Jump to content


Photo

U trendu...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
3 replies to this topic

#1 _uRoSh

_uRoSh
  • Members
  • 55 posts

Posted 27 March 2002 - 14:52

Strasno,ne znam da li je neko skoro bio u Mondu,ali ono je tragicno(i ne samo u Mondu,ali to je kao reprezentativni uzorak).Koje baje najgore izlaze tamo,zajedno sa rstavcima i dizelasima.To je odprilike techno-ekipa danasnjice.Nije im bilo dovoljno sto su upropastili Urban(jeste da ova problematika nije nova,jer baje,nazalost,odavno dolaze na techno),nego su jos i po klubovima poceli da izlaze,strasno.Jednom sam bio,i bila je cak i pucnjava ispred kluba,ma nemam reci.Stvarno ne znam gde se izgubio onaj dozivlaj na rejvovima od pre nekoliko godina.Mozda je to boljka komercijalizacije,tj.sigurno je!Recimo,ono sta me je navelo da napisem sve ovo je situacija u kojoj mi je ortak,inace Baja,svira harmoniku i slusa cirilicu,rekao kao,dza bu,idem na techno,bc-bz,ludilo,zezanje,STRASNO...zanimaju me komentari ostalih,i da li dele moje misljenje!?

#2 goldie

goldie
  • Members
  • 9 posts

Posted 29 March 2002 - 15:58

E pa Uroshe, vidis, stvari stoje ovako: posto Beograd ima ukupno 3 kluba koji pustaju normalnu muziku, neminovno je da se veliki deo dzibera tu navuce brzom brzinom. Ne zive oni na selu, pa da nisu culi gde se izlazi ili sta se slusa. A posto ih radi alkohol, hemija, udarac u glavu, oni se sasvim lepo uglave u recimo Mondo i uzivaju. I to ti je tako ovde oduvek. I bice tako sve dok se u Beogradu ne otvori bar 50 klubova, gde ce svako da se smesti po svom ukusu. A to se nikad nece desiti...No, uvek ima prostora za selekciju, ali me sad mrzi da o tome razglabam.

#3 VG

VG
  • Members
  • 256 posts

Posted 01 April 2002 - 16:34

Jebes techno

#4 bon-bon

bon-bon
  • Members
  • 12 posts

Posted 17 April 2002 - 16:39

uroshe....nije tako samo kod vas...ima "baja" kako vi kazete svugdje, pa tako i ovdje di ja zivim....samo mi ih ovdje nazivamo brdjani jer kad vidis celavu mrcinu na bombonima i speedu....bolje ti je da se maknes!!!i to nije samo zato sto imate 3 kluba....imamo mi vise pa ih opet ima!to su jednostavno jadnici koji idu na techno partyje pod motom....droga je jeftina,malo cu popit a i trebice su lagane....
dok god oni tako misle, a dok god ima curica koje su na party dosle slucajno (valjda nisu nasle nikakvu dzigeru pa na party dodju upoznat doticnu 2metarsku mrgu sa 100kila od cega je barem 5 kila zlatna lancina....nema srece ni kod vas a ni kod nas!!!ali opet gledaj malo....ti se dolazis zabavljat, jebes njih, tu su ionako iz gorespomenutih razloga a ne zbog muzike....zamenari ih, stavi ih na ignore ili jednostavno izvedi samoubilacki napad pa ih pobij sto vise mozes!!!!mi smo uz tebe

[ Izmena poruke: bon-bon na dan 2002-04-17 17:41 ]