Jump to content


Photo

Koje i kakve muskarce treba streljati?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
216 replies to this topic

#31 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 04 April 2006 - 00:00

QUOTE(moler @ 4 Apr 2006, 00:49)
ljubitelje Klint Itsvuda
blink.gif


e da. kad sam davnih dana pokazala taj Tijanicev spisak pod nazivom 'Koga treba potamaniti bez ikakve civilizacijske shtete', i rekla da se totalno slazem sa Istvud stavkom i sa onom stavkom drzanja daljinskih u plastichnim kesama (pri chemu se on nasho prozvan po obe stavke) mal nije raskinuo.

inache, izvinjavam se visokima, i ja sam u istoj kategoriji al mi se u sushtini futjka ko sedi iza mene u bioskopu. biggrin.gif
i da. kad neko akromegalichan sedi ispred mene to i nije toliki problem ako se naheri na jednu stranu pa ja mogu da se naherim na drugu i pratim, al ako se stalno mrda levo-desno ko jedna moronka na koncertu Masima u Sinagogi, e onda mi dodje da puknem. doshlo mi da joj zapalim kosu.

Edited by Dunadan, 04 April 2006 - 00:00.


#32 Ragnar

Ragnar
  • Members
  • 1,431 posts

Posted 04 April 2006 - 00:07

QUOTE(queeria @ 3 Apr 2006, 16:54)
3. Kojima je svaka druga rech BRATE, narocito oni koji koriste rec BRATE a pricaju sa zenama.



Iju, sestro slatka! tongue.gif


QUOTE(Dunadan @ 3 Apr 2006, 19:19)
1. osobe koje se cerekaju i komentarishu film


Ili koje prepričavaju šta će se sledeće desiti. dry.gif

#33 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 04 April 2006 - 00:12

da. jedan lik (ochito 40 puta gledo) je na milionito prikazivanje lepih sela doshao sa ribom koja nije gledala film i onda je obaveshtavao shta sledi u narednom kadru. na kraju je ugasio kad sam se okrenula i rekla: pa dobro ocesh li vec jednom umuknuti?!

#34 moler

moler
  • Members
  • 589 posts

Posted 04 April 2006 - 00:20

QUOTE(Dunadan @ 4 Apr 2006, 02:00)
e da. kad sam davnih dana pokazala taj Tijanicev spisak pod nazivom 'Koga treba potamaniti bez ikakve civilizacijske shtete', i rekla da se totalno slazem sa Istvud stavkom i sa onom stavkom drzanja daljinskih u plastichnim kesama (pri chemu se on nasho prozvan po obe stavke) mal nije raskinuo.

inache, izvinjavam se visokima, i ja sam u istoj kategoriji al mi se u sushtini futjka ko sedi iza mene u bioskopu. biggrin.gif
i da. kad neko akromegalichan sedi ispred mene to i nije toliki problem ako se naheri na jednu stranu pa ja mogu da se naherim na drugu i pratim, al ako se stalno mrda levo-desno ko jedna moronka na koncertu Masima u Sinagogi, e onda mi dodje da puknem. doshlo mi da joj zapalim kosu.

Drzanje daljinskog upravljaca u plasticnoj kesi mi je nepoznat koncept!! Je li poenta da se zastiti upravljac ili da se zastiti rukovalac upravljacem???

I dalje ne kontam za Istvuda! Dobar glumac, izvrstan reziser!!??? blink.gif

#35 Belizar

Belizar
  • Banned
  • 203 posts

Posted 04 April 2006 - 00:22

QUOTE(Dunadan @ 4 Apr 2006, 01:12)
da. jedan lik (ochito 40 puta gledo) je na milionito prikazivanje lepih sela doshao sa ribom koja nije gledala film i onda je obaveshtavao shta sledi u narednom kadru. na kraju je ugasio kad sam se okrenula i rekla: pa dobro ocesh li vec jednom umuknuti?!

Platila si kartu da bi gledala taj glupi film?! blink.gif

#36 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 04 April 2006 - 00:25

QUOTE(moler @ 4 Apr 2006, 01:20)
Drzanje daljinskog upravljaca u plasticnoj kesi mi je nepoznat koncept!! Je li poenta da se zastiti upravljac ili da se zastiti rukovalac upravljacem???

I dalje ne kontam za Istvuda! Dobar glumac, izvrstan reziser!!??? blink.gif


pa shtite ljudi daljinski od mashcenja, mrvica, prashine itede... fenomenalan koncept. nikad mi nije palo na pamet to da uradim. ja za razliku od njih svakih par godina rastavim daljinski i ochistim ga od holesterolskih naslaga.

a shto se tiche Istvuda, chovek je kriminalan glumac. ima l filma gde je on izbacio vishe od 3 grimase?
najvishe volim kad ga gledam ovako omatorelog i onemocalog kako jebe ribe od 25 riba i to se kao podrazumeva i svi u redakciji/policijskoj stanici il gde vec radi, mu zavide.

QUOTE(Belizar @ 4 Apr 2006, 01:22)
Platila si kartu da bi gledala taj glupi film?! blink.gif

actually no. drugarica imala dve gratis karte.

Edited by Dunadan, 04 April 2006 - 00:27.


#37 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 04 April 2006 - 00:28

QUOTE(AndiSam @ 3 Apr 2006, 19:10)
Generalno nisam ljubitelj ljudskog roda.


yep....ne bih ubila nikog, mislim, bukvalno oduzeti neciji zivot? unsure.gif ne znam kakav razlog bih morala da imam za to, dovoljno se ubijamo medjusobno [ratovi, kriminal..and the rest of the stupidities aka insanities], samo se [potpuno] slazem s tobom

inace bih slatko zavalila pesnicu mnogim muskarcima iz puno razloga

#38 lancia

lancia
  • Members
  • 3,110 posts

Posted 04 April 2006 - 00:34

QUOTE(Hippie @ 4 Apr 2006, 01:28)
inace bih slatko zavalila pesnicu mnogim muskarcima iz puno razloga


Razloge na sunce.

#39 moler

moler
  • Members
  • 589 posts

Posted 04 April 2006 - 00:35

QUOTE(Dunadan @ 4 Apr 2006, 02:25)
pa shtite ljudi daljinski od mashcenja, mrvica, prashine itede... fenomenalan koncept. nikad mi nije palo na pamet to da uradim. ja za razliku od njih svakih par godina rastavim daljinski i ochistim ga od holesterolskih naslaga.

a shto se tiche Istvuda, chovek je kriminalan glumac. ima l filma gde je on izbacio vishe od 3 grimase?
najvishe volim kad ga gledam ovako omatorelog i onemocalog kako jebe ribe od 25 riba i to se kao podrazumeva i svi u redakciji/policijskoj stanici il gde vec radi, mu zavide.
actually no. drugarica imala dve gratis karte.


Aha ok, ja sam pomislio da se stite ljudi od "zracenja" iz daljinskog upravljaca!!

Sto se tice Istvuda, ima mnogo gorih glumaca od njega koji ne nadjose mjesto na Tijaniceovoj listi, bice da mu i Tijanic zavidi iz navedenog razloga!!! wink.gif

#40 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 04 April 2006 - 00:40

QUOTE(lancia @ 4 Apr 2006, 01:34)
Razloge na sunce.


bahh.. kad malo bolje razmislim, zavalila bih i nekim zenama istu pesnicu... iz istih puno razloga.. ponekad se ne zna ko je gori

humans tongue.gif

sa sve samnom

#41 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 04 April 2006 - 00:41

QUOTE(moler @ 4 Apr 2006, 01:35)
Sto se tice Istvuda, ima mnogo gorih glumaca od njega koji ne nadjose mjesto na Tijaniceovoj listi, bice da mu i Tijanic zavidi iz navedenog razloga!!! wink.gif

ma jok. da je do toga, Tijanic bi zavideo i muzjaku bogomoljke.

#42 lancia

lancia
  • Members
  • 3,110 posts

Posted 04 April 2006 - 00:46

QUOTE(Hippie @ 4 Apr 2006, 01:40)
bahh.. kad malo bolje razmislim, zavalila bih i nekim zenama istu pesnicu... iz istih puno razloga.. ponekad se ne zna ko je gori

Kako to sad mnogim muskarcima, a nekim zenama? A ne zna se ko je gori?
Nesto nije u redu sa ovakvom tvrdnjom.

#43 moke

moke
  • Members
  • 2,958 posts

Posted 04 April 2006 - 00:52

QUOTE(Skadi @ 4 Apr 2006, 00:36)
Baš me lepo podseti - valjalo bi streljati sve muškarce koji poseduju osobine koje ima Tijanić. I da, Tijanića na prvom mestu....


dobro, ali spisak nije za bacanje. najzanimljiviji:

- one koji daljinski TV upravljac drze u plastici
- sve koji prepricavaju dozivljaje iz vojske [razumem ja da je teško i dosadno u vojsci, ali... skoro sam bio na nekom rođendanu i jedan (samo jedan) ortak je bio na vikendu, e, samo smo o njegovoj (našoj) armiji drobili celo veče]
- muskarce koji pustaju mali nokat [ili repić, ali na kratku kosu biggrin.gif ]
- manijakalne potrosace koji skupljaju uvozne plasticne kese
- sve roditelje koji teraju decu da recituju pred gostima
- pasionirane tucace istocnoevropljanki
- instruktore skijanja [stvarno ima drkadžija]
- sve koji u kafani narucuju "MESANO MESO" [taj sam tongue.gif ]

...

hvala hella. smile.gif

#44 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 04 April 2006 - 00:54

ponekad se ne zna ko je gori

inace imam razlog[e] za takvu tvrdnju koje nemam bas zelju da obrazlazem ovdi, volim da diskutujem ali mrzim da se raspravljam -- humans tongue.gif

#45 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 04 April 2006 - 00:59

>> iz istih puno razloga

kakva rechenica. wub.gif te Duna.