Jump to content


Photo

Pedala, kako i zasto


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
8 replies to this topic

#1 zmaj

zmaj
  • Members
  • 52 posts

Posted 26 March 2002 - 16:22

Pre par dana sam ostavljen sto mi je dalo povod da analiziram sve dosadasnje veze. Zakljucak je da nema zakljucka.Kad je trebalo da budem onakav ja sam bio ovakav i obratno.Ko ce zenama udovoljiti
Zanimaju me vasa iskustva.

#2 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2,171 posts

Posted 26 March 2002 - 18:43

Stvar je vrlo jednostavna.
Ako neces da budes ostavljen - ostavi ti nju.

#3 Malecka

Malecka
  • Members
  • 145 posts

Posted 27 March 2002 - 11:17

Pa, znate kako, ja se nekako rukovodim onom starom "ko ne riskira, ne profitira", pa ako vec dodje do kriticnog momenta, nije mnogo vazno ko je kome dao pedalu. Jes´ da moze biti i bolno, ali vredi probati, zar ne? :smile: :smile: :smile:
Zmajcek, klin se klinom izbija, nemoj mnogo da patis, niti razmisljas o uzrocima, sagledaj posledicu - pa u "lov"!!! :smile:

#4 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 27 March 2002 - 22:14

zmaj:

Ko ce zenama udovoljiti


E tu ti puca pogibija. Zeni treba objasniti da je ona ta koja treba da udovoljava a ne ti :grin: ( tipicno za crnogorce reci ce te ).

Nista ti sad drugo ne preostaje nego probrano drustvo i kafana prijatelju. Ma i stimung vise nije bitan ( poslije par casa naravno ) i jedno doooobrooo jutarno trijeznjenje.

#5 zmaj

zmaj
  • Members
  • 52 posts

Posted 28 March 2002 - 16:40

UFFFFF! Sta da vam kazem, probavao sam ja i da prvi predjem u napad, pa se posle ispostavi da nisam u pravu. Jednostavno, ako je neko vredan kakva je svrha napadati ga, ako nije ne treba biti sa osobom od samog pocetka. Malecka mi je dala ideju, ali mi se sada cini naopaka.Mozda nisam shvatio, ali ona bi da se od ove pedala lecim novom pedalom. To bi valjda bilo Klinom na Klin!?
Crnogorsku varijantu vidim kao ispraznu, zasto biti sa nekim ako ti to ne pruza zadovoljstvo. Mozda sam malo konzervativan, ali ako mi je bitni samo moje licno zadovoljenje- platicu profesionalku (jeftinije izadje)


[ Izmena poruke: zmaj na dan 2002-03-28 16:44 ]

#6 Malecka

Malecka
  • Members
  • 145 posts

Posted 28 March 2002 - 18:13

Ma neeee, nisi s´vatio :smile:...Nisam mislila da ides "pedalom na pedalu", nego da pogledas oko sebe - sigurno ima nekoga (tj."neke":smile:) ko je vredan tvoje paznje, ko ne zasluzuje da bude "pedaliran" i ko ti nece prirediti isto (osim ako ne zasluzis :smile:)...To sam mislila pod "klin-klinom", naravno - ako ti je uopste stalo do slicnih akcija :smile: :smile: :smile:.

#7 zmaj

zmaj
  • Members
  • 52 posts

Posted 02 April 2002 - 16:03

:smile: S'vatio sam :mad:

#8 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 02 April 2002 - 20:04

I :???: da se niste pomirili? Pricaj malo sto si stao?

#9 zmaj

zmaj
  • Members
  • 52 posts

Posted 04 April 2002 - 13:42

Nisam stao, samo sam shvatio, nego, niko nista o svojim iskustvima. Ajde, Dragan se drzi maco pravila, nije jos shvatio da je bio pedaliran il to nece sam sebi da prizna. Nekako mislim da su ipak one te koje biraju, a na nama je samo da im se dopadnemo ili ne. U krajnjem slucaju ako ti se davojka ne svidja budes odvratan, cak je i pedaliras pre nego sto se opasno zagreje za tebe.Sto je vise pustis ono ti je teze da joj se ogadis.Sve ti vise prasta jer je odlucila da bude s tobom.
Tezi je slucaj kad sam pomislis da bi bilo lepo da te neka 'nak'a odabere pa zakljucite da ste se malo Z. sto uz sve ostalo zna malo i da zaboli.Uz to ako ste se vec navikli jedno na drugo...
Ima jedan izraz koji se u Parizu a verovatno i u celoj Francuskoj koristi za one jadnike sto dobise batine u sred Beograda jer su hteli da sprovode "homo"seksualnu revoluciju. Ovde ih zovu "pedales" sto treba da je pandan nasim "peskirima"
Moguce resenje je mozda preci u tu grupaciju, tako barem iskljucujes sansu da te devojka ostavi. Jedino sto se moj cajni kolutic iskreno buni protiv toga. Naopako bilo!!!. Na musku pozadinu mi se nekako ne ustaje.