Jump to content


Photo

Najimpotentniji u Evropi?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
89 replies to this topic

#76 Akibono

Akibono
  • Members
  • 616 posts

Posted 07 April 2006 - 12:27

QUOTE(vinska musica @ 5 Apr 2006, 03:06)
A ja to kontam ‘vako..
Hoces iz cista mira da udaris deset sklekova? Ne moze. Nema sanse, sine.
Dusa izlazi na nos.  blink.gif
To treba da se uredno trenira.  wink.gif Dobro, ne mora bas svaki dan, da ne preterujemo.
Ali moze u nekim pristojnim intervalima.

E, tako ti je i sa “onom” rabotom.
Svi instrumenti su tu, ispravni, na broju, ali .. nema volje.
A sto nema?  ohmy.gif


A ja ovako...
Duga i hladna zima... nije se imalo gde...
Problemi oko Nemanjine... 'oće li na vreme ili neće...
Sve ostale brige veeelike; bolesna Karleuša, dečko joj u zatvoru, Ceca i Mira u južnoj AmeriKi, Boba otkačio Brenu, "C" market, "Novosti", "Merkator"...
Ali proleće samo što nije, vrbe već počele da pucaju - "vrbopuc"... sad će i jeleci
pa kad se aranžiraju izloGi onda će i mušterije da navale... na Vijagru laugh.gif

Edited by Akibono, 07 April 2006 - 12:32.


#77 APACH

APACH
  • Members
  • 758 posts

Posted 07 April 2006 - 13:13

QUOTE(Leia @ 7 Apr 2006, 13:26)
ooo bejbe where have you been all my life  laugh.gif
ekspresno narucujem kidnapovanje preko svojih veza u bg podzemlju, i uskacem momentalno u prajvit dzet  biggrin.gif
a tek kad krenem da ispaljujem postove u stilu jutro sa Njim... ihaaaj!  laugh.gif


honey,

name the time and place cool.gif

#78 Leia

Leia
  • Members
  • 3,733 posts

Posted 07 April 2006 - 13:32

QUOTE(APACH @ 7 Apr 2006, 14:13)
honey,

name the time and place  cool.gif


cek samo da se konsultujem s glorijem oko termina tongue.gif

eh kad bi svi momci bili ovako easy... innocent.gif

#79 APACH

APACH
  • Members
  • 758 posts

Posted 07 April 2006 - 13:33

QUOTE(Leia @ 7 Apr 2006, 14:32)
cek samo da se konsultujem s glorijem oko termina  tongue.gif

eh kad bi svi momci bili ovako easy...  innocent.gif



tesko. glori je otisao sa foruma.

#80 Leia

Leia
  • Members
  • 3,733 posts

Posted 07 April 2006 - 13:37

QUOTE(APACH @ 7 Apr 2006, 14:33)
tesko. glori je otisao sa foruma.


stvarno? sad.gif
jel smem da pitam zasto, na deponiji je ipak dozvoljeno pitati neumesna pitanja..
zasto uvek najgotivniji likovi ili nestanu ili ih banuju unsure.gif

#81 APACH

APACH
  • Members
  • 758 posts

Posted 07 April 2006 - 13:41

QUOTE(Leia @ 7 Apr 2006, 14:37)
stvarno?  sad.gif
jel smem da pitam zasto, na deponiji je ipak dozvoljeno pitati neumesna pitanja..
zasto uvek najgotivniji likovi ili nestanu ili ih banuju  unsure.gif


pa, tako mi je rekao. pretpostavljam da se radi o dobrovoljnom odsustvu i da ce se vratiti. siguran sam da vas sve pozdravlja, lepo se nasmejemo na forumske vragolije kojima ubijamo radno vreme ponekad, uvece....i setimo se svih, i pametnih i fatalista i drskih....mozda se umorio od cyber sveta. negde se igra sa klincem sada, he took a day off...

#82 Leia

Leia
  • Members
  • 3,733 posts

Posted 07 April 2006 - 13:48

QUOTE(APACH @ 7 Apr 2006, 14:41)
pa, tako mi je rekao. pretpostavljam da se radi o dobrovoljnom odsustvu i da ce se vratiti. siguran sam da vas sve pozdravlja, lepo se nasmejemo na forumske vragolije kojima ubijamo radno vreme ponekad, uvece....i setimo se svih, i pametnih i fatalista i drskih....mozda se umorio od cyber sveta. negde se igra sa klincem sada, he took a day off...


smile.gif
pozdravi ga onda, nadam se da ce se vratiti...

no, gde smo mi stali evil.gif
meni je nekad potpuno fascinantno koliko su gay likovi opusteni i uvek spremni za akciju svake vrste, dok su ovi nasi strejtasi totalno inhibirani i optereceni kojekakvim glupostima. je li tako, tako je.
posto me vec zene ne privlace, eto mogu da mastam o tome kako je divno biti gay man... innocent.gif

#83 APACH

APACH
  • Members
  • 758 posts

Posted 07 April 2006 - 14:06

QUOTE(Leia @ 7 Apr 2006, 14:48)
smile.gif
pozdravi ga onda, nadam se da ce se vratiti...

no, gde smo mi stali  evil.gif
meni je nekad potpuno fascinantno koliko su gay likovi opusteni i uvek spremni za akciju svake vrste, dok su ovi nasi strejtasi totalno inhibirani i optereceni kojekakvim glupostima. je li tako, tako je.
posto me vec zene ne privlace, eto mogu da mastam o tome kako je divno biti gay man...  innocent.gif



haha pa ne bas toliko divno ali jeste ok, barem meni ali to varira od slucaja do slucaja. Ima i slucaja kad ta opustenost prerasta u neukusnu razuzdanost pa ni to nije ok. a ta inhibiranost str8asa...to je tacno ali zastupam cinjenicu da se nesto jako poremetilo u musko zenskim odnosima u novijoj istoriji samo to niko nije primetio i reagovao a sada imamo posledice. A jesu str8eri postali pomalo mlakonje ali tu postoji i zenska strana krivice..govorim iz iskustva sa zenama...to sto imam posao, stan itede ne znaci da cu ih ozeniti i imati decu sa njima a jedan broj to i ocekuje i vrlo naglasava - pa naravno da se izgubim glavom bez obzira. Ima tu i sindroma svete sponzoruse...mislim da su one srozale ugled zena u ocima muskaraca jer su promenile sistem pristupa u skladu sa svojim potrebama. Muskarac koji tako nesto snimi (a ne moze da izadje u susret ili moze a ne zanima ga taj `simbiotski`odnos) ocekivano ce kidnuti. Znate ono kad Bat Girl mlatne Poison Ivy i kaze: `chiks like you gave us a baaad name.....Pa pogledajte samo odgovore na ovu temu - jedni pricaju o problemima u potenciji a drugi o problemu prilaska/startovanja cica. Mislim da ovo jedno sa drugim nema nikakve veze ali ima veze sa nasim unutrasnjim ocekivanjima kao zena i kao muskaraca.

Sto se same teme tice(makar i na deponiji) od impotencije pate i gay muskarci. Razlika je samo u pristupu-ocekuje li neko erekciju uopste? Meni tudja retko kada treba......al ja sam specifican slucaj....

#84 Leia

Leia
  • Members
  • 3,733 posts

Posted 07 April 2006 - 15:55

hm, i sad zbog sponzorusa i udavaca treba dici ruke od zena en general? unsure.gif onda bi valjda i zene trebale da batale saradnju jer je maltene u svakom kaficu u bg 70% ortodoxnih dzibera (a nije da nema ni onih sto bi sto pre da se ozene i skinu taj problem s dnevnog reda) dry.gif

a i da jeste sve to tako, opet ne mogu da povezem poison ivy sindrom sa mestima tipa akademija i slicne drage mi rupcage, gde valjda izlaze neke malo osvescenije zene/devojke.. a mladici su i tamo u istom fazonu - gledam al nema da pridjem dry.gif

sad mozes pomisliti da sam ja neki akrep, ili te moje drugarice, al ne, nijedna od nas nije primorana da stavi kesu na glavu pre nego izadje iz kuce. a i u nekom drugom okruzenju (van srbije) nisu ignorisane, cak stavise.
fenomen. sta drugo da kazem...

QUOTE
Pa pogledajte samo odgovore na ovu temu - jedni pricaju o problemima u potenciji a drugi o problemu prilaska/startovanja cica. Mislim da ovo jedno sa drugim nema nikakve veze ali ima veze sa nasim unutrasnjim ocekivanjima kao zena i kao muskaraca.


mozda zato sto jedno vrlo ima veze s drugim, takoreci uzrocno-posledicno su povezani. rolleyes.gif
problemi sa potencijom i jesu najcesce psiho-somatske prirode, na stranu to sto od nekog ko je sav nesiguran i pun kompleksa i ne mozes bas da ocekujes neki nezaboravan seks (ako do toga uopste i dodje).

QUOTE
Razlika je samo u pristupu-ocekuje li neko erekciju uopste?


eh da, svima bi nam bilo lakse kad bi malo snizili ocekivanja... rolleyes.gif
(just kidding, da se zna cool.gif )

#85 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 07 April 2006 - 16:12

>>ocekuje li neko erekciju uopste?

evo. ja reshila od sad da je ne ochekujem. mozda se iznenadim.

#86 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 07 April 2006 - 17:03

QUOTE(Dunadan @ 7 Apr 2006, 17:12)
>>ocekuje li neko erekciju uopste?

evo. ja reshila od sad da je ne ochekujem. mozda se iznenadim.



znaci nista od onog da jedenje prstima u nedostatku viljuske snizava estetski ugodjaj? tongue.gif

#87 Leia

Leia
  • Members
  • 3,733 posts

Posted 07 April 2006 - 17:06

e zgadiste mi zivot, kad god spomenete te viljuske vs. prsti ukaze mi se pred ocima slika masnog pecenja na domacinskom stolu. ubi me ako znam zasto.

edit: znam. mozda to ima veze s obicajima na nasem dvoru pre turaka, vs. divlji zapad. stvarno bolestan mozak. ph34r.gif

Edited by Leia, 07 April 2006 - 17:25.


#88 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 07 April 2006 - 17:28

QUOTE(Leia @ 7 Apr 2006, 18:06)
e zgadiste mi zivot, kad god spomenete te viljuske vs. prsti ukaze mi se pred ocima slika masnog pecenja na domacinskom stolu.



nemoj tako strogo, pa to je jedan od glavnih afrodizijaka pravog srpskog muzjaka tongue.gif

#89 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 08 April 2006 - 11:23

QUOTE(Dunadan @ 7 Apr 2006, 18:12)
evo. ja reshila od sad da je ne ochekujem. mozda se iznenadim.

Nije valjda da je situacija tako loša

#90 APACH

APACH
  • Members
  • 758 posts

Posted 10 April 2006 - 09:28

QUOTE(Dunadan @ 7 Apr 2006, 17:12)
evo. ja reshila od sad da je ne ochekujem. mozda se iznenadim.



dobra taktika, siguran sam da ces vremenom selektovati iznenadjujuce kandidate.