Jump to content


Photo

Bozza,Vampir iz Zemuna


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4 replies to this topic

#1 DePalma

DePalma
  • Members
  • 35 posts

Posted 01 March 2006 - 13:53

Ne znam da li sam ub'o pravi forum za ovu temu ali je Bozza definitivno zabavan :( . Naime, u pitanju je jedan blog na kojem autor objavljuje price (ma cak citave serije :wub: ) o svom junaku koji, eto, ima tu nevolju da je vampir i to jos iz Zemuna. Posto ovaj blog pratim od pocetka (i smejem se ko lud na brasno :huh: ), obratite paznju na linkove sa desne strane koji ce vas odvesti do svih epizoda (a poslednja je 2 iz drugog !? ciklusa ) . Krenite redom jer mnoge stvari vam nece biti jasne ako nesto preskocite (verujte mi 0:) ).
Doduse, meni ni sada neke nisu jasne :). Da ne gnjavim vise, link je

Bozza,Vampir Iz Zemuna

i price su mnogo zabavnije nego ovaj moj post (verujte mi B) )

#2 beowl

beowl
  • Members
  • 2,789 posts

Posted 01 March 2006 - 18:15

Bozza, vampir iz Zemuna je jedna od najvećih legendi srpskog Useneta, još sa
kraja 90-ih godina. Lepo je videti da sada ima i svoj blog B)

#3 Simpsons

Simpsons
  • Banned
  • 518 posts

Posted 01 March 2006 - 22:15

Dokle cete da se vadite na Munze?

#4 DePalma

DePalma
  • Members
  • 35 posts

Posted 21 March 2006 - 13:58

Dokle cete da se vadite na Munze?

<{POST_SNAPBACK}>


ma munze je konza :wicked: nego evo delica neceg sto procitah u poslednjoj prici na blogu o Bozzi :
___________
-"Grr, Grr, Grr !!!!" odjekivalo je u crnom kombiju parkiranom pred kapijom stadiona.
I onda jedan po jedan, ili jedno po jedno krenuše u noć... ka areni. Njih petoro.
Centafor Antonije Sisaković, vampir koji sisa krv . Plejmejker Gangreni Gonorejo hibridno čudovište (nastalo pod zasada nerazjašnjenim okolnostima u kojima su bili umešani jedna prostitutka i jedan učesnik Igmanskog marša) odličan u igri repom. Nezamenljivi golman Jeca Veštica rodjena Zemunka i povremeni radio voditelj, Pivotmen Vuk Vučić vukodlak i ljubitelj piva, i na kraju sjajni strateg, selektor ali i neprevidljiv (i često nevidljivi) defanzivac Krezavi Djuro Kepec, klasični gremlin.
Ekipa Zemuna. Taj tim, mnogo poznatiji kao zemunske Grozobe, u svojim slavnim danima u onoj staroj Jugoslaviji osvojio je dve titule prvaka države. U onoj još starijoj osvojio je i nacionalni kup a jednom je uspeo da dogura i do polufinala evropskih šampiona kada je u dramatičnom meču, golom u poslednjem minutu poražen od rumunske ekipe Transilvanija iz Lugošija.
__________

pa ti budi protiv munzenaca :ph34r:

#5 Faust

Faust
  • Sleepers
  • 99 posts

Posted 21 March 2006 - 20:49

http://stvor.blogspot.com/ Podmladak.


Il' si munzeseksualac ili sisa.