto volim. Nisam Crnogorac, niti imam ikoga u CG, cak ne znam ni u koje mesto idem, volan u ruke, devojku na sediste suvozaca i - pali. A to kako ces se provesti na letovanju ne zavisi od toga gde ides i koga tamo ima, vec od tebe samog.

Mislim da ce Hef da se slozi sa mnom. wink.gif

#14 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 16 July 2006 - 21:52

QUOTE(gotivac @ 15 Jul 2006, 14:00)
A koje godine 15. jula je otisla koleginica, obzirom da si ti ovu poruku pisala 12.VII?

15. VII je danas, ja veceras krecem bas u CG na more i to ne zato sto moram, vec zato sto volim. Nisam Crnogorac, niti imam ikoga u CG, cak ne znam ni u koje mesto idem, volan u ruke, devojku na sediste suvozaca i - pali. A to kako ces se provesti na letovanju ne zavisi od toga gde ides i koga tamo ima, vec od tebe samog.

Mislim da ce Hef da se slozi sa mnom.  wink.gif


thumbsup.gif Pun pogodak.

Inace, sezona u CG je u punom jeku i sadasnje pretpostvake su da ce za nijansu biti bolja od proslogodisnje. Manje je turista iz Srbije ali vise sa strane. Ne spadam u one koji velicaju uslugu na crnogorskom primorju ali sam licno video da je situacija znatno bolja u odnosu na prethodnu godinu i da je doslo do promena na bolje.

Sto se tice ostalih turistickih destinacija, ljudi manite se proizvoljnih procena. Imate nekoliko poznatih tour operatora pa izvolite i uporedite cene.

Sto se tice provoda, lepo napisa Gotivac, to zavisi samo od vas.

#15 NightRider

NightRider
  • Members
  • 153 posts

Posted 16 July 2006 - 23:33

Apsolutno nevezano za temu nezavisnosti ali znam par ljudi koji su radili ovog leta u CG i vratili se jer je pukla sezona....